cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Možete li ga uvijek imati? :)

  
clock-img

10.08.2009, 16:37

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Opće poznata stvar kad se ženama ne da imati odnose su glavobolja user posted image , djeca, obaveze i ostali najčešće opravdani razlozi koje izgovaramo ne bi li odgodili trenutke nježnosti za neki drugi puta. E sad, moje pitanje glasi - imaju li vaši muževi isprike da eto večeras baš ne mogu user posted image ili sam stvarno mlada i naivna. Naime, mm se čini mi se, to nikad neće dogoditi. A da se dogodi (već sam ja razmišljala o tome) vjerojatno bi bila povrijeđena. Iako bi u nekoj mojoj maštariji to bio i neki trenutak izazova - navesti ga ipak da poklekne. Ali, tog izazova kod nas nema. On kleči i prije nego pomislim na bilo što user posted image user posted image user posted image
Nekad bih voljela više se truditi oko toga da ga zavedem a opet kad bi se to i dogodilo bojim se da bi se odjednom kao polivena hladnom vodom upitala - što je sad???
Jesam samo ja takvog razmišljanja ili nas ima još? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 16:42

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Bilo je trenutaka kad se njemu nije dalo, prvenstveno zbog umora, ali onda sam se ja zainatila-e pa neš meni reć ne user posted image , krenula sama radit posao i na kraju je bilo po mom user posted image user posted image ..
A sad jedini izgovor koji imamo tu i tamo je umor, a nekada bome nemožemo ni zaspat ako prije toga se ne pomazimo malo user posted image .

Kad radi popodne, ja ga uredno čekam da dođe s posla, bilo to 1 h u noći ili 2 i u većini slučajeva nema izgovora.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

10.08.2009, 16:42

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

moj uvijek moze nemoram ga ni pitat,nema taj izgovor njega kicma boli oci na pol dvanajst al kaze za umocit nema boliuser posted image

clock-img

10.08.2009, 16:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

10.08.2009, 16:45

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: cvrčak

mm je uvijek za. uhvatila sam se i ja kako razmišljam kako ja njega glatko otpilim kada sam umorna ili izbedirana ili slično. Čini mi se da oni to generalno(mislim muški kao vrsta)dobro podnose.
Ja bih se sigurno nadurila da me odbije. A da me odbije dva puta-odmah razvod brakauser posted image



Baš tako i ja mislim. Stvarno to dobro podnose user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 16:49

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: cvrčak

mm je uvijek za. uhvatila sam se i ja kako razmišljam kako ja njega glatko otpilim kada sam umorna ili izbedirana ili slično. Čini mi se da oni to generalno(mislim muški kao vrsta)dobro podnose.
Ja bih se sigurno nadurila da me odbije. A da me odbije dva puta-odmah razvod brakauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ...znam o čemu pričaš, to je sve što ću reči!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

10.08.2009, 16:56

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: FIONA

znam o čemu pričaš, to je sve što ću reči!!!



Od tebe sam ipak malo više očekivala user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 16:56

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

moj bi jašio stalno,ali mislim da će se poslje ovoga morati pomučiti da me uzjaši (ako ostanemo skupa)

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

10.08.2009, 16:57

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

moj bi jašio stalno,ali mislim da će se poslje ovoga morati pomučiti da me uzjaši (ako ostanemo skupa)




A ako ti mahne dobitnim listićem od nekih 10000 eura user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 16:57

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

pcelice ne tako,bit ce sve uredu

clock-img

10.08.2009, 17:01

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Hah...da mi se barem jednom dogodi da ja njega moram gnjaviti za sex user posted image

Ovako mi je nekad i naporan, a to sam mu i rekla, pa je ostao zbunjen

Čim dođe s posla, nacrta se ispred mene i maše mi bokovima znakom...haaaaloooooo ja bi se seksaaaaooooo user posted image

A kako muškarcu objasniti da bi nama ženama mašta malo bolje radila kad ne bi bili dosadni user posted image user posted image

< Poruku je uredio Wukovarka -- 10.8.2009 17:03:47 >

clock-img

10.08.2009, 17:02

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Moj tvrdi da sex liječi sve i nikad nije umoran i da mu se neda, bez obzira koliko je radio ili je umoran. Čim se ja hoću maziti odmah je za,ah ti muški...........

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

10.08.2009, 17:04

clock-img

dominik

pencil-img

7965

da...osjecam se ko crna ofca medju vamauser posted image ok jednom sam ga pitala u 2 ujutro kad ja nisam mogla spavati user posted image a on spavao snom pravednika ali bilo je situacija pokoja i navecer...

clock-img

10.08.2009, 17:05

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

moj bi jašio stalno,ali mislim da će se poslje ovoga morati pomučiti da me uzjaši (ako ostanemo skupa)




A ako ti mahne dobitnim listićem od nekih 10000 eura user posted image



hmmmm..ma i tad bi se morao potruditi,ali malo manje user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

10.08.2009, 17:06

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: dominik

ok jednom sam ga pitala u 2 ujutro kad ja nisam mogla spavati user posted image a on spavao snom pravednika




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 17:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

10.08.2009, 17:09

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: cvrčak

to mi je najdraže kada ne mogu spavati,pa ga razdrmam i onda ja zaspim snom pravednika,a on viluje do jutrauser posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

10.08.2009, 17:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

10.08.2009, 17:11

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ima nešto što ne razumijem:kada se dvoje posvađaju na mrtvo i onda se poseksaju. Ja sve što želim kada se svađam s njim je voziti auto naprijed-natrag preko njega. Sex mi nije ni u peti. mislim da ni njemu,ali zbog svog karaktera ne mogu provjeriti




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

10.08.2009, 17:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

10.08.2009, 17:12

clock-img

dominik

pencil-img

7965

heh...mm i ja jednom..klanje na mrtvo...kad se svadja smirila sutradan se on debelo ispricao i evo dore domauser posted image

clock-img

10.08.2009, 17:12

clock-img

mariola

pencil-img

19495

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ima nešto što ne razumijem:kada se dvoje posvađaju na mrtvo i onda se poseksaju. Ja sve što želim kada se svađam s njim je voziti auto naprijed-natrag preko njega. Sex mi nije ni u peti. mislim da ni njemu,ali zbog svog karaktera ne mogu provjeriti




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

10.08.2009, 17:12

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ima nešto što ne razumijem:kada se dvoje posvađaju na mrtvo i onda se poseksaju. Ja sve što želim kada se svađam s njim je voziti auto naprijed-natrag preko njega. Sex mi nije ni u peti. mislim da ni njemu,ali zbog svog karaktera ne mogu provjeriti



Ja se isto osijećam kao i ti , ali da se njega pita svaka svađa bi završila sexom.


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

10.08.2009, 17:13

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: FIONA

znam o čemu pričaš, to je sve što ću reči!!!



Od tebe sam ipak malo više očekivala user posted image



zakaj...aloooo, mala je na mojim "leđima" dan i no, kuća je na mojim leđima, financije također, još uz mamu, kućanicu, privatnog bankara, psihologa,  pedagoga da glumim i kurvu jel mu je došlo...ma gle...da sam malo rasterečena bilo bi od mene akcije da se bi susedi križali ali ovako samo kad meni zagusti...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

10.08.2009, 17:14

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869


IZVORNA PORUKA: cvrčak

zvonki šta se ti smijuckaš? Danas si sva neka vražjauser posted image



Bit će fešte večeras dok se on bude opirao svim silama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!