cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Savrsen sex

  
clock-img

27.11.2010, 21:42

clock-img

pticica

pencil-img

3622

IstraživanjeSavršeni seks traje do 13 minuta
Istraživači tvrde da je seks koji traje cijelu noć za većinu ljudi dosadan, dok je desetominutni seks gotovo savršen.
Pedeset članova Udruženja za seksualnu terapiju i istraživanje koji savjetuju i liječe parove sa seksualnim problemima došli su do podataka o tome koliko je vremena potrebno za prekratak, predug i adekvatan snošaj, piše britanski "Daily Telegraph".

Tvrde da je snošaj između jedne i dvije minute prekratak, tri do sedam minuta prihvatljiv, a preko trinaest minuta predug. Najpoželjniji snošaj je onaj između sedam i trinaest minuta.

Istraživači kažu da se danas u društvu razvijaju nerealne ideje o tome koliko bi seks trebao trajati.

Istraživač i profesor Eric Corty sa Univerziteta Penn State kaže kako mnogi muškarci i žene vjeruju u fantaziju seksa koji traje cijelu noć. On kaže kako posljedica toga može biti razočarenje i nezadovoljstvo.

"Nadamo se da će ovo istraživanje razbiti fantazije i da će ovi stvarni podaci ohrabriti muškarce i žene", rekao je Corty.

Rezultati ovog istraživanja su objavljenji u magazinu "Sexual Medicine."

clock-img

27.11.2010, 21:53

clock-img

pticica

pencil-img

3622

sa ovim istrazivanjem se bas slazem, a vi? 

clock-img

27.11.2010, 21:56

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

ne štopamo vrijeme...
nekad kraće-nekad duže...
uglavnom je svaki slijedeći put bolje...

zato mi se povraća na takva istraživanja...

savršenstvo...još nismo postigli... iz gore navedenih razloga...

valjda bude zadnji sex... savršen...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

27.11.2010, 21:59

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

27.11.2010, 22:00

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Uf nekada smo kao mladi mjerili vrijeme, bilo je to raznoraznih rekorda, ne bih da se hvalim ali smo i sami za par puta ostali u cudu user posted image

clock-img

27.11.2010, 23:14

clock-img

pticica

pencil-img

3622

cemu ste se cudili??

clock-img

27.11.2010, 23:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.11.2010, 23:41

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Je, 13 minuta je mozda sasvim dovoljno ako si muskarac, no kad je zena u pitanju onda se vremenska granica pomice malo dalje.

clock-img

28.11.2010, 00:05

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

IZVORNA PORUKA: pticica

cemu ste se cudili??


Odakle nam energija za tolike maratone user posted image

clock-img

28.11.2010, 07:47

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

meni je super onaj noćni od minutu user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

28.11.2010, 08:21

clock-img

novamama

pencil-img

8532

svaki je savršen na svoj način...s ovim istraživanjem se ne slažemuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

28.11.2010, 12:10

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

meni je super onaj noćni od minutu user posted image


pih ja se za minutu ne mogu ni da pripremim,dobro ti si vec ispraksana, dok meni treba toliko da gace skinem user posted image

clock-img

28.11.2010, 12:37

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

meni je super onaj noćni od minutu user posted image


pih ja se za minutu ne mogu ni da pripremim,dobro ti si vec ispraksana, dok meni treba toliko da gace skinem


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

28.11.2010, 16:47

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

call ne spava se obučen

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

28.11.2010, 16:53

clock-img

pticica

pencil-img

3622

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

call ne spava se obučen



pazi da se ne prehladisuser posted image

clock-img

29.11.2010, 08:13

clock-img

Anoniman

Sad još samo treba da si štopam..11,12,13, ajmo gotovo..uh kakav užitak.user posted image

clock-img

29.11.2010, 12:37

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

nama oko pol čuke cca traje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.12.2010, 22:07

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

call ne spava se obučen




potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image
pinci nas dvije kao sestre user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

18.12.2010, 22:12

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

29.03.2011, 01:20

clock-img

mamit

pencil-img

51

Ne trebamo stopati vrijeme naravno nema tu uzitka kad bi i na to mislili,moje iskustvo potvrdjuje ta istrazivanja.Primjetila sam da cesto puta ako seks traje duze zaista postaje dosadno.Predigra zavisi od raspolozenja a sami seksualni cin u samo jednoj pozi je bed

clock-img

29.03.2011, 08:41

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Savršen seks može trajati 3 minute a može i 33. Ovaj 13 su oni zvukli neki prosjekuser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 29.3.2011 8:42:27 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

29.03.2011, 08:50

clock-img

berny

pencil-img

1227

meni je trenutno bitno da je moja curica otvorila svoja vratašca nakon poroda.user posted image

clock-img

29.03.2011, 09:11

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

nikad nismo štopali vrijeme...mislim da bi to "ubilo" mood user posted image



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

29.03.2011, 09:26

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: pticica

IstraživanjeSavršeni seks traje do 13 minuta
Istraživači tvrde da je seks koji traje cijelu noć za većinu ljudi dosadan, dok je desetominutni seks gotovo savršen.
Pedeset članova Udruženja za seksualnu terapiju i istraživanje koji savjetuju i liječe parove sa seksualnim problemima došli su do podataka o tome koliko je vremena potrebno za prekratak, predug i adekvatan snošaj, piše britanski "Daily Telegraph".

Tvrde da je snošaj između jedne i dvije minute prekratak, tri do sedam minuta prihvatljiv, a preko trinaest minuta predug. Najpoželjniji snošaj je onaj između sedam i trinaest minuta.

Istraživači kažu da se danas u društvu razvijaju nerealne ideje o tome koliko bi seks trebao trajati.

Istraživač i profesor Eric Corty sa Univerziteta Penn State kaže kako mnogi muškarci i žene vjeruju u fantaziju seksa koji traje cijelu noć. On kaže kako posljedica toga može biti razočarenje i nezadovoljstvo.

"Nadamo se da će ovo istraživanje razbiti fantazije i da će ovi stvarni podaci ohrabriti muškarce i žene", rekao je Corty.

Rezultati ovog istraživanja su objavljenji u magazinu "Sexual Medicine."



nebih se slozila sa njihovim rezultatima istrazivanja...
sex je individualan i nisu uopste bitne minute nego uzitak..

clock-img

29.03.2011, 09:56

clock-img

emab

pencil-img

418

jooooj pa nema šanse da to netko "izračuna"... zvuči kao provala nekog štrebera koji baš nije imao iskustva a sve zna statistički prikazati - a znate kako kažu za statistiku - lažljiva kurva, okreće sa kako kome paše user posted image user posted image user posted image

Vjerujem da je i nama to znalo trajati 13 minuta i biti super, al znalo je trajati i puuuuuuuuunooooo kraće i puuuunooooo duže (dok nije bilo sineka user posted image user posted image user posted image ) i svejedno je bilo savršenouser posted image .

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.