cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Pisanice

clock-img

18.04.2011, 14:06

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Uskrs dolazi.... Za vas smo pripremili nekoliko savjeta kako spriječiti pucanje jajeta tijekom kuhanja: 

http://www.ringeraja.hr/clanak/da-jaje-ne-bi-puklo_1145.html

Podijelite ovdje s nama vaše ideje za bojanje pisanica.user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 18.4.2011 14:09:45 >

clock-img

18.04.2011, 14:09

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za jaja,moja skoro popucajuuser posted image

clock-img

18.04.2011, 16:01

clock-img

Fever

pencil-img

1388

taman pročitala, svakako ću pokušat! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

clock-img

18.04.2011, 16:40

clock-img

magdalenaa

pencil-img

256

ja ih farbam u  ljuski od crvenog luka onako u štrampli, sa peršinovim listom ,po domaći, al uvik ubacim malo soli da ne popucaju ili malo  octa i za sjaj, i kad su gotovi ohladim ih pa ih namažem maslinovim uljem da se sjaje

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

clock-img

19.04.2011, 00:54

clock-img

sig

pencil-img

594

Ja nemam problem sa pucanjem jaja... kuham ih u kuhalu za jaja (budući da mi svi i mala i mi veliki) jako volimo na meko i na tvrdo kuhana jaja i to je kod nas svaki drugi doručak ... nama je to bila veoma isplativa investicija... A što se tiče farbanja još neznam... tražim ideje...

Dali netko od vas zna dali postoje jestive boje - odnosno boje kojima ti kistom bojiš jaja a da nisu štetne ukoliko pojedeš! Budući da smo u fazi kada veoma puno crtamo - mislila sam da bi mojoj maleckoj to bilo najzanimljivije!! Ručno ih obojati


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

20.04.2011, 13:07

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Ja ću isprobati boju s koprivama iz recepta ovdje: http://www.ringeraja.hr/clanak/bojanje-pisanica-s-prirodnim-bojama_1146.html

Nadam se da će uspjeti... Nisam još nikada bojala jaja na taj način, osim jednom s lukom...

clock-img

23.04.2011, 14:45

clock-img

mirna

pencil-img

8134

jaje nije puklo ni jedno... Ali ovaj recept spinat odn. koprive kod mene nije djelovao.... jaja se skoro nista nisu obojala... na kraju sam ih stavila u kupovnu crvenu boju.

clock-img

23.04.2011, 20:57

clock-img

inesica

pencil-img

877

Probala sam bojanje sa spinatom, koprivom, ciklom i lukom. Luk je prava stvar,a sve ostalo mi nikad nije uspjelo. Mozda malo cikla, ali nisam bila zadovoljna, nekakva bzvz rozkasta boja.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

29.03.2013, 15:06

clock-img

ucitelj

pencil-img

864

da ne bi popucali stavim saku soli i 3dl octa a bojam u ljupini od luka, isto tako moze se po jajetu ptije kuhanja (al biti njean) iscrtati zeljene figure sa skalpelom ili iglom i onda ih ubacit da se kuhaju suuuper fora

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.