cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ravnopravnost spolova da ili ne?

  
clock-img

17.05.2011, 11:33

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

Ravnopravnost spolova da ili ne?

Citala sam prije par dana kako mnogi svedi misle da je ok ljubav homosexualaca i to komentarisu kao da ljubav ne gleda koji spol netko ima!

Moje misljenje je da je potpuna ravnopravnost spolova kada zena ne bira da li ce se udati za muza ili zenu!''''

U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!


< Poruku je uredio jagodicabobica -- 17.5.2011 11:46:39 >

clock-img

17.05.2011, 12:04

clock-img

ama

pencil-img

760


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!


OMG!user posted image nikad nebi dozvolila da mi uci netko user posted image djete da je normalno da obuce skunjicu pokazala bi im jauser posted image roditelji su glavni za odgoj djece svoje sem ako roditelj prepusti okolini....ja nemam namjeru i znam sta cu da ucim svoje djete i sigurna sam da cu uspjet naucit da razlikuje normalno od nenormalnog....meni nije normalna "ljubav" izmedju dva ista spola to mi je bolest....

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

17.05.2011, 12:08

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!



sorry, ali ovo je totalna glupost... to nema veze s učenjem djece o ravnopravnosti spolova

okolina sigurno utječe na odgoj, ali obitelj i roditelji su tu glavni i da daju upute o toj okolini..

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

17.05.2011, 12:34

clock-img

malatajna

pencil-img

115

Svašta...da smo u svemu ravnopravni, onda ne bi postojali spolovi, ne?!user posted image

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

clock-img

17.05.2011, 14:45

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!



sorry, ali ovo je totalna glupost... to nema veze s učenjem djece o ravnopravnosti spolova

okolina sigurno utječe na odgoj, ali obitelj i roditelji su tu glavni i da daju upute o toj okolini..




ja mislim da je roditelj odgovoran za odgoj ali cesto puta djete ce poslusati okolinu nego roditelja..mi zelimo misliti da je roditelj glavni ako je onda se pitam kako nas odrasle zavodi i sistem,politika i drustvo?!
nije se onda ni cuditi djetetu...

clock-img

17.05.2011, 14:50

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!



sorry, ali ovo je totalna glupost... to nema veze s učenjem djece o ravnopravnosti spolova

okolina sigurno utječe na odgoj, ali obitelj i roditelji su tu glavni i da daju upute o toj okolini..




ja mislim da je roditelj odgovoran za odgoj ali cesto puta djete ce poslusati okolinu nego roditelja..mi zelimo misliti da je roditelj glavni ako je onda se pitam kako nas odrasle zavodi i sistem,politika i drustvo?!
nije se onda ni cuditi djetetu...



onda kao roditelj nije uspio...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

17.05.2011, 14:59

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

zato ja nedam da moja CURICA IDE U VRTIC OVDJE DOK nezna govoriti sve i raditi sve sama KAKO BI MI SVE MOGLA PRENIJETI KADA DODJE DOMA...aposlutno sve...ja JA NISAM ZA TAKAV ODGOJ...i nikada necu biti...

pa moze i bez vrtica....ako ja nebudem zadovoljna...govorim bas o SWE..

a da su neke stvari normalne...NE NISU I NIKADA NECE BITI..

ravnopravnost je nesta sasvim drugo...a pederi i lezbe nisu i nece biti normalni nikada...koliko god to netko
branio to obrane nema...i nikad nece imati...
ravnopravnost je kada zena i muz sve rade rame uz rame...skupa tako bi ja to rekla...

clock-img

17.05.2011, 15:08

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

Ravnopravnost spolova da ili ne?


U nekim Swe vrticima radi o odgoju ravnopravnosti spolova..
Cak se i desava da djecake obucu kao curice dok se igraju...
mislim da okolina formira,odgaja djecu!



sorry, ali ovo je totalna glupost... to nema veze s učenjem djece o ravnopravnosti spolova

okolina sigurno utječe na odgoj, ali obitelj i roditelji su tu glavni i da daju upute o toj okolini..




ja mislim da je roditelj odgovoran za odgoj ali cesto puta djete ce poslusati okolinu nego roditelja..mi zelimo misliti da je roditelj glavni ako je onda se pitam kako nas odrasle zavodi i sistem,politika i drustvo?!
nije se onda ni cuditi djetetu...



onda kao roditelj nije uspio...




pokusavam ti objasniti sta sistem moze uraditi od odrasli ljudi..eto ti primjer Hitler  i svi njegovi sljedbenici..Svedi ne znaju ni za sta drugo..oni su ustrojeni i nemaju vremena za razmisljanje..sta im se servira to i prime pa tako i uce djecu.. nisu oni krivi...drzava je mocna i organizirana i nije neuredna...sto je drzava bogatija i mocnija to su obicni ljudi slabiji i ovisni na svaki moguci nacin

