cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koliko traje postupak posvajanje djece kod nas?

  
clock-img

26.01.2009, 10:54

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Koliko u prosjeku traje postupak posvajanje djece kod nas? Zna li netko?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

26.01.2009, 10:56

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

ako je dijete tek rođeno-oko 3 mjeseca,za ostale ne znam

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

clock-img

26.01.2009, 11:37

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

moja kolegica 2 godine cekala dijete

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.01.2009, 12:57

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: spužvasta

ako je dijete tek rođeno-oko 3 mjeseca,za ostale ne znam


Ovo mi se čini dosta brzo. Super ako je tako.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

26.01.2009, 16:09

clock-img

tiha

pencil-img

10103

nasi poznanici upoznali bebu kad se rodila a posvojili ju kad je napunila 4 godine bas to nesto brzo ide kod nasuser posted image user posted image strasno a toliko djece...

.kad sam ja rodila u os bolnici u 5 dana ostavljene su 3 bebice. sestra nam nije htjela reci ali nam je rekla jedna rodilja dosla je uplakana iz radaone i mi ju pitamo sto se dogodilo kaze ona neka zena je ostavila bebu jer je curica...nije ju htjela ni pogledati a sto je najveca fora ta ista zena je vec 2 djece isto tako ostavila. strasno sestre nisu htjele pricati o tome kao to se nesmije znati ali toliko smo inzistirale da nam je donjela curicu mi se sve u sobi rasplakale curica sa crnom kosicom i plavim krupnik okicama i debelim usnicama nesto predivno. ja mislim da u zivotu nisam vidjela ljepsu tek rodenu bebicu a nju je mama odbacila kao vrecicu smeca.

onda nam je sestra rekla da 20-ro djece svaki mjesec bude tamo ostavljeno i da svi idu u istru u neki djeciji dom nakon 5 dana...i ako netko bude zelio posvojiti djete neka se tamo slobodno obrati jer ih ima jako puno i da se tamo najbrze rjesavaju papiri u vezi posvajanja tako da imate na umu ako netko ima zelju...oni tamo rjesavaju sve puno brze nego u zg ili nekom drugom gradu.

nadam se da sam nekome pomoglauser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

26.01.2009, 23:36

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: tiha


.kad sam ja rodila u os bolnici u 5 dana ostavljene su 3 bebice. sestra nam nije htjela reci ali nam je rekla jedna rodilja dosla je uplakana iz radaone i mi ju pitamo sto se dogodilo kaze ona neka zena je ostavila bebu jer je curica...nije ju htjela ni pogledati a sto je najveca fora ta ista zena je vec 2 djece isto tako ostavila. strasno sestre nisu htjele pricati o tome kao to se nesmije znati ali toliko smo inzistirale da nam je donjela curicu mi se sve u sobi rasplakale curica sa crnom kosicom i plavim krupnik okicama i debelim usnicama nesto predivno. ja mislim da u zivotu nisam vidjela ljepsu tek rodenu bebicu a nju je mama odbacila kao vrecicu smeca.




Strašno....user posted image  Ja bi takvima odmah podvezala jajnik...

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

28.01.2009, 09:50

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

5 godina....tu pise user posted image

http://www.prilika.hr/clanak.php?id=Posvojenje+djece+%C4%8Deka+se+pet+godina




_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

28.01.2009, 09:56

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ma grozno, samo djeca pate, a državu baš briga. Dobro kaže Zuber do 2 god max., Jedno je nemati uvijete, ali ako ih zaista žele barem ih mogu posjećivati redovito i pružiti im ljubav.
A udomiteljstvo je danas čisti biznis nažalost.user posted image  Uzimaju djecu zbog novaca, a ne zbog ljubavi.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

28.01.2009, 09:58

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ah...ja i da ga sad zelim posvojiti vise ne mogu jer sam u 40. a nisam ni Angelina Jolie user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

28.01.2009, 10:21

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Ali bolje da ostave bebu, nego da naprave nešto gore ili da dijete odraste bez ljubavi.. Samo da bi se jos ti postupci ubrzali..

clock-img

28.01.2009, 10:21

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Grozno, a udomiti daju i osobama sa 60.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

