cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Atopijski dermatitis i homeopatija

clock-img

30.04.2014, 08:40

clock-img

Snjeguljica_83

pencil-img

4548

Molim vas, dajte mi savjete i iskustva.

Je li itko od vas rješavao slučaj atopijskog dermatitisa kod svog djeteta pomoću HOMEOPATIJE?user posted image

Primam iskustva i od vaših poznanika, dakle sve što znate/ste načuli o tome... user posted image

Hvala!

clock-img

30.04.2014, 09:14

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

Moj stariji sin je alergican na prvi proljetni pelud, bora i cempresa. To mu se manifestira kao dermatitis (atopijski?)
Nismo bili kod homeopata, ali ono sto smo s godinama naučili je da za to (za kožu) pomaže ulje crnog kima, ima ga za kupiti u apotekama, ali čak i u DM-u. Obzirom da mu je na proljeće koza jako suha možemo ga s nekim A-derma kremama/mlijekom za tijelo (iz apotekama), ali koristimo i čisto ulje nevena nakon kupanja.
Uglavnom pokušavamo hraniti, navlaziti kožu izvana i iznutra. Samo kad mu je najgore i kad od ceskanja napravi ranice na koži dajemo mu sirup za alergiju.
Evo nadam se da sam malo pomogla iako sve je to individualno, nekom djeluje nekom ne, treba isprobavati i naći ono sto je za vas najbolje...
Sretno!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

30.04.2014, 09:19

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

Nisam napisala da se ulje crnog kima pije. On ima 7 godina i žena koja se inače bavi etericnim uljima nam je preporucila za njega cajna zlicica na dan!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

30.04.2014, 12:22

clock-img

elina

pencil-img

412

Nama je pomogla krema A-DERMA EXOMEGA!Ima u ljekarnama!Ja nisam bas za homeopatiju i njihove pripravke!

< Poruku je uredio elina -- 30.4.2014 12:24:47 >

clock-img

30.04.2014, 14:36

clock-img

Snjeguljica_83

pencil-img

4548

Elina da, preporučili su nam baš tu kremu koju spominješ, ali skupa je......... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

clock-img

30.04.2014, 15:08

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

I mi ju koristimo! Bolje dati vise novaca za nešto sto djeluje, nego nešto jeftinije, a bez koristi, to je tek bacanje novaca!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

01.05.2014, 10:35

clock-img

elina

pencil-img

412

je,skupa je... oko 160 kn mislim,ali ima 400 ml,pa nama traje i trajeeee....losion je pa se malo stavi,i lako se razmazuje.....ja sam svoju kupila pred negdi 4 mj. i ima je za još po godine....user posted image

< Poruku je uredio elina -- 1.5.2014 10:37:09 >

clock-img

02.05.2014, 11:00

clock-img

Snjeguljica_83

pencil-img

4548

Elina, znači stvarno dobiješ 400 ml?!user posted image Onda i nije tako strašno. Ma u ljekarni ti ne kažu ništa, samo cijenu i paf!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

clock-img

02.05.2014, 15:26

clock-img

elina

pencil-img

412

Da...to je boca od 400ml s pumpicom....A derma kolekcija ima puno različitih kremica,ti baš zatraži A-DERMA EXOMEGA i me možeš falituser posted image ...sretnouser posted image