cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Originalne ideje za poklone

clock-img

25.05.2009, 22:18

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Evo ovdje možete stavljati ideje za originalne poklone. Svima će nam dobro doći.
Nedavno je kuma imala svatove i u ponoć je kod nas otplesavanje s mladom i rodbina joj je donjela škrinjicu punu gvozdenjaka od 1 i 2 kn, kao kad dođu do dna vidjeti će koliko je love bilo unutra. Super mi je ideja!user posted image
I prekrasno izgleda, kao škrinja s blagom.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

25.05.2009, 22:35

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

to je moj buraz dobio u limenci al moro je brojat al unutra su bili po 10 20 lipa

clock-img

25.05.2009, 22:38

clock-img

dominik

pencil-img

7965

mi smo dobili 1000 kn u novcanicama po 10 u 3 sveznja...super izgledalo

clock-img

25.05.2009, 22:43

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Tako je mm meni poklonio za jedan rođendan - našao i prigodnu kutiju u koju je cijele godine skupljao na poslu medeke. Pa je na papiriće po stanu ostavljao tragove kako da dođem do škrinjice. Baš mi je bilo maštovito i lijepo. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

25.05.2009, 22:46

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Tako je mm meni poklonio za jedan rođendan - našao i prigodnu kutiju u koju je cijele godine skupljao na poslu medeke. Pa je na papiriće po stanu ostavljao tragove kako da dođem do škrinjice. Baš mi je bilo maštovito i lijepo. user posted image


Prekrasno... Ovo moram mm_u pokazati.user posted image  Uskoro nam je godišnjica.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

26.05.2009, 08:01

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Odlicna tema user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.05.2009, 08:34

clock-img

koka

pencil-img

10266

Možeš isto u balonima stavit novčanice papirnate pa ih napuhnut, samo pazi da ti ne polete user posted image , a unutra mogu biti i porukice od prijatelja.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

26.05.2009, 08:38

clock-img

plavka

pencil-img

1608

koka baš si me preduhitrila!!!
Mi smo dobili za poklon novčanice sa laticama u balonima ...
preslatko

clock-img

26.05.2009, 08:41

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

To s balonima mi je super,to je i moja mama dobila za poklonuser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

26.05.2009, 08:49

clock-img

koka

pencil-img

10266

user posted image Plavka baš superuser posted image ....kod nas je bio običaj dok su mladenci u crkvi netko bi uzeo ključeve stana pa bi tamo priredili iznenađenja razna kao npr: krevet posuti s rižom, cijeli wc napuniti balonima, plastične čaše napuniti vodom i stavit na ulaz u neku sobu tako da moraju praznit prije ulaska u nju, ako imaju stepenice na njih posložit pune čaše.......još ću se sjetit sad mi je nervozna mala user posted image ...a da, mi smo sakrili ključeve i nikome nismo dali, tsako da su nam samo pred ulaz u kuću posuli s rižomuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

26.05.2009, 21:52

clock-img

mrkvač

pencil-img

1215

Da nama su stavili kukuruz u krevet pod plahtu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

clock-img

26.05.2009, 23:51

clock-img

dominik

pencil-img

7965

kolegici s posla napuhali balone...veli pucali su citavu nocuser posted image

clock-img

27.05.2009, 15:35

clock-img

božica

pencil-img

8832

Kumi sam u 12 balona stavila porukice
Balooni su bili napuhani helijem
pa oni koji su htjeli doći do cedulje Morali su ispuhati balon da udahnu helija i tako čitati porukuuser posted image user posted image
bilo je Fora

Nisu me svi ozbiljno shvatili user posted image za poruke u balonimauser posted image
Bilo je djece na svadbenoj večeri pa smo morali uzimati balone i djeciuser posted image
super ideja by ninolinauser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

17.06.2014, 12:37

clock-img

Sanjica1987

pencil-img

1

OBAVIJEST!



Pozdrav...skoro sam dobila ORIGINALAN poklon od dečka, pa bih htela da se pohvalim a i ujedno dam ideju :wink: ...
Naime, reč je o slici, ali mozaik slici, sastavljena od gomile naših zajedničkih fotografija. Kada gledate izdaleka vidite jednu sliku sastavljenu od malih fotografija, ali kada se približite vidite sve te manje fotografije. Maltene ceo album u jednoj slici...zaista sam se odusevila...dobio je :kiss: :o
Mislim da je preko ovog sajta naručio http://yomo.rs/

clock-img

11.07.2014, 11:49

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

http://www.trgovina-lotus-woody.hr/images/torta%20od%20pelena%20WOODY%20roza%20web.JPG

Torta od pelena.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

17.09.2015, 12:34

clock-img

LindaLinda

pencil-img

21

user posted image Pozdrav curke.... :) ja se nisam još udala, ali je moja sestra prije četiri mjeseca, ima 30 sad i jako sam sretna zbog nje :) imala je divno vjenčanje, udala se u Opatiji i baš je bilo sve divno i zabava kasnije, jer smo bili svi veseli i bend je bio dobar, to jest najbolji :D.... Meni se svidio poklon koji je dolbila od prijateljice i njezina mužas... ubiti, poklonbili su joj okvir od slike, u koji su umetnuli eure i na okviru je pisalo, razbij staklo u hitnoći :) .... smješno je jer, je ona mislila da je to zezancija kao, hahahahah, dok joj nisu rekli da su unutra zapravo pravi euri :D !user posted image ....Sretno seki u bračnom životu ! :)

clock-img

04.01.2017, 09:33

clock-img

Debra

pencil-img

2


IZVORNA PORUKA: koka

user posted image Plavka baš superuser posted image ....kod nas je bio običaj dok su mladenci u crkvi netko bi uzeo ključeve stana pa bi tamo priredili iznenađenja razna kao npr: krevet posuti s rižom, cijeli wc napuniti balonima, plastične čaše napuniti vodom i stavit na ulaz u neku sobu tako da moraju praznit prije ulaska u nju, ako imaju stepenice na njih posložit pune čaše.......još ću se sjetit sad mi je nervozna mala user posted image ...a da, mi smo sakrili ključeve i nikome nismo dali, tsako da su nam samo pred ulaz u kuću posuli s rižomuser posted image



To su isto napravili mojoj rodici i njenom mužu u stanu pa nas je dočekalo kad smo došli: cipele razbacane po vrtu i vise sa stabla, kod ulaznih vrata čaše plastične napunjene vodom, sokom tako da kad otvoriš vrata sve se prolije, riže posvuda...više se ni ne sjećam...ugl imali su mladenci posla user posted image Mislim, to mi više spada pod spačku nego kao ideje za poklon.

clock-img

23.08.2022, 17:09

clock-img

valentinaDa

pencil-img

1

Pozdrav mame, imam divno iskutsto s stranicom Personalizirani pokloni imaju orginalene poklone personalizirane po želji. Par puta sam kupovala divne šalice na stranici Magična Šalica. Nadam se da sam nekome pomogla oko pronalazka poklona user posted image