cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Tvrdokorne mrlje od znoja

clock-img

08.12.2010, 17:50

clock-img

chichina

pencil-img

137

Moj dragi se užasno znoji ispod pazuha što naravno ostavlja užasne mrlje na majicama ispod pazuha (nijedan dezodorans mu ne pomaže...). Mislim, ne pada mi na pamet prati na ruke svaku njegovu majicu čim ju skine, ali dok dođu na red za mašinu taj znoj se osuši i eto problema. Probala sam sa namakanjem prije pranja, sa deterđentom za suđe, sa Vanishom, sa octom i ništa ne pomaže user posted image . Ima li još nešto što mogu pokušati?

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

clock-img

20.12.2010, 22:07

clock-img

chichina

pencil-img

137

znači, nema pomoći? user posted image

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

clock-img

20.12.2010, 22:15

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ako je stvarno tako alarmantno, nek se obrije ispod pazuha...reci mu da to rade profesionalni sportaši i ne bi se trebao bunitiuser posted image
inače, to neki put napravi i mm ljeti, mada nema problema sa znojenjem....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

21.12.2010, 20:34

clock-img

chichina

pencil-img

137

da stvar bude bolja, brije se ispod pazuha redovito, i ljeti i zimi, upravo zbog tog svog znojenja... user posted image  

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

clock-img

12.07.2015, 21:44

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Sve sam probala nista nije pomoglo .U trudnoci sam se dosta znojila sada manje ali neke bijele majice koliko god prala jos se uvijek to od znoja primjeti. Ne znam kako nicim ne moze otici user posted image

clock-img

12.07.2015, 21:59

clock-img

angellah

pencil-img

252

Ja sam baš jučer na bijeloj majici isprobala nešto što sam čula - napraviti pastu od sode bikarbone i vode, natrljati na mrlju, pa preko toga sipat alkoholnog octa. I pustiti par minuta prije stavljanja u mašinu na parnje.
Dosta je dobro uklonilo mrlju, samo je malo žuto ostalo na šavu.