cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

8 originalnih načina da je zaprosite

clock-img

02.04.2009, 18:45

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

1) Uspomene.... Izradite video s vašim zajedničkim uspomenama. To može biti i obični slideshow s vašim najdražim slikama i vašom omiljenom pjesmom. Organizirajte filmsku večer, ''putovanje'' kroz zajedničke uspomene emocionalno će vas zbližiti, a pitanje koje će se pojaviti na ekranu na kraju izmamit će i suzu radosnicu.

2) Sreća i...ti i ja Ako je vaša bolja polovica više kino tip, zamislite samo njezin izraz lica kada bi vidjela pitanje ispisano na velikom platnu? Nije komplicirano kako se čini, raspitajte se na blagajni kome bi se trebali obratiti za pomoć, sigurni smo da vas neće odbiti. Na vama je samo da odaberete dobar film, po mogućnosti s romantičnim ili u najmanju ruku sretnim završetkom. Ne bi bilo zgodno da nakon smrtne scene iskoči vaš nalet romantike, jer, ovaj ćete film ipak pamtiti bar do kraja života.

3) Dok svira radio... Zaprosite ju preko radija. Ovo je jedan od jednostavnijih načina, ali ništa manje romantičan, samim time što nećete biti kraj voljene osobe, pa će ona u tom trenutku to najmanje očekivati. Budite sigurni da u to doba sluša tu stanicu, ali po mogućnosti da ne sjedi u autu u gužvi nervozna jer kani na posao.

4) Recite to knjigom
Nabavite knjigu s oženi me/udaj se za mene na svim jezicima svijeta. Knjigu joj poklonite ili pitanja napišite na što više jezika, pritom naravno izostavite jezike koje vaš partner/ica poznaje. A kad vas upita što to znači...recite jasno i glasno!

5) Volim te do neba Volite li prirodu, otiđite te na jednodnevni izlet negdje u prirodu i provedite dan skupa. Krajem dana, šapnite joj da pogleda na nebo. Hoće li pitanje biti ispisano na nebu, na plakatu koji vuče avion, ili na balonu, ostavljamo vama na odabir!

6) Neodoljivo Voli životinje? Ostavite pred njenim/njegovim vratima košaru s ružama, bombonjerom, šampanjcem i štenetom kojemu će na majici ili ceduljici oko vrata pisati udaj se za mene! Oprez, ovo je tako slatko, da bi se vaša buduća draga/dragi mogli rastopiti!

7) Originalan dar Danas je moguće dati izraditi puzzle sa slikom po odabiru. Pogađate? Odnesite im vašu zajedničku sliku i zamolite da vam na jednu puzzlu napišu Udaj/oženi se za mene jer me nadopunjuješ. Tu pizzleu ćete držati u ruci dok ne složi sve ostale i ne kaže da jedna nedostaje... tada otvorite svoj dlan.

8) Tradicionalan način Ne izbjegavajte tradicionalan način. Odvedite ju na večeru, zatim prošećite do mjesta gdje ste se prvi put vidjeli ili poljubili (samo ako je tak trenutak bio poseban. Ako ste se prvi put poljubili pijani i znojni na koncertu ili je mjesto radnje vašeg prvog susreta bio tramvaj u 4 popodne, ne pokušavajte!) Kleknite, poklonite joj ružu među čijim laticama svjetluca. Iako se vama možda čini ofucano, ovim načinom ne možete pogriješiti. Priznale ili ne, najviše žena se nada da će biti zaprošeno na ovaj način.

A vi zene, ako ste jedna od onih koja više nema strpljena čekati, nemojte se premišljati. Nema ništa ni loše ni neobično u tome da žena zaprosi muškarca. Muškarce će, dapače, oduševiti ideja da žena preuzima inicijativu kao i ideja da oni ne moraju misliti o tome. Za one koji i dalje imaj predrasude, sjetite se kada Julia Roberts prosi Richarda Gerea u Odbjegloj nevjesti. Može li itko reći da je to bilo neromantično ili nesimpatično?



< Poruku je uredio tikica_69 -- 2.4.2009 18:47:36 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 18:51

clock-img

zaba

pencil-img

5626

meni je moj rekel,ja imam prijedlog,a da se mi vjenčamo?Fakat je glupo da na V.V.tebe traže pod jednim prezimenom,mene pod drugim,Lucija ima svoje...Onda sam ja tulila i rekla da ga ne želim siliti,jer je rekao da se više neće ženiti.Onda on meni,al ja te volim i Luciju i vi ste smisao mog života.Onda sam tulila još više i nakon par puta kaj me pitao na sve načine sam konačno rekla DA. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

02.04.2009, 18:52

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Mene je moj samo pitao sto trebamo od papira i to je valjda bila prosidba user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 18:54

clock-img

zaba

pencil-img

5626

sladak je,ma bitno da je i to progovorio.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

