cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

clock-img

11.08.2009, 10:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

11.08.2009, 13:09

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Provjerila sam i nema nikakvih odstupanjauser posted image

user posted image user posted image user posted image



isto i kod mene sinoc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



E,moja zvonki,šta si ti zakuhala?!!!! user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bit će user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 11.8.2009 13:10:39 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

11.08.2009, 13:11

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Poštivat će me svaki muž na RR user posted image user posted image user posted image
Počet će vjerovati da vile zaista postoje user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 11.8.2009 13:14:12 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

11.08.2009, 13:13

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Poštivat će me svaki muž na RR user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

11.08.2009, 13:21

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

nisam sinoć stigla provjeravat jerbo nema pojma kad je kući došao... ja iza pola 1 nisam mogla čekat.. a kad me oluja probudila usred noći nije mi palo na pamet da se idem stiskat... tako da moj "test" čeka večeras user posted image user posted image user posted image

čekam rezultate od bombončić user posted image




user posted image user posted image user posted image
Počelo je tako da sam ja njega dočekala...u suknjici kako reče Mariola..a onda se Luka probudi, pa njega hranit, podrignut..ali ipak sam uspjela...svjećica u dnevnom, mir i tišina a onda oluja user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Danas sam izrazito dobre volje user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

11.08.2009, 13:29

clock-img

dami

pencil-img

2750

Ja ću se nadovezati na početak teme. baš nedavno meni se jaaako mazilo ali on me glatko odbio, mislim da je bio stverno umoran jer je odmah zaspao. Vjerujte mi nije mi bilo svejedno , ali onda sam počela baš o tome raszmišljati. Koliko puta sam ja njega odbila i nikome ništa, bar ja tako mislim a zapravo i oni sigurno svašta prolaze s nama. Imamo i mi svoje bube.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

11.08.2009, 23:33

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

mogu!!! i moram priznat da mi to godiuser posted image . Uopće nemam potrebu izvoditi nekakve akrobacije. Ovako mi savršeno odgovarauser posted image user posted image

clock-img

29.08.2011, 00:44

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Vidi, vidi sta sam pronasla. Naime ona tema o "Dosadi" primorala me je da prorujem po starim temama, i za zivo cudo jos na ovu nisam odgovorila.

Otkada ja poznam svog muza, dakle punih 14 godina, i od toga skoro 10 godina braka NIKADA se nije desilo da sam dobila odbijanac. Istina, na pocetku veze i braka bila sam suzdrzana u zapocimanju prva, jer sam eto mislila da ce me mozda odbiti... no onda mi je on u vise navrata rekao, ako nesto zelis, zatrazi, i dobit ces. Eto, tako da kod nas, obostrano nema odbijanaca kad je ova tema u pitanju.

user posted image