cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Slonovi u staklariji

  
clock-img

07.03.2010, 09:14

clock-img

danery

pencil-img

10504

Jutro cure...nadam se da ste se naspavale...

jer ja nisam user posted image

Imala sam neplanirani tulum cijelu noć...prvo je mm hrkao ko navijen...već sam navikla,zaspe u 2 minute i udri po guslama...još mi je bilo i dobro dok nisam počela spavat na vražjoj kutnoj da budem na miru...fatalna greška,onak sam ga izbliza mogla flisnut po kratkom postupku i da vi''š tišine...
jučer sam jedno 5 futa urliknula na njega...on se trgen i sav samouvjeren kažeMA NISAM HRKAO BUBO,EVO BAŠ SAM PAZIO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i šta da mu čovjek kažemorala sam se na kraju i smijat...
onda ovo moje malo čudo u stomaku...nemaš ga šta vidjet,al kad se ušpranji u noći pod bubreg...sve mi se čini kao da ježa nosim...kako će tek bit kad počne user posted image ???
onda naš skočimiš...user posted image jedno...gospodinbi se u 3 ujutro mazio i igrao,pa navalio glocat rešetke kaveza...a naša kuća akustična ko pulska arena,ne da ječi,nego ubija...
i ništa,va iiz kreveta s podočnjacima do zemlje,napipam miša,pomazim ga i za 5 min user posted image zaspe...a ja ništa!!! ovak sam nekak izgledala,pretpostavljam user posted image ili user posted image
oko 6 uzbuna,mm ustao naspavan i odmoran kao user posted image   i traži jutarnju user posted image ...mislim si makni se od mene dok nisi dobio user posted image ...
i sav uvrijeđen i povrijeđen ode moj user posted image u akciju donošenja drva...krdo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nije sposobno napravit takvu larmu kao taj čovjek...drva se bacaju s visine 2 metra u sanduk,vratima se mlati-akva kkvaka,kakvi bakarači...surla se mora ispuhat da se cijela kuća trese,a ja groznicu i user posted image na user posted image dobivam...
jedva dočekam da ode iz kuće, kad ono svekrva ustaje i udri po peći...ta vikendom do 7 ak spava...obično me probudi dok si pravi user posted image ...ta kad navali miješat,ni crkveni zvonik nije joj ravan koliko mlati žlicom po šalici...
tak da sam joj u 7:05 već sva user posted image i user posted image poželjela dobro jutro urlikom sa vrha stepenica:
DOBRO HOĆETE VIŠE RAZBIT TU ŠALICU IL DA JU DOĐEM JA POLOMIT?????!!!!!

eto tak je meni s mojim krdom user posted image user posted image user posted image user posted image

i onda mi netko kaže spavaj dok možeš,kad dođe user posted image ,nema spavanja...

zapravo mi je sad smiješno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 24.4.2010 16:17:46 >

clock-img

07.03.2010, 09:19

clock-img

danery

pencil-img

10504

joj tek sad vidim koliko imam grešaka u tipkanju...al nećete mi zamjerit,to je zbog nespavanja...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo jedna jutarnja pjesmica za sve curke...

http://www.youtube.com/watch?=5YXhfNc2L0w   (upišite CIRIBIRIBELLA u polje tražilice,prva slikica slijeva je tražena pjesma user posted image )


< Poruku je uredio danery -- 7.3.2010 9:25:41 >

clock-img

07.03.2010, 09:24

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

heheheh sve u svemu veselo... ima i to svojih čari buhahahahah user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

07.03.2010, 09:26

clock-img

danery

pencil-img

10504

joj točkec sam da znaš kak mi je...nema minute dosade,hihihi

vidjet ćeš kad dođeš jednom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 09:27

clock-img

Domy

pencil-img

3417

znači bilo ti je veselo..baš si me nasmijala..user posted image user posted image a kad dođe user posted image bit če ti još veselijeuser posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 09:28

clock-img

danery

pencil-img

10504

taman dok se žabe izlegu user posted image user posted image user posted image

kak si ti danas? ide što nabolje?

clock-img

07.03.2010, 09:29

clock-img

danery

pencil-img

10504

domy bolje mi bit user posted image s ovakvom familijom neg  user posted image ...to svatko može...meni se ubijek u svemu nešt smiješno nađe...tak je i bolje,ne?

user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 09:35

clock-img

novamama

pencil-img

8532

danery ti si turbo jutrosuser posted image , al si se raspisalauser posted image

al negdje oko 11 ćeš na spavanjac, a oni nek se misleuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

