cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

ispričnica za vrtić

clock-img

03.12.2008, 09:36

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Kada je mm došao sa roditeljskog sastanka iz vrtića i rekao da mormao donositi ispričnice za svako djetetovo izbivanje duže od jednog dana, jako sam se iznenadila. Pomislila sam, pa zašto mi ne bi vjerovali ako im kažem gdje je i kada bilo moje dijete. Tete su to obrazložile inspekcijama koje ih kontroliraju, jer je kao bilo svakakvih sitacija, zanemarivanja djeteta, zlostavljanja i sl. pa da se one osiguraju.

Morate li vi nositi ispričnicu za dijete?


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

03.12.2008, 09:40

clock-img

anne

pencil-img

8091

Kod nas je ispričnica bila obavezna ako je dijete bilo bolesno. Ispričnicom bi idoktor potvrdio da više dijete nije zarazno i da se može vratiti u grupu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

03.12.2008, 09:41

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

mi MORAMO donijeti ispričnicu od dr ako hoćemo da ''nam odbiju taj dan'' na računu,ali za druge dane ništa ako ga pustiš doma svojom voljom taj dan plačaš kao da je bio u vrtiću

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

03.12.2008, 11:25

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Tete u naem vrtiu trae isprinicu jedino ako mi smatramo da je dijete bolesno i zarazno.
Za jedan, dva dana ne treba isprinica, ako due izbiva onda treba.
Mislim da su dosta tolerantne i moe se s njima izai na kraj.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

03.12.2008, 11:27

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

a kako vam naplate to kada  nema dijetetauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

03.12.2008, 11:31

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

E vidiš, to nemam pojma.
Očekujem uplatnicu za koji dan za 11 mjesec pa ću vidjet, inače plaćamo mislim 200 ili 250 kn, stvarno neznam točan iznos.
Ne bi me čudilo da se iznos ne smanji, treba vodit evidenciju za svu bolesnu djecu u vrtiću i onda izračunavat cjelokupan iznos.
Vidjet ću pa javim kako je kod nas.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

03.12.2008, 11:38

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

IZVORNA PORUKA: anne

Kod nas je ispričnica bila obavezna ako je dijete bilo bolesno. Ispričnicom bi idoktor potvrdio da više dijete nije zarazno i da se može vratiti u grupu.




i kod mene je tako....

clock-img

03.12.2008, 15:25

clock-img

božica

pencil-img

8832

baš sam jučer bila  na informacijama ..teti sam rekla ako bude mala prehlada da nećemo ići dr ako mi to doma uspješno izlječimo tipa tjedan dana..na što se ona složila sa mnomuser posted image user posted image
jedino ako je nešto što se interveniralo kod dr obavezno ispričnica
(


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

03.12.2008, 15:28

clock-img

mirna

pencil-img

8134

prva vijest... mi moramo donesti potvrdu od dr ako je neka ozbiljna odnosno zarazna bolest..

vladimir na svake toliko fali kada idemo npr. na selo... tete su sretne ako fali jer onda nema toliko djece pa im je lakše..

clock-img

03.12.2008, 15:38

clock-img

tiha

pencil-img

10103

IZVORNA PORUKA: ZVRK

mi MORAMO donijeti ispričnicu od dr ako hoćemo da ''nam odbiju taj dan'' na računu,ali za druge dane ništa ako ga pustiš doma svojom voljom taj dan plačaš kao da je bio u vrtiću





i kod nas tako


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

03.12.2008, 19:21

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Saznala iz pozdanog izvora, što se tiče plaćanja-ako dijete izostane čitav mjesec, odnosno dođe na 1 ili 2 dana u vrtić onda se ne plaća, ali inače na taj način, odnosno tom uplatom čuvaš i mjesto mališanima.
Uglavnom mi ćemo platit za 11 mjesec cijeli iznos-200 kn iako je Matej bio doma više od pola mjeseca.


_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

03.12.2008, 19:30

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

kod nas su trazile ljecnicko uvjerenje da je zdrav!

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

03.12.2008, 21:07

clock-img

PRINCEZINA MAMA

pencil-img

110

Kod nas je ispričnica obavezna ako želiš da ti obračunaju 50 % ali dobro je što je naša med.sestra super pa ako ostaviš dijete kuči radi prehlade ili sl. što možeš sam riješiti kad ozdravi odeš kod nje i dobiješ ispričnicu bez problema jer je i sama rekla da nema smisla mališane vucarati po čekaonici ako stvarno nije potrebnp user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.12.2008, 21:57

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

mi MORAMO donijeti ispričnicu od dr ako hoćemo da ''nam odbiju taj dan'' na računu,ali za druge dane ništa ako ga pustiš doma svojom voljom taj dan plačaš kao da je bio u vrtiću

  pa koliko inače plačate vtić?user posted image Naši moraju biti cijeli mjesec doma, znači ni jedan dan u mjesecu nebi smjeli biti da bi platili vrtić. A ispričica nije obavezna ako dijete nije bolesno do tri dana ko i u školi pravdamo sami

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

03.12.2008, 22:12

clock-img

Puli

pencil-img

12860

ispričnice- se traže iz više razloga a jedan  radi praćenja boleština po vrtiću jer dr. napiše šifru bolesti pa ako je naprimjer su jednoj grupi više od dva slučaja patogenog streptokoka koji izaziva šarlah zove se epidemiološka služba da napravi bris svoj djeci u grupi (često je jedno dijete prenositelj a ne mora biti bolesno)

također dio neodgovornih  roditelja zna dovesti djecu u vrtić bolesnu ili neizlječenu do krajaili ih uopće ne odvedu doktoru a nos zelen,kašalj katasrofa i ispričnice se traže kako bi bili sigirni da dijete nije kliconoša

naravno da nijedna teta neće parviti problem ako je dijete bilo kod bake ,na selu ,kod kuće s roditeljima i sl.

ili ako je samo kašljalo a ostavili ste ga doma sedam dana da se oporavi



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.