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 17.5.2011 15:10:11 >

clock-img

17.05.2011, 15:12

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

jagodice tako je...slazem se..meni je ustvari tih svedjana S MORALNE STRANE ZAO...jer im je uzasna...

clock-img

17.05.2011, 15:14

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Bebys

zato ja nedam da moja CURICA IDE U VRTIC OVDJE DOK nezna govoriti sve i raditi sve sama KAKO BI MI SVE MOGLA PRENIJETI KADA DODJE DOMA...aposlutno sve...ja JA NISAM ZA TAKAV ODGOJ...i nikada necu biti...

pa moze i bez vrtica....ako ja nebudem zadovoljna...govorim bas o SWE..

a da su neke stvari normalne...NE NISU I NIKADA NECE BITI..

ravnopravnost je nesta sasvim drugo...a pederi i lezbe nisu i nece biti normalni nikada...koliko god to netko
branio to obrane nema...i nikad nece imati...
ravnopravnost je kada zena i muz sve rade rame uz rame...skupa tako bi ja to rekla...



to normalno da nije u svakom vrticu tako ali ima vrtica koji rade na tom sistemu kao sto ima i vjerski vrtica...
znaci mame mogu da biraju koji hoce vrtic..
ali ljudi su vise "liberalni" nego naprimjer mi Balkanci...


aaaaa da se vratim na temu.....ravnopravnost spolova da ili ne?user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 17.5.2011 15:19:36 >

clock-img

17.05.2011, 15:32

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica


pokusavam ti objasniti sta sistem moze uraditi od odrasli ljudi..eto ti primjer Hitler  i svi njegovi sljedbenici..Svedi ne znaju ni za sta drugo..oni su ustrojeni i nemaju vremena za razmisljanje..sta im se servira to i prime pa tako i uce djecu.. nisu oni krivi...drzava je mocna i organizirana i nije neuredna...sto je drzava bogatija i mocnija to su obicni ljudi slabiji i ovisni na svaki moguci nacin




jagodice, ne mislimo isto i bolje da se više ne mučimo...
znam dosta šveđana i naših koji gore žive i nisu "ustrojeni" i vjeruj mi jako razmišljaju svojim glavama, (na kraju bila sam gore...)
ne možeš reći da su šveđani ovce bez pameti! jako dobro se znaju organizirati, izboriti za sebe i svoje obitelji...
a više i manje liberalnih ima i tu i tamo...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

17.05.2011, 16:45

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

ma znate šta meni nije jasno kad vam je tako loše u švedskoj koga boga živite tamo. malo se serucka po švedskoj malo po hrvatskoj pa kvrabcu di je onda dobro. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 17:39

clock-img

malizia

pencil-img

900

nakon šta u zadnje vrijeme samo čitamo o ubojstvima, fizičkim napadajima, svakavim gadarijima, ljubav dva muškarca i to šta rade u šved. vrtićima mi dođe ko osvježenje....ne vjerujem da ih tete oblače u dečke da bi ih danas sutra formirali kao pedere već da djeca spoznaju i upoznaju različitost te da shodno tome takvu vrstu sex. orjentacije prihvate kao nešto normalno, a ne kao atak user posted image .

clock-img

17.05.2011, 17:44

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

nisam mislila da će se to desiti ali malizia potpisujem te potpuno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 18:20

clock-img

mare00

pencil-img

724

najbolje otvoriti temu gdje je dobro ziviti....pa da se svi tamo selimo....user posted image
cure bezveze napadate jagodicu,svugdje ima svega...pa i da zivis u L.A-u nesto ti nece odgovarati i neces se zbog toga seliti....hellooooo

Ja sam ovu temu shvatila potpuno drukcije,nesto kao ravnopravnost izmedju muskih i zena i taj djir...user posted image user posted image user posted image
Ja ne kuzim o cemu se ovdje raspravlja...jagodice pomagaj....user posted image user posted image Ako su homoseksualci u pitnju,znam da se do prije par god na medicini ucilo da je to bolest...a nemam bas neki komentar za njih,nije mi to ok nikako...

clock-img

17.05.2011, 19:21

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

za misica 666
e pa znas sta i sama sam shvatila da odvucem temu na sve moguce krajeve ali sta ces to sam ja i moje greske...jednostavno preskoci temu ako te iritira a ne moras biti ne prijazna prema meni!
sigurna sam da i ti nisi neka begresna svetica..
i  da se razumjemo ja se ne zalim nego sam samo iznjela drugacije poglede na zivot koje ja smatram cudnim i koje su u neku ruku vezane za temu..
inace za mene je bogastvo jedno poznavati tudo misljenje,kulture,zemlje i smatram to nekom edukacijom i ucenjem na tudim uspjehima ili greskama...
 
