cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Stan ili kuća

  
clock-img

26.11.2008, 14:29

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Prednosti i nedostatci? Za što bi se vi odlučili?
Stan - prednosti : manje režije, nema ulaganja kao u kuću ( krov, fasada...)
      - nedostatci : tanki zidovi ( uvijek nekome smetaš), manji komoditet, nema dvorišta
Kuća - prednosti : veći komoditet i privatnost, dvorište
      - nedostatci : rupa bez dna, uvijek nešto za uložiti, veće režije 

< Poruku je uredio troubled -- 26.11.2008 15:35:37 >


_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

26.11.2008, 14:46

clock-img

dami

pencil-img

2750

U svakom slučaju izabrala bih kuću. Živimo u svojo kući imamo dosta okućnice, dvije, tri terase , prostora kao u priči što niti jedan stan neznam koliko luksuzan nemože ponuditi . Naravno tu je i sav komoditet koji imaš ,a šta se ulaganja tiče, ulažeš koliko možeš i želiš. Sve to za svoj gušt. Vjerujem a i vidim da se grade prekrasni stanovi, sa uređenim okolišem pa čak i dječjim igralištem i stvarno lijepo izgleda i onda dobiješ neke susjede kojima smeta dječja igra ili tvoj omiljeni kućni ljubimac ... Definitivno kuća.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

26.11.2008, 15:05

clock-img

božica

pencil-img

8832

 kuća kuća...radi djece pogotovo kada se deru(ne emetamo nikome osim didi i bakiuser posted image user posted image user posted image )
a da se uvije ulaže u kuću je istina jeuser posted image user posted image user posted image
a u stanu sam odrasala i imala hrpu prijateljica za igru....stan mi je bolji po tom ptanjuuser posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

26.11.2008, 15:46

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

živim u kući i nebi to mjenjala.imaš svoj prostor,dvorište,vrt i možeš radit šta te volja s time a ne da ti neko kljoca po glavi nemoj ovo,nemoj ono.mada ponekad mi sve to ide na živce,to čišćenje,sađenje,uređivanje,radovi koji znaju biti poprilično skupi ali sve se nekako uskladi kad se može i ima vremena i definitivno bi izabrala opet kućuuser posted image

clock-img

26.11.2008, 15:48

clock-img

Puli

pencil-img

12860

mi živimo u stanu

ali da imamo novaca nebi imala ništa protiv svoje kućice u cvijeću s cvijetnjakom i igralištem za princezuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

26.11.2008, 15:57

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Kupili stan od 70 kvadrata: dovoljno prostora (čak i kad se durimo ne moramo se gledati , user posted image ), lijep balkon koji tijekom proljeća i ljeto postane moj mali rajski vrt za uživanje u kavici, čitanju knjige, ringerajanju... Odrasla sam u kućerini i u početku je stan bio kavez, ali sad sam se navikla i TRENUTNO SE ne bih  mijenjala za kuću. S kućom su i druge obaveze, veći troškovi  nego za stan ...  ALI tko zna možda se i predomislim, user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

26.11.2008, 16:34

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Ja sam stanovala u stanu a sad u velikoj kući, ali opet bi se mogla priviknuti na stan. Zbilja sve ima svoje prednosti i mane.

clock-img

26.11.2008, 20:05

clock-img

koka

pencil-img

10266

Kuća definitivno, sad živimo u kući al je u nizu i ima 3 kata. A šta bi dala da su mi tih 100 kvadrata na jednom katu, ove stepenice me živcirajuuser posted image .

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

26.11.2008, 21:42

clock-img

njanja

pencil-img

8766

naviknuta sam na stan i ne pomišljam na kuću, za rauliku od mm-a kojem je kuća san.....

 
....moj san je stan u zgradi sa max 6 stanova, cca 70-80 m2, veliki balkon i najvažnije-pogled na more.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.11.2008, 21:50

clock-img

Ira_

pencil-img

1603

Kao dijete živjela sam u stanu i nikada se više nebi tamo vraćala.
Istina velika prednost stana je to što ćeš svake dvije godine okrečiti i to je sve.
Režije baš i nije neka razlika. Štoviše ljeti imam manje režije ( struja ) od onih koji su u stanu. Ja klimu ne moram paliti non-stop jer imam bolju izolaciju.
Istina je i da je kuća rupa bez dna, ali kada si u stanu pa ti susjed iznad tebe prdne, onaj pokraj podrigne, a onaj ispod tebe se svađa sa ženom, ma strašnouser posted image . Mi u kućama smo pošteđeni toga i uostalom kada se MM i ja sexamo nitko neće zvati policiju jer smo prebučni, jesmo bučni smo ali nema nikoga ispod ili iznad nas da nas čuje.user posted image
Pa ljeto, roštilj, dvorište ...
Mogla bih tako do sutra.
Zato i postoje i kuće i stanovi da bih svatko imao ono što mu više odgovara ( ili što mora ) !

clock-img

26.11.2008, 22:03

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Joj kuća u miru i tišini, prirodi... Bio moj san i ostvarili ga prije 2 god. Sami nema kuća oko nas, ogromno dvorište, djeca, cviječe, vrt, pas.... Kuća je moj izbor

