cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kostimi i maske

clock-img

28.02.2011, 19:29

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Mi smo se ovu godinu odlučili izraditi kostim za fašnik sami. Naš mali će biti robot. Napravit ćemo kostim od kartonskih kutija. MM je pronašao jednu dobru stranicu o robotima (i drugim maskama) iz kućne radinosti:

http://www.coolest-homemade-costumes.com/robot-costumes.html


Možda će još nekome dobro doći.user posted image

Mogli bi ovdje skupiti slične ideje za izradu kostima i maski....

< Poruku je uredio mirna -- 28.2.2011 19:31:45 >

clock-img

01.03.2011, 09:55

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

Hej Mirna baš sam ja nabasala na tu stranicu prije par dana kad je klincima u vrtiću rečeno da donesu maske od doma. Ja sam dobila inspiraciju na toj i još jednoj radionici na webu pa sam mu izradila masku lava koju je tražio i ispalo je slatko. Bila sam na ti s vremenom tak da nisam uspjela napraviti kostim ali mali je bio jakooo sretan a i tete u vrtiću su nam dale 5-icuuser posted image .

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

01.03.2011, 11:05

clock-img

mirna

pencil-img

8134

njofra stavi slikicu..user posted image ja cu staviti naseg robota kada bude gotov- vjerojatno za vikend.

clock-img

01.03.2011, 19:48

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

Kad mi teta iz vrtića vrati, hoću. Iako sam si sad već izašla iz štosa s albumom na raji otkad sam zbrisala one slikice a valjda ću se snaći.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.