cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Zablude o seksu za vrijeme menstruacije

  
clock-img

02.04.2009, 13:06

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Uz menstruaciju je povezano dosta mitova i zabrana što ih djevojke, ali i dečki slušaju cijeli život i koje su se ukorijenile u našu svijest. Za vrijeme menstruacije žena se navodno ne bi trebala kupati i prati kosu, a nekada su u tom razdoblju morale ostajati kod kuće, jer se smatralo kako je menstrualna krv opasna i treba je izbjegavati. Iako se danas sve to smatra beznačajnim praznovjericama, mnogi parovi još uvijek izbjegavaju seks za vrijeme menstruacije, jer nisu baš sigurni postoje li neki opravdani razlozi za suzdržavanje u tim danima. A neki naprosto ne podnose krv i pri pomisli na seks na krvavim plahtama jednostavno im pada mrak na oči. No može li doista seks za vrijeme menstruacije za ženu i njenog partnera biti opasan ili je to još jedan od mitova vezanih uz mjesečnicu svake žene?
Ako ne podnosite pogled na krv, možete se zadovoljiti i na neki drugi način. Možete pokušati s uzajamnom masturbacijom i također s analnim seksom, pri čemu ćete izbjeći krvavo iskustvo. A ako ste među onima što ih malo krvi tijekom seksa ne smeta, možete odahnuti. Seks za vrijeme menstruacije naime nije ništa opasniji od onoga za „suhih“ dana. Upravo suprotno, seks i orgazam opuštaju mišiće, što blagotvorno utječe na ženu ako ima menstrualne bolove. Penetracija će biti bitno lakša jer je rodnica dodatno navlažena krvlju, a žena zbog nabreklosti rodnice i klitorisa doživi izuzetno intenzivan orgazam. Unatoč tim blagotvornim učincima ne smijete zaboraviti na sigurnost. Ako se seksate s nepoznatom osobom, u svakom je slučaju preporučljiva zaštita od spolno prenosivih bolesti čak i ako nema menstruaciju, a inače nema nikakvih dokaza da bi se za vrijeme menstruacije spolne bolesti mogle prenositi u većoj mjeri. Niti žena za vrijeme menstruacije nije podložnija za bolesti nego inače, no ipak ne treba zaboraviti na zaštitu. Ona je potrebna prije svega kako biste se zaštitili od bolesti i dakako i od neželjene trudnoće. Naime, pogrešno se smatra da tijekom menstruacije žena ne može zanijeti, zato se radije zaštitite na odgovarajući način nego da rizikirate. A inače se tijekom seksa u danima menstruacije možete ponašati isto kao inače.

I oralni seks je za vrijeme menstruacije potpuno izvediv i – nećete vjerovati – može biti potpuno čist. Prije nego se muškarac spusti među njene noge, neka si žena pod tekućom vodom lagano opere ulaz u rodnicu i umetne tampon. On će upiti skoro svu menstrualnu krv, s kojom muškarac tijekom oralnog zadovoljavanja svoje drage neće imati nikakvog posla. No nije najpreporučljivije umetati jezik u njenu vaginu ako u potpunosti želite izbjeći krv. Vrlo je učinkovita i diafragma, koja djeluje kao brana maternice i tako spriječava istjecanje krvi. Možete koristiti i primjerice menstruacijsku čašicu, koja također zadrži krv. A ako odaberete tampon, nikako ga nemojte zaboraviti izvaditi prije spolnog odnosa, jer se može dogoditi da umjesto seksualnog tetošenja žurite ginekologu kako bi potražio izgubljeni tampon. Jednako tako morate prije seksa odstraniti i menstruacijsku čašicu koja je namijenjena samo za zadržavanje krvi i zato nije prikladna za vaginalni spolni odnos.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 13:07

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

dok imam mengu ni blizu mene..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

02.04.2009, 13:08

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 13:14

clock-img

dominik

pencil-img

7965

 

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image slazem se

clock-img

02.04.2009, 13:52

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

ma nema šanse,odvratno mi je to

clock-img

02.04.2009, 13:55

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image


potpisujemouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

02.04.2009, 14:08

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Mi smo znali kad je već pri kraju.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