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

27.11.2008, 06:52

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Oboje mi odgovara...
Istina, dvoriste je velika prednost, ali zivjela sam u stanu 10 godina....tako da mi nista ne smeta...
Kako smo u kuci...nikad dosta novaca user posted image

clock-img

27.11.2008, 09:21

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja sam za KUĆU
prije sam živjela u stanu i to na 8 katu tako da sa klincem mi ne bi valjalo taj stan,a od udaje živim u kući i sve je super

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

29.12.2008, 14:22

clock-img

selina

pencil-img

176

Kuća - moja kućica moja slobodica user posted image

_____________________________

Selina

clock-img

29.12.2008, 14:24

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

bez razmišjanja..kućica u cvijeću...ak vas zanima kak izgleda moj san otiđite na ADS kuće i pogledajte kuću koja se zove Alpina!!! Nadam se da će se san i ostvariti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

19.01.2009, 12:03

clock-img

ROZI

pencil-img

511

Slažem se ali nebi mjenjala 10 stanova za kuću!!!!
Mi je još radimo,znači rupa bez dna ali uživamo u tome,samo koliko mi znači dvorište i sloboda!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

Dragi moji anđeli!

clock-img

19.01.2009, 12:07

clock-img

bubac 1

pencil-img

235

mi smo trenutno u kući. uglavnom ja bi mijenjala i za stan da imam svoj mir. sada nas je puna kuća od njegovih roditelja pa do bake i dede a tu su još i njegove dvije seke. nikad dosadno. nekad mi svi idu na živce pa bi mi i svoj mir pa makar i stan. ali u kući sam od malena pa mi je teško zamislit se u stanu. 

clock-img

19.01.2009, 12:13

clock-img

ROZI

pencil-img

511

Nije lako kada su svi u istoj kući,mada svoje voliš najviše ali samoća i mir su najbitniji,moja djeca su jako živa,kada sam živjela sa roditeljima bi uvijek bilo :šta ih vičeš,a odgajanje je teško i mora se biti uporan ,mi smo sva sreća sami nekih godinu dana i proživjela sam premda mi je bilo teško na početku ali vidim se skoro svaki dan s mamom i tatom,ne mogu oni bez svojih unuka!!!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

Dragi moji anđeli!

clock-img

19.01.2009, 12:28

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

S roditeljima sam živjela u stanu, sad smo u našoj kući. Više mi odgovara kuća, ali da moram u stan isto dobro ,samo da smo sami. Što se tiče režija manje su od maminih koja živi u stanu od 80m2. I u stanove se mora ulagati, kad su neki veći radovi moraš se dogovarati s susjedima, a ja ne moram i uvijek se radi kako mi odlučimo i kad mi odlučimo!


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

19.01.2009, 13:01

clock-img

Anoniman

Kuća - definitivno - dvorište, klinci skaču, zatvoriš ogradu i milina!

clock-img

19.01.2009, 13:05

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

U stanu sam ali ga planiram prodati i kupiti kucicu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

21.01.2009, 21:55

clock-img

curice

pencil-img

10443

Odrasla u stanu,otkad sam se udala živim u kući.U kući je ljepše i mirnije,ali da moram bez probleme bi se ponovno navikla na stan.

clock-img

09.04.2009, 14:45

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

odrasla sam u kući... i ne mogu si zamisliti sebe u stanu... makar je bilo pokušaja da kupimo sebi stan...

al smo na kraju izabrali povoljniju i bolju opciju, i uredili si tavanski stan kod mojih.

Najbolje moguće!!
imamo dvorište, mir... sve što nam treba :)

clock-img

09.04.2009, 16:09

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

To ovisi o mogućnostima i životnim prilikama... Mi smo tu u Zg-u kupili stan od 60-tak kvadrata i meni je taj prostor već premali, a neko je navikao i na manje prostore... U Zd-u sam odrasla u stanu od 120 kvadrata u najužem centru grada sa pogledom na most i more (i najljepši zalazak sunca na svitu) i to je poseban doživljaj koji ni jedna kuća ne može zamijeniti (jedva čekam kada ću doli)... U Zg-u bi se rađe odlučila za nekakvu kuću u nizu, ali to kada se prilike poklope... Zasad smo u stanu...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

09.04.2009, 16:14

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Oduvijek živim u kući i neznam za drugačije..user posted image
Vjerujem da i stan kao i kuća ima svoje mane i vrline..pa tko može i voli nek izvoli..
U kući si sam svoj gazda,imaš dvorište,roštiljamo ljeti,kupamo se u bazenu,sadim cvijeće,klinci imaju svoje igralište..Sa stanom se to ne može..Kuća stalno traži svoje a sa stanom nemaš toliko izdataka,ali si skučen ondje,nemaš slobodu,komoditet,svi sve čuju(spavala kod frendova u stanu)ni oka nisam sklopila.sve se čulo..user posted image Bez obzira na sve uvijek bi radije izabrala kuću.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Zadnji članci

article-img