cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

HROK i banke i krediti

clock-img

26.08.2010, 16:40

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

Cure u kojim bankama se daju krediti bez uvida u HROK a da nisu lihvari??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

26.08.2010, 17:30

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Mislim da više u nijednoj,eventualno možda u nekoj maloj žnj ali tamo ti ne bih ni preporučila dizati ga. Neki mali nenamjenski ili?

clock-img

26.08.2010, 17:33

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ma,nenamjenski

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

26.08.2010, 17:34

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

neznam točno koliko love jer nije meni neg seki

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

26.08.2010, 17:49

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Pa ne znam stvarno,sad su već i kartice s odgodom uvukli u hrok,sve je već uključeno.Možda da pita u nekoj manjoj banci ali ako je već dosta zadužena bojim se da neće moći ni tamo user posted image

clock-img

26.08.2010, 17:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.08.2010, 20:07

clock-img

Leluška

pencil-img

526

Banco popolare ima deal sa Zabom i ona joj povremeno za pojedince pogleda hrok ako to BP traži. Ja sam u govnima do grla a trebala mi je lova (ogroman hrok i crna lista - ma da Vam ne pričam jer nije tema!)
Uglavnom, uzela sam papirić iz tramvaja i ok su ljudi-i pored tog hroka su mi zriktali kredu u banco popolare (jest da je veća kamata nego u drugim bankama, ali...kaj ćeš!) Ak hoćeš broj telefona posrednika, javi se na pp - ured imaju u Zg...

clock-img

02.11.2011, 15:26

clock-img

mirela1234

pencil-img

1

može meni kontakt na PP? hvala unaprijed :-)

clock-img

05.05.2018, 08:27

clock-img

printees

pencil-img

19

Brzi kredit - https://www.ferratumbank.hr Imam ja iskustva, i to u više navrata. Nikad nije bilo problema, ne radi se o prevarantima. To je firma koja posluje u cijeloj Europi, mogu se lako provjeriti