02.04.2009, 16:14

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image



Tako sam jedino uspjela ostati trudna

clock-img

02.04.2009, 16:23

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image



također

clock-img

02.04.2009, 16:26

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

za vrijeme menge postoji jedino estetski problem..ko voli nek izvoli,mene ne smeta

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

02.04.2009, 16:28

clock-img

lendi

pencil-img

52

[

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno 

hahahahaha a jesi me nasmijala....  istina, moj muž bi se složio odmah ali ja nebi bar prva dva dana...

clock-img

02.04.2009, 17:08

clock-img

zaba

pencil-img

5626

mm i tikičin m misle isto,prva 2 dana ni ja nebi,al poslije me uopće ne smeta.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

02.04.2009, 19:22

clock-img

m600

pencil-img

6732

ako nam dođe jaka želja nije bitno je li vještica kod mene ili ne..mm to ne smetauser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

04.04.2009, 12:16

clock-img

božica

pencil-img

8832

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image

user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

29.04.2009, 22:33

clock-img

pufna*

pencil-img

431

IZVORNA PORUKA: m600

ako nam dođe jaka želja nije bitno je li vještica kod mene ili ne..mm to ne smetauser posted image



user posted image

danas mi je treci dan, vec sam luda od zelje. muzek je citav dan na terenu i smisljam kako da ga/nas opustim kad dode domeka (jest da ce doc u ponoc).. veceras ce netko ucinit prometni prekrsaj. user posted image
daklem, moguca je trudnoca i za vrijeme menge. ebes mene neinformiranu
user posted image
mozda ipak necem trebat maby baby, koji btw ne drze kod nas po ljekarnama. samo po narudžbi. ccc.

jedva cekam da dode da skocim na njega....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

29.04.2009, 22:40

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

meni isto ne smeta, mozda ne bas prvi i drugi dan ali inace sam jako napaljena tjekom mensisa, momu muzu takodjer ne smeta. a sto se tice krvi mi imamo jedan crni rucnik kojeg stavljamo na krevet tako kad curi ne curi po plahti i nakon seks taj rucnik ide na pranje a mi na zajednicko tusiranje.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

29.04.2009, 22:44

clock-img

pufna*

pencil-img

431

tak i mi, uvijek rucnik 'podase' i glancaj mishko! user posted image user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

29.04.2009, 22:46

clock-img

twitty

pencil-img

3428

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image


svaka mu cast! potpisujem!

clock-img

29.04.2009, 22:48

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

a mogu se strpiti tih 5-6 dana pa poslje imam 25 dana da se jašim nemoram baš i tada....user posted image

clock-img

29.04.2009, 22:50

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Zašto ne? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

29.04.2009, 22:56

clock-img

pufna*

pencil-img

431

kad mi se zakeksa, ne biram:) a njemu ne predstavlja nikakvu neugodu. i mi odošemo u crvenilo:)

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

30.04.2009, 07:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

30.04.2009, 09:28

clock-img

pufna*

pencil-img

431

IZVORNA PORUKA: tikica_69

seks i orgazam opuštaju mišiće, što blagotvorno utječe na ženu ako ima menstrualne bolove. Penetracija će biti bitno lakša jer je rodnica dodatno navlažena krvlju, a žena zbog nabreklosti rodnice i klitorisa doživi izuzetno intenzivan orgazam.




i ja sam nekoliko puta krenula u keksanje s standardnim menstrualnim bolovima, al tocno kao sto pise, sve se nekako opusti, i puno mi je intenzivniji orgazam. i da dodam da sam se par puta prasplakala :S

jos da kazem, sto se tice oralnog dijela - to ipak nebih.


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


clock-img

30.04.2009, 10:02

clock-img

mama mery

pencil-img

5395


IZVORNA PORUKA: pufna*

tak i mi, uvijek rucnik 'podase' i glancaj mishko! user posted image user posted image






tako i mi i udri dragiuser posted image

clock-img

30.04.2009, 10:04

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: pufna*

kad mi se zakeksa, ne biram:) a njemu ne predstavlja nikakvu neugodu. i mi odošemo u crvenilo:)



i mi istouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac