cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

AD+pelenski osip- mustela stelotopia ili stelatria

clock-img

30.01.2011, 17:19

clock-img

dalila

pencil-img

66

molim Vas više sam luda s kremama, mala je alergična na km, nikako se ne možemo riješiti pelenskog osipa jer je ujedno dermatitis u pitanju pročitala sam kako su dobre kreme od a-derme exomega, trixiera od avena i mustelina stelotopia. Međutim bila sam u apoteci i vidjela kako je cijela linija stelotopia a za guzu je stelatria(ilisl.) ali za jak osip pa mi nije jasno da li je to ta krema koja se preporučuje i da li se s njom može stalno mazati guza. Ako netko koristi molim vas pomoć

clock-img

30.01.2011, 17:27

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

jesi li bila kod pedijatra za taj pelenski osip

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

30.01.2011, 17:35

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

draga ima ti od mustele   mustela stelaactiv  skin care for nappy area(tako se zove) za pelenski osip i crvenilo. Dođe 101 kunu
Mi je imamo ali je nismo koristili za guzu nego za lagani osip po prsima i odmah je prošlo.

Ne znam hoće li ti to pomoć, najbolje da pitaš pedijatricu




IZVORNA PORUKA: dalila

molim Vas više sam luda s kremama, mala je alergična na km, nikako se ne možemo riješiti pelenskog osipa jer je ujedno dermatitis u pitanju pročitala sam kako su dobre kreme od a-derme exomega, trixiera od avena i mustelina stelotopia. Međutim bila sam u apoteci i vidjela kako je cijela linija stelotopia a za guzu je stelatria(ilisl.) ali za jak osip pa mi nije jasno da li je to ta krema koja se preporučuje i da li se s njom može stalno mazati guza. Ako netko koristi molim vas pomoć



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

30.01.2011, 17:50

clock-img

tinka25

pencil-img

824

Najbolje je pitat pedicu, ali moja preporučila Plimikol kremu. Mazala sam mu i za dva dana se osip povukao

_____________________________

Nikola, 28.5.2010., 3950, 52 cm

Petar, 12.10.2011., 3600, 49cm

clock-img

30.01.2011, 18:05

clock-img

ines

pencil-img

434

Mi od ped. dobili imazol kremu.


_____________________________

Mama dva mala anđela!

clock-img

30.01.2011, 20:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

30.01.2011, 21:04

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Prvo otiđi kod pedijatrice da ustanovi dali se radi o atopijskom dermatitisu. Ukoliko je, najbolji proizvodi za to su ti A-derma i Mustela. Nama je pedica ipak preporučila A-dermu jer sadrži sastojak zobi koji je odličan u suzbijanju dermatitisa. Koristimo kupku i šampon 2u1 te nakon toga kremu za tijelo.
U zimskim danima kada se stanje pogorša nam je na recept dala i Elocom kremu koja se nanosi samo na crveno područje. U roku od 2 dana prođe.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

31.01.2011, 17:55

clock-img

dalila

pencil-img

66

AHuser posted image  stalno obilazimo neke doktore i pedijatre. Njena pedica je dala belodent ali s obzirom da se smije uzimati samo par dana izbjegavam je, alergolog je prepisao elocom, ustvari sve su to kost. kreme i bolje ih izbjegavati od njih prođe osip i crvenilo ali je to kratkotrajno. Promjenila sam pampersice i uzela u konzumu njihove pelene. Mjenjam ih doslovce često. Da li one imaju losion? imamo kupku od mustele i izbacili smo maramice već uzeli neku tekućinu od mustele. Za osip je malo pomogao a dermin cytelium losion, a danas sam kupila i njihovu kremu za guzu. Hvala vam svima probat ću još uzet i te libero pelene. Gastroent. je preporučio da je mažem nevenom i gore cinkom al nekako ništa ne pomaže. user posted image da vam iskreno kažem pedijatri mi nisu baš rekli nešto direktno sve nešto probaj...

clock-img

31.01.2011, 19:41

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

meni je mala bila alergična na sve pelene osim na one od dm-a. i to je naglo počelo. u početkiu je koristila sve pelene tek su joj naknadno počele smetati pampers libero i konzumove.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

19.04.2011, 23:07

clock-img

Arianna

pencil-img

10

Eto kako sam navela i ranije probajte najnoviju kolekciju Disney baby Mickey koja je prisutn aod nedavno u ljekarnama.. njihova krema za guzu i u kombinaciji sa mlijekom za čišćenjem pelenskog dijela sve probleme iritacije otkloni u tenu i ima dugotrajni zaštitni efekt. Mi smo probali jednom i koristim je konstanto ..cijenovno je mlijeko za čišćenje oko 46 kn /250ml a krema je oko 50kn/100 ml (možda i n ešto jeftinija).Kod kreme mi se dopalo što je tekstura upravo onakva da olakšava lako nanošenje a ne ostavlja onaj ružni bijeli trag..user posted image

clock-img

19.05.2011, 10:10

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

iskoristi sad ovo toplo vrijeme i što više gole guze.. pomaže i malo sunca (naravno ne onog jakog) i pazi kad mijenjaš pelene, opereš guzu - dobro posušiš, pustiš malo da se smiri, namažeš guzu - pustiš da upije malo i tek onda pelenu stavi.. nekad zbog žurbe ostane vlaga koja samo pogoršava situaciju...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

22.02.2012, 11:18

clock-img

spongebob

pencil-img

124

Mustela Stelactiv se zove krema, za pelenski osip, ja je imam i odlična je. Guzu je najbolje prati vodom i sušiti na zraku, a dok je osip jak, čim duže biti bez pelene.

clock-img

01.01.2015, 20:17

clock-img

Sannas7

pencil-img

3

Blidinjski melem odličan za pelenske osipe :)
Potpuno prirodan..