cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Bioresonanca...

clock-img

23.11.2009, 13:28

clock-img

Anoniman

dal ima koja cura iskustva sa time? stariji ima sve cesce osip i grebe se a P kaze da je jos premali za prava testiranja...

clock-img

23.11.2009, 13:33

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

draga nadam se da ce ti netko pomoci ja ti nemam blage veze tikica i cvrle sigurno znaju cekaj dok dodju ili mozda zvonki...sretno...

clock-img

23.11.2009, 14:51

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Ajme ja ti nemam pojmauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

23.11.2009, 21:33

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Ja s time nemam iskustva,a li sam navratila na ovaj topik da pozdravim karlovčanku, user posted image , praktički susjedu.user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

24.11.2009, 06:27

clock-img

Anoniman

ooooo, uciteljice! user posted image  moj Jan je pravi decko za tvoju curicu, taman 25 dana stariji user posted image

clock-img

24.11.2009, 09:27

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

pa zar nitko nista o ovome nezna zeni reci..halloooo di ste nemoguce da nitko nema pojma..

clock-img

24.11.2009, 09:31

clock-img

plavka

pencil-img

1608

Ja ti mogu dati br. tel. alergologa i gastroentrologa iz Vinogradske pa da njih pitaš direktno ako želiš to ti je u principu najbolje i moja pedica baš nezna puno pa mi idemo kod gore navedenih!!!

clock-img

24.11.2009, 09:33

clock-img

ket

pencil-img

2102

za testiranja ne znam...ali kakvi su mu obrazi?da nije etopijski dermatitis...on je čest u dijece....pa kako dermatolog ništa ne kaže?ako je et.der. ima u ljekarni baš za to nova kolekcija proizvoda svih(sva kozmetika) i ima prospekt koji se proizvodi trebaju izbjegavati jer pogoršavaju situaciju...mlijeko,jaja,prašina...hladnoća,vrućina....itd.....mm ima to još dan danas a kažu da prolazi do punoljetnostiuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

clock-img

25.11.2009, 16:36

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: plavka

Ja ti mogu dati br. tel. alergologa i gastroentrologa iz Vinogradske pa da njih pitaš direktno ako želiš to ti je u principu najbolje i moja pedica baš nezna puno pa mi idemo kod gore navedenih!!!



e, super - ovo bi mi dobro doslo! :)

inace ga imam na sumu da je alergik i vec pretpostavljam na sta...