cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Nezaposlena trudnica

clock-img

17.05.2013, 08:13

clock-img

mariaLena

pencil-img

18

Pozdrav svima user posted image !!
Molila bih nekog ako zna odgovor,u 7 sam mjesecu trudnoce,nezaposlena i cijelo vrijeme se javljam na biro.Znam da imam pravo na ovaj minimalac od 1663 kn.zanima me nesto drugo,da li netko zna ako imam pravo da mi se ta godina dana do 1 god.moje bebice moze upisati u radni staz(nesto mi je rekla prijateljica za to ,pa samo da provjerim kod vas).Ako je to moguce koja je procedura i kome i kada se obratiti za to?Eto pitam vas,,jer nisam bas u stanju za trckarati po gradu user posted image ..hvala vam puno !!Pusaaa user posted image

clock-img

17.05.2013, 08:17

clock-img

bella 1

pencil-img

1157

da ide ti staž tu godinu dana, moraš nakon odjave s burze otići na mirovinsko...user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

clock-img

17.05.2013, 08:26

clock-img

mariaLena

pencil-img

18

Super hvala na odgovoru user posted image !!Ali sad jos ne znam kad se odjavljujem s biroa,valjda kad pocnem primati tih 1600kn.??Ili? Malo sam plava user posted image

clock-img

17.05.2013, 09:33

clock-img

bella 1

pencil-img

1157

joj sad se ne sjećam točno, mislim da nakon rođenja user posted image s rodnim listom bebe ideš na burzu po potvrdu da nemaš primanja s burze i odjavit se s burze, pa na hzzo riješit sve za naknadu pa na mirovinsko s papirima....meni su drugi to obavljali s mojom osobnom, nisam ti 100 % da li je redoslijed dobar, a i mene muči sada pred kraj porodiljnog ta procedura za nezaposlene mame koji je redoslijed papirologije, kak se brzo zaboravi user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

clock-img

22.05.2013, 11:54

clock-img

mariaLena

pencil-img

18

user posted image