writing-img

Cijene dječje opreme

clock-img

29.01.2009, 21:19

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Bezobrazno su preskupi. Za cjenu malo boljih kolica možeš kupiti polovni auto?user posted image  Neusporedivo. Odjeća, igračke, a tek cipelice??? Skuplje od mojih?user posted image
Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

29.01.2009, 21:35

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Istina cjene su boli glava. Bit ću iskrena mi nikad nismo gledali cijenu, uvijek ono što nam treba ili nam se sviđa. I definitivno sada trošimo više nego kad je bilo samo jedno djete ili dvoje. Ne nose cipele jedan od drugog, kupujemo poprilično i potrebnog i nepotrebnog. Al da je skupo, skupo je

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

29.01.2009, 21:46

clock-img

lee

pencil-img

4135

IZVORNA PORUKA: Ruža

Bezobrazno su preskupi. Za cjenu malo boljih kolica možeš kupiti polovni auto?user posted image  Neusporedivo. Odjeća, igračke, a tek cipelice??? Skuplje od mojih?user posted image
Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.





ja se slažem Ruža sa tobom, baš sutra idem po kolica Graco 1500kn a autosijedalica je za svega 3mj...i opet moraš kupiti novu...a ona je skoro 1000kn...a tek torba za stvari 250kn...pa da bankrotiraš..ih meni če susjedi dati robicu i krevetič za bebu...a komodica 900kn na jeftinija u limaču...ma preskupi su...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

29.01.2009, 22:08

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Pripazi kod kupnje namještaja na proizvođača, neka bude naš. Mi uzeli krevetić, lijep izvana, stigao kući oštećen, a kvaliteta nikakva, naravno made in Kina. Vratili ga i zamijenili za naš.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

29.01.2009, 22:26

clock-img

njanja

pencil-img

8766


IZVORNA PORUKA: Ruža


Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.



Točno tako....
isto tako i za trudničku robu-ono nemaš izbora pa ajmo mi lijepo na ove hlače nalijepiti cijenu 500 kn....

Trebale bi se rode i babe i ine udruge malo zalagati za ukidanje stope pdv-a na dječju opremu....u nekim zemljama to postoji....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

29.01.2009, 22:33

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Užas jedan! Hvala Bogu na svim "donacijama", poklonima i inome. Inače, da sve sam kupiš, bankrotirao bi!
Znaju trgovci da je svaki roditelj slab na svoje dijete, da mu ništa za njih nije preskupo, pa udaraju po našim džepićima... Užas jedan!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

29.01.2009, 22:38

clock-img

curice

pencil-img

10443

Danas sam išla u chicca,sniženje je 50% kupiti babine i kad sam vidjela da kolica na tri točka bez ikakvih drugih dodataka koštaju 3400 kuna došlo mi je zlo.A da ne govorim kad dođe zima pa trebam kupiti teniske i čizme x 3.
Katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.01.2009, 08:31

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

bitno da stalno govore radjajte,radjajte,a cijene bezobrazno skupe, pa sad kad netko ima malu placu,ajde ti radjaj....ma joj,ali da je bar kvaliteta neka,a ne sve se raspadne

clock-img

30.01.2009, 08:57

clock-img

dominik

pencil-img

7965

zaboravile ste razne kremice, kupke koje ako vam djete ima sušu kozu (kao moje) morate kupiti a kostaju oko 180 kn a ne traju niti mj dana, koja bi od nas za sebe izdvojila za kupku toliko, znaju di mogu...

clock-img

30.01.2009, 10:15

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja se sva rastopim kad vidim po ducanima te prerasne stvarcice za bebace i onda mi odjednom naglo pozli kad snimim cijenu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

30.01.2009, 10:18

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja se sva rastopim kad vidim po ducanima te prerasne stvarcice za bebace i onda mi odjednom naglo pozli kad snimim cijenu user posted image



da pozli...jedva dišem!! Pa majke ti cipele su skuplje nego za odrasle...a di ostalo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

30.01.2009, 16:50

clock-img

koka

pencil-img

10266


IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: Ruža


Baš udaraju tamo gdje znaju da mogu, itekako su svjesni da svaki roditelj razmišljati će, da za dijete mora biti.



Točno tako....
isto tako i za trudničku robu-ono nemaš izbora pa ajmo mi lijepo na ove hlače nalijepiti cijenu 500 kn....

Trebale bi se rode i babe i ine udruge malo zalagati za ukidanje stope pdv-a na dječju opremu....u nekim zemljama to postoji....

isto to cu reći ....


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

30.01.2009, 17:33

clock-img

pako

pencil-img

2935

ja imam sreće pa sam večinu toga dobila,krevetić,kolica.sjedalicu,robicu za početak, samo sam kupila kaj mi je falilo i naravno kaj mi je bilo slatko pa makar bilo i nepotrebno, ali baš smo u fazi za kupnju prvih cipelica,skoro me infarkt trefio kad sam vidla cijene za njegove jedne sebi kupim dvoje,užas ali kad se mora nije teško. ipak su oni naši  maleni anđeli. user posted image     ali da ne pretjeruju brate s cijenama,pretjeruju poludili svi.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

31.01.2009, 21:20

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Preskupa je djecija oprema mi smo krevetic platili 1700kn bez madraca,uzeli smo ortopedski madrac 370kn,komodu smo platili 1200kn,kolica smo uzeli sada na snizenju za 1700kn.
A robica da ne govorim a nama ovo prva beba pa mi sve treba i jos mi sve lijepo pa neznam sto bi kupila.

clock-img

02.02.2009, 11:42

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

svaki put kad gledam te diječije stvari se raznježim ali kad vidim cijelu dođe mi slabo.
strašno je kako je užasno skupo. nadam se da čemo imati pomoć od obitelji jednog dana jer ako ne čemo bankrotiratiuser posted image