cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Zablude o seksu za vrijeme menstruacije

clock-img

30.04.2009, 10:07

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM ima jednu izreku a to je - hebes vozaca koji nije prosao kroz crveno user posted image




a Didi71 ima još jednu

Hebeš pomorca koji nije plovio crvenim morem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Bilo kako bilo...prebolno, čopi me alergija i gušim se, krvarim kao kada se Sava izlije do nasipa!!!....pred kraj zakaj ne....čak sam jedno m dobla za vrijeme seksa kaj me nije spriječilo da stanem ali sam na kraju jedva prodisala!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

30.09.2010, 17:11

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

prvi i predzadnji dan nema beda

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

01.10.2010, 12:20

clock-img

pakić

pencil-img

961

Zašto ne, mi smo to prije praksirali, kad smo bili mladi i nestrpljivi, a sad mi se ni ovako ne da....

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

clock-img

01.10.2010, 12:57

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: pakić

Zašto ne, mi smo to prije praksirali, kad smo bili mladi i nestrpljivi, a sad mi se ni ovako ne da....

 
slažem se....
 
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

01.10.2010, 22:55

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

sta se tice mm-a nema sanse. on je toliko gadljiv da je to strasno. on kad vidi reklamu za uloške na tv-u dok nedajbože jede, odmah odustaje od jela. ubije mu apetit. uzas jedan kako je gadljiv. a ja luda. inace sam za vrijeme menge ko zečica i onaj zadnji dan ne mogu docekati i muz me svaki put pita pet puta, jesam sigurna da nista ne curka. bas vam zavidim cure..

clock-img

12.07.2015, 09:48

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

Prva 2-3 dana ipak ne

Zadnji članci

article-img