cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA

clock-img

16.10.2012, 10:36

clock-img

Admin

pencil-img

276

Saznajte kako se pravilno hraniti u vrijeme trudnoće i dojenja.
Darija Vranešić Bender i novi Ledo priručnik donose mnoštvo korisnih savjeta..
.user posted image


- Uz korisne savjete nutricionistice donosi i mnoštvo zanimljivih i ukusnih recepata
koji prate sva pravila zdrave prehrane za mame, bebe i trudnice.

- Saznajte zašto je folna kiselina važna u vrijeme trudnoće

- kakva jela je potrebno pripremati za dohranu vaših mališana

- u kojim namirnicama se nalaze važni minerali i vitamini,

- koji su bitni u vrijeme dojenja te kako uz pomoć tjednih jelovnika i slasnih recepata balansirati prehranu.


Saznajte više na http://www.ringeraja.hr/clanak/idealna-prehrana-za-vrijeme-trudnoce-i-dojenja_1489.html


clock-img

05.12.2014, 17:24

clock-img

Tia00000

pencil-img

121

Što se tiče prehrane trudnica, svatko ima svoju teoriju. Svaki je savjet dobro došao, pokušavam se pridržavati.

clock-img

08.12.2014, 20:57

clock-img

sorina

pencil-img

526

U obje trudnoće sam se trudila paziti što jedem,znači voće,povrće,žitarice,mliječni proizvodi,meso...izbjegavala sam slatko i suhomesnato najviše iz razloga jer mi nije pasalo.

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

clock-img

09.12.2014, 09:36

clock-img

monstrum

pencil-img

813

Ja sam za vrijeme trudnoće pazila što jedem, u početku zbog mučnina a kasnije radi sebe i bebe..nisam uopće pila kavu, alkohol se podrazumijeva ni pod razno, gazirano sam također izbjegavala, a od hrane....kako mi došlo koji dan user posted image

clock-img

09.12.2014, 10:04

clock-img

Tia00000

pencil-img

121

Ja kavu inače ne pijem ali mi je par puta zamirisala pa sam popila malo, možda 5-6 puta tijekom cijele trudnoće. Inače me kava uopće ne privlači, ne znam što mi je došlo. Gazirano također izbjegavam ali sam popila možda koju čašicu gaziranog al neznatno.

clock-img

15.07.2015, 00:29

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

ne odricati se ničeg sli sve umjereno