 

clock-img

17.05.2011, 19:36

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

jagodice  moj post se odnosio više na babys ali ako si se našla u njemu šta ja mogu.  mislim da nisam do sad bila neprijazna prema tebi a imam pravo iznjet mišljenje o svakoj temi

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 19:38

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

i nisam bezgrešna nisam ni blizu i to ne tvrdim user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 19:45

clock-img

malizia

pencil-img

900

jagodice i bebys i mene konkretno zanima (nisam cinična) šta vam smeta u švedskoj. upravo te karakteristike koje navodite za švedsku tipa država je organizirana, nije neuredna i sl. je država o kojoj mi sanjamo, mislim to su ključni elementi, a vama dvjema ta država ne odgovara, mene čisto znatiželje radi zanima. bebys navodi moral tih ljudi user posted image , malo sam se osula na te rječi, nije valjda da su ti ljudi fakat moralni razvratnici. nadam se da ćete mi odgovoriti ,jer me ovo zaista zanima, dakle  u čemu je kvaka ?

clock-img

17.05.2011, 19:56

clock-img

mm1209

pencil-img

685

Samo da se nadovežem na bebys, napisala je pederi i lezbe...user posted image
Oprosti, ali nije u redu tako ih nazivati, to su ružni nazivi kojima se ismijavaju ljudi koji to ne podržavaju, ok ako ne podržavaš, ali nemoj se tako izražavati.
Ja homoseksualnost ne smatram bolešću, svi mi imamo svoje mane i vrline samo svatko drugačije i podržavam ih u potpunosti neka ljudi budu sretni ako ih to čini sretnima.
Ismijavanje ne podržavam jer mi je to slično rasizmu i takvim stvarima...Ljudi su kao i svi ostali i imaju osjećaje kao i mi svi ostali... (ne kažem da ih ismijavaš, ali tako je ispalo kad si napisala pederi i lezbe)
Poznajem više ljudi homoseksualne orijentacije i vjeruj mi bolji su od većine kakti 'normalnih' 
malo sam skrenula s teme...ali nema veze...morala sam reći svoje mišljenje

clock-img

17.05.2011, 20:00

clock-img

ines

pencil-img

434

Ravnopravnost spolova je po meni jedna u nizu gluposti koju su izmislile iskompleksirane zene i bolesni muškarci. Za mene je obitelj (zajednica muškarca i žene) Sveti hram! Živim u normalnoj obitelji gdje je kao žena vodim brigu o kući i djeci a muž je glava obitelji. Mene ne vrijeđa kad on kosi travu i radi teže poslove oko kuće a njega ne vrjeđa kad ja skuham ručak i sl. Mislim da svako ima pravo na svoje mišljenje ali treba malo razmisliti o svemu. Ova teme vuče po meni Američke korjene a trebamo se sjetiti tko je naselio Ameriku i pitati se jer možemo od Amera pokupiti štogod pametno osim pederluka i ostalih loših povjesno,kulturno i svaKVO DRGAČIJIH NEUTEMELJENIH STVARI

_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

17.05.2011, 20:05

clock-img

mm1209

pencil-img

685

Ne mogu vjerovati da vi ljude ocjenjujete prema njihovoj seksualnoj orijentaciji....
Nažalost svi vi koji tako mislite imate sliku muškarca koji je gay vjerojatno nešto u stilu 'modnog mačka' ili tako nešto pa ih automatski ocjenjujete prema tome...

clock-img

17.05.2011, 20:07

clock-img

malizia

pencil-img

900

evo jopet još jedan od stereotipa, nek me netko prosvjetli plizz, zar amerika i amerikanci mora nužno biti loše user posted image . ja uvijek u manjini user posted image user posted image .

clock-img

17.05.2011, 20:08

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

mm1209 ne vrijedi ti trošit riječi neki ljudi su jednostavno takvi kakvi jesu i nema tu spasa. btw potpisujem te od a do ž

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

17.05.2011, 20:10

clock-img

ines

pencil-img

434

Ispričavam se zbog grešaka. Htjela sam reći da o ravnopravnosti spolova pederima i lezbačama ne možeš učiti u knjigama o povjesti i kulturi niti jednoga naroda koji ima svoju povjest i kulturu. Prema tome je zaključiti kako je to još jedna u nizu pomodnih stvari i trebamo moliti Boga da se što prije iskorjene iz našeg još relativno neiskvarenoga društva.

_____________________________

Mama dva mala anđela!