cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mrlje od čokolade

clock-img

04.07.2008, 13:00

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Curke imam pitanje: kako uspješno oprati flek od čokolade?
U ponedjeljak sam si u Beniću kupila bijelu tuniku, drugi dan ju obukla i naravno, papala sladoled s kojeg mi je čokolada pala drito na trbuh i ostavila flek. Čim sam došla doma, skinula sam ju i stavila u hladnu vodu da se namače. Oprala ju u mašini i poslije vidjela da je flek i dalje tu, nije se opralo. user posted image  S čim bi se to moglo dat oprat? HELP, HELP!!!

clock-img

04.07.2008, 13:05

clock-img

mirna

pencil-img

8134

I mene to zanima. Mali mi ima flek od čokolade sa sladoleda na novoj majici i ne ide van...

clock-img

04.07.2008, 13:07

clock-img

božica

pencil-img

8832

Ja nemam posebnu metodu-samo tu stvar više puta operem i u većini slućajeva siđe fleka-naravno ako nije od nekakvoga ulja ili nešto ubitačno maasno.

clock-img

04.07.2008, 14:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

29.07.2008, 09:35

clock-img

lenny

pencil-img

115

Mrlje od čokolade, pogotovo od sladoleda, ja što brže mažem sa Prilom a onda perem kao obično. Pril malo utrljam in čekam koji sat.

clock-img

30.07.2008, 12:58

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Imam sprej od Anvaya zove se Pre vash i prolaze sve moguće fleke, od masnoće do čokolade.
Iskremo ga preporučam svima.