cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Koliko traje postupak posvajanje djece kod nas?

clock-img

16.04.2010, 08:13

clock-img

troubled

pencil-img

7104

poznam dvije prekrasne posvojene sestre....svaki put mi se srce napuni ganućem kad ih vidim onako lijepe, sriktane, dobre, umiljate i što je najvažnije, sretne user posted image user posted image user posted image

sanny....osjećam iskreno divljenje....čestitam na malenoj prinovi...s pubertetom se i sama borim user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

16.04.2010, 08:18

clock-img

gljiva

pencil-img

2809


IZVORNA PORUKA: anuska08

Svaka čast, Sanny i tebi i tm!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.11.2010, 15:38

clock-img

srećica

pencil-img

318

Kod nas je najgori dio čekanja kad se preda prva molba u centar.To mi nije jasno ka se mora čekat 2mj da odobre da uopće možeš dalje skupljat papire za posvojenje.Jer tek kad dobiješ tu potvrdu onda možeš pisat po domovima i trežit djetešce.Ta DVA MJESECA SU MI TOTALNO NEJASNA user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

onaj ko ti drži ruku a dotiče srce je pravi prijatelj

clock-img

30.11.2010, 14:26

clock-img

srećica

pencil-img

318

Ljudi nemrete vjerovat ja dobila poziv na razgovor nakon 2 tjedna čekanja!!!!!A čitala sam da se čeka 2 mjeseca.Idemo na razgovor 15.12. e sada da li je netko već išao na taj prvi razgovor ak je nek mi malo opiše kaj traže pitaju i tak....hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

onaj ko ti drži ruku a dotiče srce je pravi prijatelj

clock-img

16.06.2013, 23:20

clock-img

Matea3

pencil-img

1

Ovako, imam tek 18 godina, ali već dosta dugo razmišljam da posvojim dijete i sada sam poćela istraživati o tome jer sam nedavno saznala da možda neću moći imati svoju djecu user posted image . Zanima me je l'' mogu ja posvojiti sa 20 godina? Jer tada se planiram i vjenčati. Znam da zvući glupo da 18-godišnjakinja pita za to, ali to mmi je želja otkako sam volontirala u domu i vidjela da ima toliko djece koja nemaju roditelje i koja su ''''nepoželjna'''' bila svojim roditeljima.

< Poruku je uredio Matea3 -- 16.6.2013 23:24:18 >