cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

kilogrami

clock-img

23.08.2009, 14:29

clock-img

elle1

pencil-img

1378

evo meni stvarno nije jasno kako netko dobije 10kg u cijeloj trudnoci...
ja bila dobila 30-ak kg,doduse sve skinula u mjesec i pol,u cijeloj trudnoci se kretala,obavljala sve poslove bez problema,bez obzira sto sam bila kao brod,al svejedno mi nije jasno kako neke zene dobiju tako malo kg
MM i ja ponovo radimo na bebi pa bi bilo dobro da se ovaj put ne debljam toliko,bez obzira sto sam dobro podnosila trudnocu(Bogu hvala)
user posted image user posted image hajd slang trudnice dajte neki savjetuser posted image

clock-img

23.08.2009, 14:34

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

ja koliko sam jela na pocetku imala bi 50kg vise a  samo sam nabila,11kg,ja vjerujem da je to od osobe do osobe,od organizma do organizma,mozda sam u krivuuser posted image

clock-img

23.08.2009, 15:03

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: natalijax

vjerujem da je to od osobe do osobe,od organizma do organizmauser posted image


slažem se sa tobom.
ja sam od 3 mj user posted image svaki dan pojela OBAVEZNO jednu milka čokoladu a dobila sam 12 kg.
nisam ni u trudnoći niti inače jela kasno navečer

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

23.08.2009, 15:05

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

čuj elle ja sam u prvih par mjeseci skinula sedam, pa dok sam ih vratila tek sam onda išla u plus...još ak imaš takav organizam da se slabo prima...zakaj ne!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

23.08.2009, 15:09

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

meni je sve u stomaku,topovnjaca malo,nista puno drugdje se nisam udebljala,bas juce buduca mamica pita a gdje mi je tih 11kg oslo,ja si ionak izgledam ko bumbaruser posted image user posted image

clock-img

23.08.2009, 15:42

clock-img

elle1

pencil-img

1378

mozda je jedan od krivaca bas to jelo navecer,ja inace obozavam jesti uvecer,a u trudnoci se budila po noci i jela sto mi god dodje pod ruku,sjecam se da sam jednom u cetiri noci pojela pola lubeniceuser posted image user posted image user posted image
i doduse u mene nisu bili kili vec voda,cijela se ocijedila poslije porodauser posted image

clock-img

23.08.2009, 15:45

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

e pa onda sto se brines,ako je samo voda, voda odmah ode user posted image

clock-img

23.08.2009, 15:49

clock-img

elle1

pencil-img

1378

nemam ja problema sa skidanjem kila poslije trudnoce,ve c se u trudnoci raspusem kao balon,budem kao trokrilni ormaruser posted image user posted image user posted image

clock-img

23.08.2009, 16:18

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

pa cuj,ako ti nije tesko kretati se i raditi onda se ne sekiraj. Pokusaj jesti manje slanu hranu jer sol zadrzava vodu u tjelu.

clock-img

23.08.2009, 17:18

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ma ako ih tako lako skineš što se brineš? Ne smetaju ti, onda uživaj u papanju!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...