cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Bazeni i održavanje

  
clock-img

15.06.2010, 10:19

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Koji imate ili bi imali...kako održavate vodu u njemu....Mi svake godine imamo

user posted image

ovakav a sad bi nešto veće

user posted image
 

e sad kako održati vodu relativno čistom....na ovom malom smo mjenjali svaka 3-4 dana ...znači bacali i stavljali čistu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:20

clock-img

ninolina

pencil-img

15879


user posted image



cvrči ovakav mi je za klince supač...imaju mjesta a imaš i različite dimenzije...nisu duboki a veliki su



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:21

clock-img

pako

pencil-img

2935

joj i ja bi takav ali ga nemam di staviti .....šmrc user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

15.06.2010, 10:24

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Mi imamo ovak kao što je ovaj prvi na slici, imamo onu kutiju gdje se stavi tableta sa klorom, pumpa nam stalno radi jedino kad se kupamo je isključimo, imamo i onu pokrivku, svako toliko mm uđe dole i zaroni i sve lijepo obriše spužvom, znamo staviti i izosan. I uglavnom nam služi za dijecu, a ja i mm ćemo jedan dan na noćno, jer prošle godine nisam mogla ući od trbuha. Meni je ovaj za sad dosta, ali mm želi veći.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.06.2010, 10:25

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: ejmama

Mi imamo ovak kao što je ovaj prvi na slici, imamo onu kutiju gdje se stavi tableta sa klorom, pumpa nam stalno radi jedino kad se kupamo je isključimo, imamo i onu pokrivku, svako toliko mm uđe dole i zaroni i sve lijepo obriše spužvom, znamo staviti i izosan. I uglavnom nam služi za dijecu, a ja i mm ćemo jedan dan na noćno, jer prošle godine nisam mogla ući od trbuha. Meni je ovaj za sad dosta, ali mm želi veći.


a mene strah tih kemikalija...ako popiju ne može im biti ništa????...ja rađe mjenjam cijelu vodu a ako uzmemo večeg nećemo moći tako ipak mu treba 10kubika

< Poruku je uredio ninolina -- 15.6.2010 10:27:08 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:26

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Nama je voda uvijek ko nova, Cvrčak u ovaj moj ide 7kubika vode, nema tu mjenjanja, ali zato dobro pazimo da se voda ne uprlja, i Hana uvijek pita kad joj se piški, tako da nema takvih nezgoda.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:27

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

nije štetno za dijecu, piše ti koliki je omjer,to za dezinficiranje koristi mm na poslu za kuhinju, a i ja doma.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:28

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: ejmama

Nama je voda uvijek ko nova, Cvrčak u ovaj moj ide 7kubika vode, nema tu mjenjanja, ali zato dobro pazimo da se voda ne uprlja, i Hana uvijek pita kad joj se piški, tako da nema takvih nezgoda.


ma moji ne piške unutra ali kako ću im stalno vikati ne  van pa opet skok...pa imaju tobogan pa se spuštaju s njim unutra...Meni treba nešto za bistroću vode i alge...toga me strah..iako ih nismo imali jer se stalno pere ali...Kaj od tih sretstava onda najbolje staviti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.06.2010, 10:29

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: ejmama

nije štetno za dijecu, piše ti koliki je omjer,to za dezinficiranje koristi mm na poslu za kuhinju, a i ja doma.


znači taj izosan to je kao za sve user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.06.2010, 10:30

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

15.06.2010, 10:32

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: FIONA

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!


a klor nikako nismo stavljali mm kemičar i neda to uz djecu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:32

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Mi stavimo tu tableticu klora navečer i rekla sam ti da muž zaronja i obriše cijelo dno i stranice, nikad nam se nisu ulovile alge ili tako nešto slično.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:33

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: FIONA

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!



Mi smo dobili neku veliku tabletu klora i onda otkinemo komadić i stavimo u onu posudu što pluta.


