cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Jedu li u vrtiću

clock-img

14.01.2009, 17:54

clock-img

anne

pencil-img

8091

Puno puta su mi roditelji rekli da im djeca ne vole neku hranu jesti, ali su je u vrtiću jeli.
Baš mi je to zanimljivo.
Sigurno nije sve bolje nego što kuha mama.
Mislim da je razlog u psihologiji mase - jedu svi pa će i on.
Kako jedu li vaša djecu u vrtiću - sve, ništa, više nego doma, manje nego doma?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

14.01.2009, 17:59

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

moj nikada nije jeo u vrticu kad su ga nasilili ispovratio se.Muku smo mucili.I sada jede samo doma.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

14.01.2009, 18:01

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Moja kad je isla nije bas jela, ali bi se teta malo više pozabavila oko nje. Ona bi najvise jela salatu i kupus. Teta je rekla da neka djeca traze još, a neka ne. I da rekla je da kad jedu fažol da pljuvaju kožice, a ostalo popaju. Ovo se tiče jaslica.

clock-img

14.01.2009, 19:16

clock-img

koka

pencil-img

10266

Pa sa Rokićem nemamo problema, dečko papa lijepo s time da neki put kad neće nešto, tete ga ne sile. To mi se sviđa jer djeca znaju itekako pamtit te stvari, kao kad sam ja vidila da je teta poslala u kaznu jednog dečkića jer nije htio jesti grašak..user posted image . Al kad pojede nešto, znaju napisat na papirić i stavit u njegov sandućić, pa on sav ponosan odnese tati i mamiuser posted image , kao danas. Roko je pojeo kiwi user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

14.01.2009, 20:45

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Moja klinceza u vrtiću praši sve a doma filozofira.user posted image Te ne voli ovo pa ono a prije je sve jela.Pa nerijetko vodimo rat doma..Izluđuje me to..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

14.01.2009, 23:31

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

uf, jede, tete sretne, a mi

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

15.01.2009, 10:36

clock-img

božica

pencil-img

8832

jede bolje nego domauser posted image
i to sve bez prigovora


_____________________________

idem micat rit...