cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

bračno putovanje

  
clock-img

14.09.2007, 22:26

clock-img

sunce

pencil-img

57

Pitanje za one koje jos nisu vjenčane

Koju državu bi si izabrale za bračno putovanje?

i za sve one koji su več bili na bračnom putovanju- gdje ste bili? user posted image user posted image

clock-img

14.09.2007, 22:46

clock-img

mrki

pencil-img

8

Ja i moja draga bili smo u Tunisu na bračnom putovanju i bilo je prekrasno!!

clock-img

18.09.2007, 08:59

clock-img

buket

pencil-img

26

Moje braćno putovanje je prošlostuser posted image
Kad bi mogla birati otišla bi u Englesku i Irsku.user posted image user posted image
Možda u drugom životu.user posted image

clock-img

19.09.2007, 22:54

clock-img

sunce

pencil-img

57

pa buket nikad se ne zna. možda i odeš kad.. user posted image user posted image  niko nezna šta če nam sudbina donijeti

clock-img

22.09.2007, 22:21

clock-img

Lily

pencil-img

17

Mi smo isli na Djerbu, imali specialnu sobu za malozenju i mladuuser posted image , sa sobom smo imali toliko novca, da smo si priustili bas sve, sta smo mogli tamo i super nam je bilo.

Cini mi se, da su otoci (Mauritius, .....) nesto super za putovanje ili neko putovanje brodom,.... Ali ako se nema novca, svugdje ti moze biti bracno putovanje sladko, jer si sretan do bola!

clock-img

25.09.2007, 00:15

clock-img

sunce

pencil-img

57

Mi smo bili u sharm el sheiku u Egiptu i bilo nam je prekrasno!! Kad bi mogla povratit  brijeme unazad odmah bi se vratila bilo mi je baš ono nezaboravno!!

clock-img

25.09.2007, 18:26

clock-img

bonbona

pencil-img

37

i mi smo bili u egiptu! Bilo je stvarno super!

clock-img

11.10.2007, 22:42

clock-img

k2203985

pencil-img

34

nama su kumovi uplatili 10 dana u toplicama sv. martin i bilo je odlično, kad smo došli u apartman na stolu nas je dočekao šampanjac, i voće a na krevetu buket crvenih ruža...isuse koji afrodizijak user posted image to nikad putovanje neću zaboravit, al znate kaj da odete bilo gdje na to bračno putovanje bilo bi odlučno baš zato što su si sjoš mladenci sasvim dovoljni i bez tog putovanja, poanta je u zajedničkom druženju bez igdje ikog poznatog i to je baš gušt

clock-img

27.01.2008, 20:06

clock-img

mirna

pencil-img

8134

bili smo u turskoj u antalyi. priuštili smo si sheraton (preko njemačke agencije i uopće nije bilo tako skupo). i nas je dočekao kolačić u obliku srca i sampanjac. bilo je prekrasno i toliko za vidjeti da bi se htjela još jednom vratiti da mogu posjetiti sva mjesta koja nismo stigli.. vratili smo se s nekoliko kila više jer je hrana bila fenomenalna.user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.06.2008, 09:34

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

mi o bračnom nismo ni maštali.. onda je moja šefica,kod koje sam radila 2 godine odlučila da nam daruje nešto što če nam "ostati"-BRAČNO PUTOVANJE!!!
i TO OVIM RJEČIMA: GDJE GOD ŽELITE,SVE PLAČENO..prvo nam je trebalo tjedan dana da dođemo sebi od šoka,pa smo na kraju na internetu istraživali i odabrali LAS PALMAS.... bez toga,nikada ne bi išli,možda jednog dana ali to mi baš nije neka fora...


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

25.06.2008, 21:08

clock-img

alea

pencil-img

83

ja mogu samo maštati o bačnom putovanju. user posted image naime, namjeravali smo uplatiti neko krstarenje krajem ljeta po mediteranu kad je još sezona, ali naša mala Luce je na putu pa smo morali odustati od tog plana...
zato ćemo se svo troje dobro provesti sljedeće godine na moru i mogu reći da ne žalim za ničim, a i ušparat ćemo lovu...user posted image

_____________________________

Lucija 28.07.2008.

clock-img

25.06.2008, 21:31

clock-img

Puli

pencil-img

12860

ni mi nismo bili obavili vjenčanje i ljetovanje i honey moon i dubrovniku


možda ove jeseni odemo u amsterdam skupa s cvijetićem

ako ne onda iduće ljeto sigurno
meni želja krstariti brodom
vidjet ćemo

clock-img

25.06.2008, 22:14

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Mi smo se oženili na grčkom otoku Santoriniju i odmah imali i bračno putovanje...Bilo je prekrasno, samo nas dvoje, imali smo grčke kumove )organizatore vjenčanja= s kojima smo i sada u kontaktu )čak su nas zvali za novu godinu u Atenu na njihovo vjenčanje i bili su u Zg na zimu pa smo se vidjeli)...

