cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Milla -crvena nevjesta

clock-img

11.06.2008, 22:15

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Milla kako to da si se odlučila za crvenu vjenčanicu?  Crvena boja ti odlično stoji!user posted image   Da li su starije gospođe kaj komentirale?

clock-img

12.06.2008, 13:46

clock-img

božica

pencil-img

8832

Milla svaka čast bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.06.2008, 13:52

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

to mi je bio san od djetinjstva,model je bio savršen,svi su bili oduševljeni.Visoka sam i tamnoputa,pa mi je ta boja dobro legla.I oni koji su tražili dlaku u jajetu su rekli da ne pamte ovako lijepu mlada,a taj ti dan to najviše znači. Biti lijepa.A tek kada me dragi vidio....ma predivno,cipele sam našla od istog materijala a buket je bio od nekoliko crvenih ruža,kao tek odrezan sa trakom po sredini, ko stručak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

03.07.2008, 16:44

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Milla, svaka čast za "totalno drukčiji od drugih" !!!!

 
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

03.07.2008, 16:45

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Nego Milla....baš i mene zanima što te Mirna pita: da li su "starije gospođe" komentirale crveno????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img