cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Prijava za jaslice ili vrtić

clock-img

22.01.2009, 10:46

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Koliko ranije je potrebno podnjeti prijavu za jaslice ili vrtić? Šta sve treba od papira?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

22.01.2009, 10:51

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

neznam više koji papiru se daju za upis ali kod mene u buzetu se prijavitiMORAŠ U 5 MJESECU tekuće godine pa ako te prime ide u vrtić/jaslice sa 1 .09.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

22.01.2009, 10:52

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

mjesto prebivalista,rodni list,zahtjev-5 mj

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

22.01.2009, 10:54

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

ja sam dobila nogom u dupe, kad sam išla ju upisat u vrtić... user posted image user posted image user posted image
i mi tetu čuvalicu ćmo imat...


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

clock-img

22.01.2009, 10:55

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

ja predala za jana nolbu za jaslice još prošle godine u 9 mj i do sada nas još nitko nije kontaktirao a ja bi morala poćet raditi honorarno u 9 mj .
Sve mislim ovih dana do pedagogice da sa njom porazgovaram s obzirom da je došno do promjena u mom statusu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

22.01.2009, 10:59

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: tina1602

ja sam dobila nogom u dupe, kad sam išla ju upisat u vrtić... user posted image user posted image user posted image
i mi tetu čuvalicu ćmo imat...



Zašto Tina?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

22.01.2009, 11:02

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Ja bila u 10 mjesecu raspitat se, frajer mi rekao da ništa do 5 mjeseca, tada primaju prijave. user posted image
A u 6 ćemo znat da li smo primljeni ili ne.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

22.01.2009, 11:42

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

Kod nas je upis u 6 mjesecu i to samo 2 dana.I ja ove godine idem upisati Dinu,pa se nadam da će ga primiti

_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

22.01.2009, 14:33

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Kod nas trba dijete što prije upisati jer ima puno djece a malo mjesta i s tim da oboje roditelja moraju raditi.Ja sam se jedva izborila za Lauru,čekali smo godinu dana.Prošle godine je krenula...Ja ne radim ali sam bila tada trudna i nisam sama mogla oko bebe i nje.Borila sam se svakako,dosađivala im i popustili su.Nije u redu ali djece je jako puno...user posted image a mjesta nimalo.Imamo 2 vrtića i sve je dupkom puno.U Laurinoj grupi ih ima 27-ero na 2 tete.Strašno... 

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

22.01.2009, 14:34

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

do nekog datuma u 5 mj (zakonom određeno, pitaj u vrtiću) treba predati svu dokumentaciju. Oni to skupe i "vijećaju" negdje u 6 mj, i onda objavljuju rezultate i liste čekanja. Ako imaš "nesreću" da ti dijete ne puni godinu dana do 30. kolovoza tekuće godine, onda nisi u prioritetu i ideš na listu čekanja. Onda cca 1 mjesec prije nego ti dijete puni godinu dana ideš na razgovor da ti vele koliko ih je ispred tebe i kada bi mogli doći na red za privikavanje i vrtić. Ako nemaš sreće da je ostalo još koje mjesto u vrtiću, onda se moraš svadit i dokazivat da se moraš vratit na posao i da nemaš kamo s djetetom (tako je bilo kod nas).

Najbolje je napravit zaleđe i predati u dva vrtića, pa u jednom će valjda upaliti. user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

22.01.2009, 14:40

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

Ako imaš "nesreću" da ti dijete ne puni godinu dana do 30. kolovoza tekuće godine, onda nisi u prioritetu i ideš na listu čekanja.

 
Živa bi se pojela zbog toga jer me mogu zeznut ta 22 dana razlike user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

clock-img

22.01.2009, 19:43

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ako imaš "nesreću" da ti dijete ne puni godinu dana do 30. kolovoza tekuće godine, onda nisi u prioritetu i ideš na listu čekanja.



Mi imamo sreću što će Mia do 30.08. navršit godinu dana. Nadam se da će to imat nekog utjecaja.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

22.01.2009, 19:51

clock-img

bubac 1

pencil-img

235

imam sad ja pitanje vezano za temu. meni je termin 30.5. pa kada bi meni bilo pametno predati za jaslice? uglavnom nemam kome ostavit bebu preko ljeta kaj to znaći da budemo morali tražit nekog za čuvenje do 9 mj.?????

clock-img

22.01.2009, 21:35

clock-img

Didi71

pencil-img

82

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

ja predala za jana nolbu za jaslice još prošle godine u 9 mj i do sada nas još nitko nije kontaktirao a ja bi morala poćet raditi honorarno u 9 mj .
Sve mislim ovih dana do pedagogice da sa njom porazgovaram s obzirom da je došno do promjena u mom statusu .


Papiri se predaju u 5 mjesecu,tako je svugdje na području grada Zg.
Pogotovo ako si na periferiji gdje su vrtići prebukirani!

clock-img

23.01.2009, 11:41

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Kod nas se papiri predaju u 5mj. Morala sam donijeti prosijek plaće zadnja 3mj i mm, potvrdu o prebivalištu za svih nas troje, rodni list, potvrdu osubvenciji ( to kod nas izdaje grad za svu djecu u rijeci), ja sam nosila subvenciju od moje općine, ispuniš tamo formulare i to je sve. Moraš imat i vezu, bar za svaki slučaj! Redovna cijena jaslica kod nas je cca 2200, sa subvencijom od grada je cca750kn, ako imaš doplatak,2 ili 3 djece onda ti se cijena smanjuje!

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

29.01.2009, 23:20

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Cure,ja radim u vrtiću i mogu vam reći da je situacija alarmantna.JASLICE SU PUNE,NEMA MJESTA.Na listi čekanja je hrpa djece.Pedagozi su nemočni.Treba stisnuti Bandića da gradi vrtiće 

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"