28.01.2009, 10:29

clock-img

anne

pencil-img

8091

tiha ne mogu vjerovati da ostave toliko djeceu jednom rodilištu!user posted image
Pa što je tim ženama?! Kako mogu normalno funkcionirati nakon toga?!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

21.03.2009, 14:05

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Da sam najveći siromah ne bi mogla dijete ostaviti. Srce me zaboli kad vidim kolika su djeca ostavljena.

clock-img

09.04.2009, 07:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.04.2010, 11:15

clock-img

sanny1402

pencil-img

7

Ja sam jedna od onih s dvoje i uvijek kažem ponosno obje su došle bez ikakve veze, bez novaca i ostalo...
Princezuuser posted image smo dobili vrlo brzo, nakon 5 mjeseci, ali to je bilo prije 13 godina.
Bili smo najmlađi bračni par.
Iza mene je bio rak maternice s prilično lošim prognozama (u 23.god) i uvijek kažem da mi je snagu, želju za život i borbenost dala maoja (danas) velika princeza.
S obzirom da sam iza toga prošla još 5 operacija, nisam se usudila poželjeti drugo.
tek kad su došli nalazi da sam ok, krenuli smo u postupak usvajanja drugog djeteta.
Koliko smo čekali?
Punih 6 godina.
Već sam izgubila nadu, jer nisam od osoba koje zovu, posjećuju domove, gnajve soc. radnike, samo sam obnavljala molbu svakih 3-4 mjeseca.
I tako je prije mjesec dana princezica stigla u naš dom.user posted image

Mogla bih biti tužna, razočarana sustavom, ali odlučila sam ustrajna biti i tako je princeza pronašla nas.

A ovo o godinama više ne stoji, po novom obiteljskom zakonu roditelj ne smije od dijeteta biti stariji od 45 godina, samo to!user posted image

_____________________________

Princeza 1996. i princezica 2009.

clock-img

15.04.2010, 11:17

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

sanny svaka ti čast...naravno za tebe i tvog muža koji ti je sigurno velika podrška bio u svemu tome....drago mi je zbog vas i vaših ljepotica....moja seka posvaja i već smo se ponadali da će biti nešto ali eto...ništa...valjda bude jednog dana

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.04.2010, 11:20

clock-img

njanja

pencil-img

8766

svaka čast i sve najbolje sanny!!!user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

15.04.2010, 11:44

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

IZVORNA PORUKA: sanny1402

A ovo o godinama više ne stoji, po novom obiteljskom zakonu roditelj ne smije od dijeteta biti stariji od 45 godina, samo to!user posted image



Kao prvo - dobrodošla i svaka ti čast user posted image user posted image user posted image
Ovo gore sam izdvojila jer nisam znala za to, a vjerujem ni ženskice koje uistinu muku muče sa posvajanjem. Neću komentirati sustav vezan uz sve to , nego još jednom ponavljam - skidam kapu sanny 1402 user posted image

clock-img

15.04.2010, 12:52

clock-img

maja

pencil-img

6000

svaka ti čast sanny user posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

15.04.2010, 12:57

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: maja

svaka ti čast sanny user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

15.04.2010, 13:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.04.2010, 15:06

clock-img

curice

pencil-img

10443

IZVORNA PORUKA: njanja

svaka čast i sve najbolje sanny!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.04.2010, 21:53

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Svaka čast, Sanny i tebi i tm!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

15.04.2010, 23:40

clock-img

novamama

pencil-img

8532


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: maja

svaka ti čast sanny user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




i čestitam vam na vašoj djevojčici, sigurna sam da će odrasti u sretnu djevojku i ženuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

16.04.2010, 07:54

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

 malo je glupo kako se to kod nas dugo ceka a toliko je djece bez majki i oca koju cekaju da neko dode i da im pruzi ljubav koju nikad nisu imali,,, jako zalosno al sta se mi cudimo ipak  zivimo u hruser posted image zelim samo da djeca i koja su posvojena da budu kao bioloska i samo se nadam da ih pravi roditelji samo mogu dobiti a ne neki psihic ili pijanac pored kojeg ce djete jako propatiti 

_____________________________

moja mala cura je moje sve...