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:34

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: ejmama

Mi stavimo tu tableticu klora navečer i rekla sam ti da muž zaronja i obriše cijelo dno i stranice, nikad nam se nisu ulovile alge ili tako nešto slično.


a gle opet nečistoča ostaje u bazenuuser posted image a koliko često onda bacite vodu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:36

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: FIONA

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!


a klor nikako nismo stavljali mm kemičar i neda to uz djecu



ma daj...ja znam da dječje pješčanie u vrtiću špricaju sa izosanom da bi se uklonilo od mačaka i peseka i ptičurina sve i svašta....klor mi je trenutno malo jeftiniji pa sam mislila to i ono protiv algi...baš tekućina kaj ima zakupit u baumaxu i takvim dućanima...bum vidla...hmmm, dala si mislit...pa u bazenima na kupalištima bacaju klor ili? user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

15.06.2010, 10:38

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: FIONA

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!


a klor nikako nismo stavljali mm kemičar i neda to uz djecu



ma daj...ja znam da dječje pješčanie u vrtiću špricaju sa izosanom da bi se uklonilo od mačaka i peseka i ptičurina sve i svašta....klor mi je trenutno malo jeftiniji pa sam mislila to i ono protiv algi...baš tekućina kaj ima zakupit u baumaxu i takvim dućanima...bum vidla...hmmm, dala si mislit...pa u bazenima na kupalištima bacaju klor ili? user posted image


a da bacaju klor i sve ovidi koliko ga stavljaju...ako je više ljudi stave ga više da je voda čišća a to je štetnije...znam da su oni u samoboru na bazenu tako...i ako je bilo više ljudi mi se nismo kupali...rađe ti onda tim izosanom jer ti se ipak dijete isto kupa


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:39

clock-img

leilany

pencil-img

9082

http://issuu.com/galic/docs/bauhaus_bazeni/15

mi imamo ovakav kak je na slici smedi...samo nas je bijeli...
prekjucer smo ga ribali malo vise od 2h....i napunili smo ga na pola,danas kad dode mm doma s posla napunit ce ga do kraja...a za ciscenje i to ..nemam pojma kaj da stavim..prosle god nismo stavili nikaj,samo je bila pumpa i bila je bistra voda...
sad neznam...posto bu se mala u njemu isto kupala...



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

15.06.2010, 10:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.06.2010, 10:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.06.2010, 10:43

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

klor ti je sam po sebi otrov jer ako ga staviš više možeš se otrovati....zato ga i stavljaju u bazene da uništava bakterije...ali kako kaže moj muž ovo kaj je baumaxu nije čisti klor nego mješan sa nečim blažim pa se elementi  spoje i nije jak toliko

< Poruku je uredio ninolina -- 15.6.2010 10:46:31 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

15.06.2010, 10:47

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: ninolina

IZVORNA PORUKA: FIONA

mi imamo ko ovaj gore prvi i isto stavim izosan...nisam probala s klorom jel vele da treba posebno umutiti da ne ošteti bazen...je tko probal s običnim klorom!!!


a klor nikako nismo stavljali mm kemičar i neda to uz djecu



ma daj...ja znam da dječje pješčanie u vrtiću špricaju sa izosanom da bi se uklonilo od mačaka i peseka i ptičurina sve i svašta....klor mi je trenutno malo jeftiniji pa sam mislila to i ono protiv algi...baš tekućina kaj ima zakupit u baumaxu i takvim dućanima...bum vidla...hmmm, dala si mislit...pa u bazenima na kupalištima bacaju klor ili? user posted image



Slažem se Fi, mislim da ste malo pretjerale, meni je njasigurnije što se kupanja tiče kad se kupaju doma u bazenu, kad bebe mogu na plivanje u velikim bazenima punim klora ili na plažama gdje skoro svaka plaža dobije svoju dozu kanalizacije. Mislim da je doma ok.
Nama nema nikakve prljavštine i ako nešto bude onda to ostane u filteru.


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

15.06.2010, 10:50

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: cvrčak

BTW izosan uopće nije skup. Kutija od kg dođe oko 200kn ali imaš ga 15godina jer se dodaje samo dvvije-tri male žličice ovisi koliko ti je vode(možda ni toliko)



user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja hitim šaku....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

Zadnji članci

article-img