07.03.2010, 09:39

clock-img

danery

pencil-img

10504

jeje, novamama, pucaju me mjehurići od bakinog šumećeg vitamina C user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:05

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

baš si lijepo ti to napisala.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

07.03.2010, 10:08

clock-img

dominik

pencil-img

7965

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:12

clock-img

curice

pencil-img

10443

veselo,veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:23

clock-img

mariola

pencil-img

19495

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

07.03.2010, 10:36

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

obozavam danery tvoje postove, od srca se nasmijem svaki put user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:40

clock-img

curice

pencil-img

10443

DOBRO HOĆETE VIŠE RAZBIT TU ŠALICU IL DA JU DOĐEM JA POLOMIT?????!!!!!



al ova me rečenica totalno oduševila,umrla sam od smijeha,kad sam je pročitalauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:44

clock-img

danery

pencil-img

10504

hvala,hvala user posted image user posted image user posted image
a kad je kod nas jednostavno tak....luda kuća,pa moram i ja luckasta biti...

zarazno je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 10:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

07.03.2010, 13:33

clock-img

L.P.

pencil-img

698

Danery ti si puna smiješnih priča!user posted image user posted image A da ti lijepo probaš pisati npr.Dnevnik jedne luckaste trudnice.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

clock-img

07.03.2010, 13:41

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

07.03.2010, 13:44

clock-img

xxl

pencil-img

1724

user posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

07.03.2010, 15:46

clock-img

danery

pencil-img

10504

vidiš ideje...ima li netko dobrog agenta za objavu  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
naravno,kopije vama curama na dar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2010, 17:18

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

07.03.2010, 19:21

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image tvoj muž je ko moj sam me zanima ko je jači u hrkanjuuser posted image user posted image

clock-img

12.03.2010, 08:38

clock-img

danery

pencil-img

10504

uahhhhh  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
eto naša staklarija opet otvorena... i to od 6 ujutro...user posted image

prvo me mm spopao ranojutarnjim cmakanjem prije odlaska na posao da me skoro user posted image opalio...čovječe,ni probudila se, NI RAZBUDILA SE NISAM, a ono nešto dlakao riflja po mojoj faci i slini... da nam jadan user posted image nije uginuo prije pola godine,zapitala bih se je li opet ušla u kuću jer se boji snijega,kiše i grmljavine...
a kad ono mm navalio svojom braduljinom pa ribaj po meni...
majke mi probudila sam se sa pelenskim osipom na faci...ja onako zbunjena PA ŠTA RADIŠ?? user posted image a on sav razdragan ko user posted image na mjesečini PA MAZIM TI SE...
(jeje,aha...a šta nisi uzeo malo šmirgl papira kad se već maziš...dobro bi mi došao jutarnji peeling user posted image )

ode on,a u kuhinji nastup orkestra za udaraljke...naravno,popraćen gromoglasnim puhanjem surle moga jedinog user posted image ...zna se. svekrva kuhauser posted image ...ali ne,to nije moguće,danas je petak,pa ona radi...ma čini mi se...

i tako ja uspijem i zaspati i otkrnjat do 7 čak...dignem se i ono,sama sam kod kuće,odoh pod tuš na miru...naravno u gaćama i potkošulji,pa tko me vidi...krenem dolje niz stepenice i napol puta skontam da netko stoji u dnevnoj sobi...prva pomisao AJME DEDA,PA ŠTA RADI TAKO RANO TU???

i ništa,tutanj gore,obleknem se maltene u skafander (jer je dedu jadnoga neki dan skoro user posted image opalil kad sam otvorila vrata wc-a nakon tuširanja u potkošulji (naravno,opet ono pa sama sam,ne??)

i siđem dolje tako upakovana i zjaknem u nesretnu dnevnu,a kad ono moja SVEKRVA stoji u mini spavaćici i čoha stomak....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajme bože kad se nisam upišala od smijeha na taj prizor...

a žena me onak isto sva splašena pogledala i zbunjeno rekla A KUD TI IDEŠ TAKO OBUČENA??

a ljudi,šta me još danas neće strefit rano ujutro...ako se po jutru dan poznaje,meni će garant bit zabavno...

a sad,excuse me, cure, odoh polomit onu šalicu od neki dan... čujem da se opet pati s njom...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 12.3.2010 8:40:25 >

clock-img

12.03.2010, 08:41

clock-img

gljiva

pencil-img

2809

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image