cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Krediti za uređenje stana

clock-img

21.02.2011, 22:59

clock-img

fiumanka

pencil-img

38

VEĆ 2 god. smo u stanu sa svekrom i svekrvom a imamo stan u istoj kući ali ga treba opremiti i urediti.Imali smo u planu to napraviti bez dizanja kredita ali su se planovi izjalovili i sada smo odlučili dizati kredit.Da li netko ima iskustva sa takvim kreditima? D ali možda netko radi u banci sa kreditima pa da mi da savjet? Nikada nismo dizali kredit, ne znamo kako ide ta procedura, koja banka je bolja i "sigurnija", na koliko godina?!

clock-img

22.02.2011, 08:01

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Najbolje da stavite na papir koliko novca vam je potrebno, koliku ratu možete otplatiti i da u više anaka zatražite otplatnu listu. Mi smo dizali nenamjenski u Volsbanki i uvjeti su bili dobri, najmanja kamata na koju smo naišli. Nismo dizali jako veliku svotu. Znam da su i banke malo postrožile uvjete za kredit pa vidite možete li uopće dići svotu koju planirate.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

22.02.2011, 11:02

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

zvonki te je lijepo savijetovala..ali vidi
ti jos sve banke jer su se kamate jako promijenile nedavno svugdje...sretno

clock-img

22.02.2011, 11:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.02.2011, 12:14

clock-img

ema55

pencil-img

547

meni svekrva planira uređivati na očevom. i pitala je za adaptacijski kredit, i samo znam da za njega to što će adaptirati treba biti na njoj, i svi papiri trebaju biti čisti. sad ne znam tvoju situaciju, koliko sam razumila da je to ista kuća, onda bi trebalo ako već nije napravljeno isparcelizirati i prepisati na muža taj kat.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

clock-img

05.05.2018, 08:30

clock-img

printees

pencil-img

19

Brzi kredit - https://www.ferratumbank.hr Imam ja iskustva, i to u više navrata. Nikad nije bilo problema, ne radi se o prevarantima. To je firma koja posluje u cijeloj Europi, mogu se lako provjeriti