cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koliko su osjećajni i koliko pričaju/nepričaju o tome?

clock-img

21.05.2010, 23:30

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Evo mi jučer gledali Uvod u anatomiju i bio je baš tužan, ja sam procmizdrila pol serije, umirao je tata od Georga. Bila je scena kad ga je brijao u bolnici i veli mm znaš ovak sam i ja svoga, skoro je sve bilo isto, znaš da je kraj, a neznaš kad će doći. Skoro mi je srce puklo od tuge. Inače mi smo u to vrijeme dok mu je otac bio bolestan se družili ko prijatelji,a prohodali smo par mjeseci kasnije. Zbog njegove bolesti se i vratio u Hrvatsku i ostao doma. Malo smo pričali o tome,ali jednostavno nije o tome želio govoriti. Sve je završilo time, bilo mi je teško, prošlo je i kaj sad moramo o tome. Prošle godine kad je umrla svekrva ista priča. Bio je ćudljiv i šutljiv i jednostavno nije želio govoriti o tome. Samo je rekao da život nije pošten da on sa 29 godina nema ni mamu ni tatu i da ima samo nas i da smo mu mi sve.Dobro ima sestre i rodbinu ali to je već druga priča. Tek sad nakon skoro godinu dana možemo normalno i s osmijehom pričati o svekrvi.Neznam jesu i vaši takvi da ne govore o osjećajima i da im je teško ito drže u sebi. Ja sam takva da sve moram izgovoriti i isplakati se i onda mi je lakše.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

21.05.2010, 23:41

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

i ja sam takva a moj muž uopće ne govori o osjećajima zadnji put mi je rekao da me voli prije godinu i pol a kamol nešto drugo ali to pokaže na svoj način i sve probleme i sve drži u sebi ali ja ga sad čitam ko knjigu ne treba mi ništa ni reći ja znam šta ga muči....


dali ga je netko nasekirao,ili nema novaca ili je dobijo novaca a prešutio,sve ne treba mi ništa reći znam ja on me zeza da sam ko neka vještica odakle to sve znam.user posted image user posted image user posted image

ali ne priča ni o tužnim ni o lijepim osjećajima


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

22.05.2010, 00:27

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Moj moze progutati cisternu osjecaja. Prvi puta u zivotu sam u njegovim ocima vidjela suze koje su tekle jedna za drugom nakon negativne bete u Mariboru. Tek ga je nas 13. pokusaj slomio emocionalno i to totalno...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

22.05.2010, 00:29

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

da prića i pojada seuser posted image

clock-img

22.05.2010, 07:33

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Mm je dosta zatvoren po pitanju iskazivanja osjećaja.Ne govori puno kada ima navalu emocija bilo koje vrste.Kad je tužan,većinom gleda u prazno i šuti,kad je sretan isto puno ne govori,samo mu se oči sjaje nadaleko (tako je bilo sada kad se Ines rodila).I da me voli ne govori prečesto,ali,kako kažu,djela govore više od riječi.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

22.05.2010, 08:23

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Ja sam po tom pitanju vrlo slična tvom mužu.Jako teško govorim o tome,pa čak i nakon 2,5 god što mi je mama umrla.Osjećam se kao da je bilo jučer.Mislim da nema veze da li je muško ili žensko,bol je ista.Pitanje je samo da li mu je lakše ako priča ili ako ne priča o tome.Bilo bi bolje za sve da možemo pričati o tome,nekako lakše izbacujemo tu bol.Ali,kad je teško...Tako da ja tm jako dobro razumijem.
Mm je puno otvoreniji od mene i nije mu teško zaplakati.

< Poruku je uredio Viky -- 22.5.2010 8:24:13 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

22.05.2010, 08:46

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

kod nas u tome ja muško user posted image
on je rak pa je sav neki cici mici, i sretan i tužan zna to reći user posted image  
ne plače osim jednom kad se raznježio na daria, al "slini" nonstop
a ja sam flegmatična vaga user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

22.05.2010, 10:43

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Moj ne voli gledati takve serije upravo zbog toga jer ga podsijećaju na tatu, on je imao 13 god kad mu je tata umro od raka, kad smo tek prohodali znao je par puta zaplakati kad bi malo cugnuli vani, a onda je upoznao mog tatu i njega je volio isto kao da je njegov, nažalost i moj tata je umro mlad, a on nije mogao doći sebi jer to opet proživljava. Ja stalno plaćem za obojicom jer me Hana rastuži, često gleda njihove slike i ljubi ih obojicu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

24.05.2010, 11:47

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

moj suprug je isto takav...SUTI I TRPI VJEROVATNO...i sta god pitas..NEDOSTATAK RIJECI IMA...ne znaci da ne trpe..nego su takvi rodjeni...neznaju to pokazati..mislim da je to puno gore..nego kod mene jer ja se isplacem..

clock-img

24.05.2010, 11:48

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

a serije ma neeee...nije osjecajan...to mu je svejedno jer je serija...

clock-img

24.05.2010, 12:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

24.05.2010, 12:55

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

da kod mog supruga je isto jako vidljivo...ocito ne moze skriti...kada je djete u pitanju...
ali to mije samo dokaz da je covjek sa srcem...i kada to vidim onda vise ne mislim na sebe i KAKO JA  I ON nego ako mi se sta desi super...djete ce biti sigurno i u dobrim rukama...bar sto se brige tice...ako vec u kuci bude nered...user posted image

clock-img

24.05.2010, 12:57

clock-img

Anoniman

mm o osjećajima ne priča. moram kopati i čupati iz petnih žila da saznam zakaj ima ovakvu ili onakvu facu. ponekad je to vrlo teško, tak bi htjela da je drugačiji... ovih dana, ja se zatvorim u sobu i plačem, on ništa, ni da bi me pitao, ni da bi riječ rekao.
al s druge strane, možda bolje da je takav, tko bi funkcionirao i brinuo za cure sad kad sam ja bila out...
sad je otišao kod mog dr. po recepte i uputnicu, ja mu kažem daj pitaj (par stvari) on neće, kaže to buš ga ti pitala kad ga vidiš... user posted image user posted image  mislim ono, ko da bu ga pojel dr!
čula sam ga samo jednom da plače, u jednoj posebnoj situaciji... i nikad više.

clock-img

30.05.2010, 13:47

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Nije baš da će se raspričati o osjećajima iako se zna pojadati...

_____________________________

Roko i Dino user posted image