Uglavnom, bilo nam je magično, ako koga zanima način vjenčanja u inozemstvu-ja sam tu "diplomirala"-samo pitajte user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

12.08.2008, 08:18

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

IZVORNA PORUKA: MILLA

mi o bračnom nismo ni maštali.. onda je moja šefica,kod koje sam radila 2 godine odlučila da nam daruje nešto što če nam "ostati"-BRAČNO PUTOVANJE!!!
i TO OVIM RJEČIMA: GDJE GOD ŽELITE,SVE PLAČENO..prvo nam je trebalo tjedan dana da dođemo sebi od šoka,pa smo na kraju na internetu istraživali i odabrali LAS PALMAS.... bez toga,nikada ne bi išli,možda jednog dana ali to mi baš nije neka fora...Jao,Milla.posudi mi malo tu seficu,blago tebi,bas ti je dobra.user posted image

clock-img

22.09.2008, 17:52

clock-img

eva5

pencil-img

17

Mi smo bili na krstarenju cruzerom, i bilo je savršeno. Bili smo na tri kontinenta, Europa, Afrika; Azija i svakom bi preporučila. Isplatilo se, a mogu reci da nismo puno platili buduci smo naisli na last minute ponudu

clock-img

23.09.2008, 20:59

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Konačno se i ja mogu hvalit svojim hani-munom...dočekah ga nakon 15. godina braka. Za malo manje od mjesec dana idemo u Umag na "vikend iz snova" i naravno, vodimo svoj kvatrić. Ne mogu zamislit što bih bez njih, zapravo i mogu: MM i ja sjedimo i pijuckamo uz bazen i razgovaramo kako bi Dina voljela da je tu, što bi Dani rekao na ovo, kako bi duplići valjali bisere...a-a nije to - to. Nismo više sami, ekipica je tu i sad jedva čekam da zajedno proslavimo. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

24.09.2008, 22:00

clock-img

lelo

pencil-img

5066

user posted image  user posted image  user posted image Bravo Krky,želim ti da uživaš.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

25.09.2008, 14:52

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Hvala Lelo, budem.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

28.09.2008, 16:54

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Paaa..sad, hoce li biti ista od putovanja, ne znam...bebac ce biti 6-7 mjeseci...
Ja bih voljela dapace....zasto ne?
Lijepo se sve da srediti za troje user posted image

clock-img

28.10.2008, 16:47

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Ja i moj mm wellnes u opatiji 3 dana, valjalo bi to sada ponovitiuser posted image

clock-img

04.11.2008, 18:31

clock-img

jalžabet

pencil-img

3

Moj  muž i ja smo bili na bračnom putovanju u Veneciji i bilo nam je prekrasno. Samo jedna mala zamjerka "mrkome" prvo ja magarac.user posted image

clock-img

25.08.2011, 14:20

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

mi smo bili na silbi.. bilo nam je predivnoooooooooooooooooo

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

25.08.2011, 14:41

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Mi smo odabrali Cubu kao destinaciju za bračno putovanjeuser posted image user posted image user posted image
Predivnih 15 dana koji će mi vječno ostati u najljepšem sjećanjuuser posted image
Definitivno bih se jednog dana htjela tamo vratitiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

25.08.2011, 14:52

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Mi smo bili na krstarenju. 12 dana. Bili smo u Italiji, Venecija, Genova, Bari, u Grčkoj u Ateni i na Kreti i na Rodosu, u Turskoj (Antalija), u Libiji (Tripoli), Malta. Nezaboravnih 12 dana prekrasno iskustvo, puno toga vidili i doživili. Krstarenje nam se toliko svidilo da smo nakon dvi godine ponovili i za dvi godine opet idemo, tj. u planu nam je svake dvi tri godine na novouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

25.08.2011, 15:08

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi u lovranu na par dana,,bili smo već user posted image pa se nismo usudili nikud van user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

Zadnji članci

article-img