cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Moje Vjenčanje!

  
clock-img

06.07.2011, 09:53

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

user posted image Moje Vjenčanje!

Eto curke, toliko ste mi prirasle srcu da bi voljela da sudjelujete i na ovoj mojoj temi!
Mm i ja smo civilno vjenčani, ali pravo vjenčanje za nas tek slijedi.
Odlučili smo se za malu, malu (roditelji, kumovi i naši klinci)svadbicu na našem najdražem otoku Visu!
Zamišljam si kako će to biti baš vjenčanje iz snovauser posted image .....sama jezgra grada Visa, more, plaže, zalazak.......user posted image
Nisam još definirala ništa osim vjenčanice, ali ni na njoj nisu do kraja dotjerani detalji, pa vas molim pomoć!
Što se buketa tiće, uvijet je da budu suncokreti, a vaš svaki prijedlog je dobro došao.
Svoje drage rr spličanke molim da mi predlože kojeg fotografa, jer mislim kako ih na Visu nema, pa ću ga morati zvati iz Splita (ako ih nesmijemo tu reklamirati može i na pp).
Frizura je još upitna, ali najvjerovatnije ili raspuštena ili visoki rep (stavit ću vam sliku).
Eto ako neka ima kakav prijedlog, pohvalu, kritiku, opasku glede svega - pucajte!!!
user posted image
Hvala

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 09:56

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

user posted image

Kako vam se sviđa?!user posted image
Materijal jučer kupljen, neznam gdje i kako da osmislim ove lance, perle, trake ili što već jesu na leđima!
I za ukrasnu traku na struku se još isam odlučilauser posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 09:59

clock-img

njanja

pencil-img

8766

jako mi se sviđa ideja vjenčanja na Visu user posted image user posted image user posted image
mislim da ti Lilia zna fotografa u St pa ju kontaktiraj....

ideja: da se idete slikati kasnije iznad Stinive user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

06.07.2011, 10:01

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

Nadam se da idemo, jer slikala sam se iznad stinive (pola puta se spustila do dolje na +40) prošle godine dok sam trudna bila......pa mislim da ću moći i u vjenčanici!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 10:02

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image
ja nisam neka esteta pa nemam nikakvih ideja.a ionako ti sve dobro vidim ide user posted image user posted image
haljina krasna..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

06.07.2011, 10:09

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

Evo i sandala...
user posted image


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 10:11

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

A razmišljam o ovoj frizuri, naravno ako mi dotad skroz ne otpadne kosa, jer još se s tim borimuser posted image

user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 10:23

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ajme superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Već sam zamislila kako vam je tamo lijepouser posted image
Vjenčanica mi je prekrasna. Volim ovakve krojeve koji lijepo padajuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

06.07.2011, 10:35

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Vjenčanica je prekrasna i frizura također samo mi se sandale baš ne sviđaju jer su prsti preotvoreni pa često cijela težina pada na njih.
Naravno treba ih probati, možda i nije tako.
Sve u svemu prekrasna ideja i prekrasno mjesto.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.07.2011, 10:53

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: mariola

Ajme superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Već sam zamislila kako vam je tamo lijepouser posted image
Vjenčanica mi je prekrasna. Volim ovakve krojeve koji lijepo padajuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

06.07.2011, 10:55

clock-img

mare00

pencil-img

724

Sve mi je prekrasno,user posted image user posted image user posted image user posted image , ali slazem se s Liliom za sandale, probala bi neke druge sandale, da malo bolje cuvaju samu nogu...jer nije to baas sat dva, treba izdrzati to sve....sretno

clock-img

06.07.2011, 11:21

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: mariola

Ajme superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Već sam zamislila kako vam je tamo lijepouser posted image
Vjenčanica mi je prekrasna. Volim ovakve krojeve koji lijepo padajuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

06.07.2011, 11:30

clock-img

zara13

pencil-img

817

a haljina je predivna a i frizura mi se sviđa,a tako sam i ja zamislila vjenčanje kako si ti napisala jer i ja i muž sam kod matičara vjenčani i sad dok smo išli dogob+varat krstitke pita svečenik zašt se mi nećemo odma vjenčat i velimo mu da nećemo da ćemo to negdje na moru napravit a on meni da previše gledam romantične filmoveuser posted image user posted image

clock-img

06.07.2011, 11:42

clock-img

tyna

pencil-img

667

mayooooo...iako se poznajemo kratko i malo, jako sam sretna zbog vašeg vjenčanja! mjesto je idealno, prelijepo i romantično, biti će to vjenčanje iz snova!!!user posted image
koji ste datum odabrali?
izborom buketa sam naravno oduševljenauser posted image  jer kao što si mogla i primijetiti na slici profilauser posted image  obožavam suncokrete. njih sam i ja htjela za svoj buket, ali nije bila njihova sezonauser posted image  u vrijeme našeg vjenčanja.
vjenčanica je jako lijepa i friz odlično pristaje uz nju (visoki rep), a što se tiče sandala možda bi ih obukla samo u crkvi, a za kasnije bi odabrala neke lijepe japanke jer mi je to baš fora uz ambijent plaža, more...i ugodnije bi ti bilo za kasnije. đinđe minđeuser posted image  za vjenčanicu možeš pronaći u dućanima koji prodaju sve one perle za izradu nakita, a možda bi mogla kupiti i već neku gotovu ogrlicu poput ovih lančića na leđima pa samo prišiti na haljinu.
a mene zanima i kako ćeš srediti mužića i malog frajera?user posted image

clock-img

06.07.2011, 11:47

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

radujem se s tobom..jedino sto bi mjenjala je VISINA PETE na sandalama..mislim da ce bit lakse ako je manja peta sve ostalo user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2011, 11:51

