writing-img

Hodalica

clock-img

17.12.2008, 12:56

clock-img

Snješka

pencil-img

236

Neznam kako vi ali moja Lana se uljenila od kad smo joj kupili hodalicu. Jako je dobro hodala naravno uz našu pomoč sa 6mj ali od kad je u hodalici uopče neče sama i vuče noge. Sad smo ju maknuli i počela je sama hodati držeči se za rub kreveta. Sada ima 8mj pa se nadamo da če uskoro sama. Kakva su vaša iskustva sa hodalicama?????

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

clock-img

17.12.2008, 13:00

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

moja super.
napočetku sa 5ipo mjeseci je samo sijedio a onda krenuo u nazad pa ga je bilo svukuda.uz pomoć naše ruke je hodao svukuda sa 9mjeseci,a 11 je prohodao i odmah počeo da juri a ne da hodauser posted image  zbog njegove žurbe patila je njegova glavica(bum-tras-user posted image )

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

17.12.2008, 16:12

clock-img

kitty

pencil-img

3260

ja sam protiv koristenja hodalice.

clock-img

17.12.2008, 16:24

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

spasila me ali mi je mali kasnije prohodao sa 14 mj.al to je bilo jedino sto je mozda od hodalice

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

17.12.2008, 16:26

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ma ne vjerujem da je od hodalice jednostavno nije htio prije osim ako si ga unutra držala pola dana

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

17.12.2008, 16:30

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ma nije bio pola dana.nevjerujem ni ja da je od hodalice al eto proslo mi je kroz glavu mada mi je frendica defektolog rekla da se moram bojati jedino pacjeg hoda.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

17.12.2008, 16:31

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ni ja ne vjerujem meni hodalica zlata vrijedila

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...