cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Odgoda prve pričesti

clock-img

16.03.2011, 16:36

clock-img

sretnabeba4

pencil-img

366

Otvaram ovu temu da vidim jel netko imao slčno iskustvo ko što sad mene čeka. Naime u 32. sam tjednu trudnoće i termin mi je ok 10.5. a moj prvorođenac Patrick ima prvu pričest 08,05. Muči me savjest kako dijete poslati na pričest i ne prisustvovati budući da ide prvi od troje djece, ako se ne porodim, pa kako djetetu objasniti ako neće ići da je to bilo zato jer je mama pred kraj trudnoće... kako na supruga prebaciti brigu oko proslave...a što ako me baš trudovi uhvate za vrijeme pričesti??? Krsna kuma mu isto ne može doći jer i njen klinac ima pričest isti dan.... a ako nebude išao ove godine ići će druge zajedno s bratom.. Ako neko ima slično iskustvo ili barem savjet, utjehu...nek pišeuser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:49:38 >

clock-img

16.03.2011, 16:41

clock-img

cuba

pencil-img

21489

S obzirom da je termin za pričest za 2mj mislim da već sada možeš početi organizirati restoran ili mjesto gdje ćete slaviti, meni, garderobu, svijeću i sve šta je potrebno tako da to riješiš dok ne uđeš u 9mj trudnoće.
A čuješ samo je pitanje dali želiš riskirati. Možda ne rodiš do tada i budete svi zajedno a možda i bebica urani koji dan...
Ako ima mogućnost da se pričesti iduće godine sa bratom i ako ne želiš riskirati zbog termina poroda onda možda bolje to odgoditi...

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:49:55 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

16.03.2011, 16:45

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: cuba

S obzirom da je termin za pričest za 2mj mislim da već sada možeš početi organizirati restoran ili mjesto gdje ćete slaviti, meni, garderobu, svijeću i sve šta je potrebno tako da to riješiš dok ne uđeš u 9mj trudnoće.
A čuješ samo je pitanje dali želiš riskirati. Možda ne rodiš do tada i budete svi zajedno a možda i bebica urani koji dan...
Ako ima mogućnost da se pričesti iduće godine sa bratom i ako ne želiš riskirati zbog termina poroda onda možda bolje to odgoditi...


Cuba je to lipo napisala pa je ja potpisujemuser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:50:11 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

16.03.2011, 17:02

clock-img

malizia

pencil-img

900

moj sinčić je imao mjsec dana kada se sestra pričestila. u crkvi nisam bila jer nisam mogla s obzirom na bebu, išao je tata, teta, bake, didovi.
nikakvu spektakularnu proslavu nismo radili, doma smo imali bolji ručak s bakama i didima i jedna teta. nakon ručka kavica, kolač i to je to. a da i nisam imala malu bebu isto ovako bi bilo. oko ručka nisam se pomučila, naručili janjetinu iz restorana, muž skuhao juhu, kolače napravile bake. sve prošlo za peticu.

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:50:39 >

clock-img

16.03.2011, 18:30

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

sincic ti je već veliki (ako se ne varam pricest je u 3 ili 4. razredu, tako da lijepo porazgovaraj sa njim, ja vjerujem da će razumjeti zasto mu mama neće prisustvovati pričesti, ali i ako ne rodiš do tog datuma tko te prijeći da odes - spakiraj torbu u auto i ako krene - obavjestite nekoga bliskoga i vi u bolnicu...
Cuba je lijepo opisala kako mozes sve organizirati, ali pitaj njega da li bi volio to odgoditi, u njegovoj dobi bi mu moglo puno značiti da to obavi sa generacijom, tj. školskim kolegamauser posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:50:55 >


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

16.03.2011, 18:32

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

IZVORNA PORUKA: MaTana

Cuba je lijepo opisala kako mozes sve organizirati, ali pitaj njega da li bi volio to odgoditi, u njegovoj dobi bi mu moglo puno značiti da to obavi sa generacijom, tj. školskim kolegamauser posted image


sa ovime se slažem
a postoji mogučnost i da ''''prebaciš''''termin.

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:51:15 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

17.03.2011, 11:44

clock-img

sretnabeba4

pencil-img

366

žene, hvala vam na ohrabrenju, ali puno je lakše reći nego osjetiti na vlastitoj koži...budući da nemamo baka na koje se mogu osloniti, a muž mi je antitalent oko kuhanja zaista nebi voljela prepustit sve da teče samo od sebe. ja sam po prirodi picikato i volim da sve bude po PS-u,i ustvari bojim se da nitko drugi osim mene ne može odraditi bolje!!! Što se tiče sinčića, možda ću zvučati prebezobrazno, ali morat će se pomiriti s situacijom...Znam da je njemu taj događaj jako važan i nerado pristaje na odgodu, ali što je tu je. Šanse da prenosim su vrlo male, jer sam već sad otvorena 2 prsta!!!! Znači bebica će uraniti.....Hvala vam....

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:51:30 >


_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

clock-img

17.03.2011, 13:43

clock-img

magdalenaa

pencil-img

256

ajme i ja sam u 32 tj, a isto u 5mj, 18.5.imam pričest, kumče mi se pričešćuje a 20.5. sin od sestre ima krizmu, a meni termin za rodit 17.5.,nema šanse da ću riskirati ,je da je to jednom u životu al brate mili i ja rađam prvi put u životu baš u te dane,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 17.3.2011 15:51:47 >


_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............