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: mayathebee

A razmišljam o ovoj frizuri, naravno ako mi dotad skroz ne otpadne kosa, jer još se s tim borimuser posted image

user posted image



meni je sve savršenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i mjesto i vjenčanica i sandale,a što se tiče kose, ako i otpadne uvijek postoje ekstenzijeuser posted image user posted image ja ih iskreno obožavam jer jako volim dugu kosu,a nemam mira da je pustimuser posted image
sretno mayauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

06.07.2011, 12:55

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

Curke, drago mi je da vam se sve uglavnom sviđa. Ne brinite za sadale, imam japanke u rezervi, ove su samo za slikanje i crkvu!!!user posted image
Ipak, poslije idemo u konobu, i bit će sve ležerno tako da se odmah nakon vjenčanja i slikanja ubacujem u japanke. Šlep na haljini će se skidati, pa dužina neće biti problem za japanke.
Joj baš sam jako uzbuđena......i jako mi je drago da se veselite samnom.
Da li znate u zg neki dučan sa perlama, ogrlicama, materijalom sa ukrasnim trakama a da nije hoby art.......neznam gdje da pronađem ove lance i odgovarajuču traku!!!user posted image
I da razmišljala sam o ekstenzijama, jer mi je nakon poroda stvarno malo kose ostalo.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 12:56

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

IZVORNA PORUKA: lilia

Vjenčanica je prekrasna i frizura također samo mi se sandale baš ne sviđaju jer su prsti preotvoreni pa često cijela težina pada na njih.
Naravno treba ih probati, možda i nije tako.
Sve u svemu prekrasna ideja i prekrasno mjesto.



L hvala ti za ppuser posted image , predivna si mi na slici sa retrovizorom!!!user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 13:00

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

user posted image

IZVORNA PORUKA: tyna

mayooooo...iako se poznajemo kratko i malo, jako sam sretna zbog vašeg vjenčanja! mjesto je idealno, prelijepo i romantično, biti će to vjenčanje iz snova!!!user posted image
koji ste datum odabrali?
izborom buketa sam naravno oduševljenauser posted image  jer kao što si mogla i primijetiti na slici profilauser posted image  obožavam suncokrete. njih sam i ja htjela za svoj buket, ali nije bila njihova sezonauser posted image  u vrijeme našeg vjenčanja.
vjenčanica je jako lijepa i friz odlično pristaje uz nju (visoki rep), a što se tiče sandala možda bi ih obukla samo u crkvi, a za kasnije bi odabrala neke lijepe japanke jer mi je to baš fora uz ambijent plaža, more...i ugodnije bi ti bilo za kasnije. đinđe minđeuser posted image  za vjenčanicu možeš pronaći u dućanima koji prodaju sve one perle za izradu nakita, a možda bi mogla kupiti i već neku gotovu ogrlicu poput ovih lančića na leđima pa samo prišiti na haljinu.
a mene zanima i kako ćeš srediti mužića i malog frajera?user posted image



Drago mi je da ti se sve sviđa!
Dan D je 20.08.!
Mm će imati najvjerovatnije bež laneno odijelo da paše uz moje boje, a malcu ćemo probati sašiti isto da bude mali tatauser posted image


_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 13:31

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

Evo malo otoka iz snova....

Crkva

user posted image

Vis

user posted image


Uvala Stiniva



user posted image



_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

06.07.2011, 13:36

clock-img

lilia

pencil-img

3618













]

IZVORNA PORUKA: mayathebee


Lilia hvala ti za ppuser posted image , predivna si mi na slici sa retrovizorom!!!user posted image




To je bilo u nedjelju ujutro bez šminke i frizure jer u subotu nismo mogli dobiti auto pa se u nedjelju opet oblačili samo za slikanje. Fotka je stvarno odlična.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.07.2011, 13:37

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Prekrasno je, stvarno iz snova.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

06.07.2011, 13:42

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: mayathebee

Curke, drago mi je da vam se sve uglavnom sviđa. Ne brinite za sadale, imam japanke u rezervi, ove su samo za slikanje i crkvu!!!user posted image
Ipak, poslije idemo u konobu, i bit će sve ležerno tako da se odmah nakon vjenčanja i slikanja ubacujem u japanke. Šlep na haljini će se skidati, pa dužina neće biti problem za japanke.
Joj baš sam jako uzbuđena......i jako mi je drago da se veselite samnom.
Da li znate u zg neki dučan sa perlama, ogrlicama, materijalom sa ukrasnim trakama a da nije hoby art.......neznam gdje da pronađem ove lance i odgovarajuču traku!!!user posted image
I da razmišljala sam o ekstenzijama, jer mi je nakon poroda stvarno malo kose ostalo.



imaš na ebayu ekstenzije za 100kn 70gr kose i to na češljiće, jučer mi baš prijateljica pokazala,ona je naručila isto za svatove,ali 2 paketa,super je kosauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

06.07.2011, 13:47

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Meni se isto sve sviđa,a posebno haljina,baš je romantična...I sviđa mi se ideja da tata i sin budu u jednakim odijelima,super...Mislim da će maleni zasjeniti tatuuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

06.07.2011, 14:37

clock-img

patka

pencil-img

513


Da li znate u zg neki dučan sa perlama, ogrlicama, materijalom sa ukrasnim trakama a da nije hoby art.......neznam gdje da pronađem ove lance i odgovarajuču traku!!!user posted image



chemaco ti to ima sve sigurno, a inace imas mueller, interspar .... lanac i odgovarajucu traku najbolje sama napravi to ti nije tesko...a pogledaj u Radicevoj one dindje mindje vjerojatno ima tih lanaca a ak ne...koju bi ti boju? ja mislim da kod svojih jos imam tih perlica i toga za djindjice pa ti mogu dati...


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)