02.04.2009, 18:55

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Jednom mi je rekao da me htio zaprositi na jednom snimanju pred 150 ljudi ali bas su me zvali taj dan na posao....mos si misliti user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 18:57

clock-img

zaba

pencil-img

5626

spasio se tremeuser posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

02.04.2009, 18:58

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

A neeeeee...ja jos uvijek cekam. S obzirom da tu i tamo virne na RR, nadam se da ce mu ovo upasti u oci user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 19:01

clock-img

zaba

pencil-img

5626

i ja se nadam skupa s tobom,ak je tebi to tak napeto.Mene nije pucalo kak će me pitati,nego ajde više reci bilo kako,samo daj!

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

02.04.2009, 19:02

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja bi svog natjerala da me zaprosi pred cijelom nacijom, samo ne znam kak user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 19:06

clock-img

Viky

pencil-img

2283

Došao je sa ratišta i odveo me je u zlatarnu.Zaprosio me pred ženom koja nam je prodala prstene.Drugi dan je otišao na terem.Najljepši dan mog života


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

02.04.2009, 19:06

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: sena

Došao je sa ratišta i odveo me je u zlatarnu.Zaprosio me pred ženom koja nam je prodala prstene.Drugi dan je otišao na terem.Najljepši dan mog života



Eto, to je romantika...bravo za TM user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.04.2009, 19:09

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

koji muz??user posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

02.04.2009, 19:10

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ah, ah kad ovo pročitam ja bi još jednom.user posted image
Mom je uspjelo od treći put, na prepad me ulovio.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

02.04.2009, 19:19

clock-img

Viky

pencil-img

2283

bila su to lijepa vremena...user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

clock-img

02.04.2009, 19:30

clock-img

troubled

pencil-img

7104

evo plačem od smijeha čim sam pročitala naslov teme... user posted image user posted image user posted image
bio je jadan na sto muka...jer ja nikako nisam htjela ništa dati do znanja o svojim željama dok ne pukne pitanje user posted image  (da ne bi bilo - ja ga nagovorila)
tako sam svaki put kad bi tema općenito došla na dnevni red (kao slučajno) radila slalom i mijenjala temu...
jadničak, nije imao pojma što bi mislio...
-koji bi ti status?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nisam mogla vjerovati...naravno da je ostao bez odgovora...
kakvo je to, pobogu, pitanje??? user posted image user posted image user posted image
e onda je nakon nekog vremena izustio...a znajući koliko se mučio mene je takav smijeh spopao, priznajem prilično nekulturno, ali se jednostavno nisam mogla svladati...kojih pola sata....user posted image user posted image user posted image
a kad me prošao smijeh uhvatila me panika...i nikako odgovoriti...
ajde jesam u neka doba...jedva jedvice... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

02.04.2009, 19:44

clock-img

Sagem

pencil-img

335

Ove godine za Valentinovo, moj dragi je napisao ceduljice i sakrio ih po kući (jednu sam oprala u mašini, nisam znala da ju je sakrio u džep od piđame,pa sam tulila i mahnito tražila po kući ostale ceduljice) i napravio slideshow sa našim najdražim slikama i došao sa posla i dao mi prsten i zaprosio me (ja sam još bila u šoku jer sam oprala ceduljicu i rekla mu DA,UDAT ĆU SE ZA TEBE IAKO ME PROSIŠ PRSTENOM SA SAJMA. user posted image Naime, nisam znala da on ima taj prsten više od mj dana kod sebe, pa sam mislila da ga je kupio taj dan nekamo usput na štandu da me iznenadi. user posted image   user posted image
Ali baš je bilo u našem stilu, puno smiješnih zgoda... user posted image
Nakon 3 dana saznali smo da sam trudna

clock-img

02.04.2009, 19:46

clock-img

m600

pencil-img

6732

mene moj nazvao, stavio na razglas i pitao da se udam za njega...ja mislila da se šali i rekla mu j...se i poklopila slušalicu user posted image user posted image jer je on trebao doći po mene pa sam se spremala...i kad je došao imao je prsten...plakala sam ko kišna godina..i naravno PRISTALAuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

02.04.2009, 22:36

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mm je na skijanju u francuskoj 2005 skinuo skiju, kleknuo i zaprosio me iz zezancije....pitala sam ga: jesmo li se mi to sad igrali ????cijeli dan smo se samo smijali user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

30.04.2009, 10:21

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

mm je mane zaprosio na mjestu gdje smo se prvi put poljubiliuser posted image user posted image

dao mi je prsten i izgovorio jako ljepe rijeci al nije kleknio  i to samo nakon 2,5mj vezeuser posted image user posted image

Zadnji članci

article-img