cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Žene pomoraca

  
clock-img

10.05.2010, 10:05

clock-img

MKata

pencil-img

500

Sorry ako tema već postoji...no...naš tata je u subotu otišao na 4 mjeseca na brod. Još nikada nam nije bilo oboma ovako teško. Meni zato jer sam ostala sama s kikićem, a njemu jer nas ostavlja. Evo, i sad kad se sjetim user posted image cure... A još smo sami u stanu...moji su daaaaleko, ni njegovi nisu baš kraj nas. Mislim, imamo se s kim družiti, ići u šetnje, ali ne možemo ni dosađivati stalno nekome i ipak smo na kraju sami.

Kako se vi nosite s tim?

clock-img

10.05.2010, 10:07

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image

nisam u takvoj situaciji, ali i kad ga nema jedan dan ja sam sva splašena

svaka čast vama ženama koje to morateuser posted image
drži se i budi tu sa nama da te malo utješimo kad treba

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

10.05.2010, 10:07

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

to pitaj MaTanu...ona ima muza pomorca...
e da kad smo vec kod nje...jako dugo je nisam vidila na RR gdje je ona uopce..

a pomorac da je moj...ne nebi mi bilo tesko...pogotovo ako zivim na moru u sred ljeta...ali ja sam ocito drugacija od tebe....

samo hrabro...i druzi se...setaj...i nema frke...

clock-img

10.05.2010, 10:12

clock-img

mani

pencil-img

355

moj mm radi na platformi nema ga mj pa je mjesec doma.bude teško ali prodje.drži se!user posted image

clock-img

10.05.2010, 10:33

clock-img

MKata

pencil-img

500

A znam da će proći...samo što mi je sad baš teško i user posted image , a da ne govorim koliko sam sigurnija kad je doma...

clock-img

10.05.2010, 10:46

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

nisam u takvoj situaciji, ali i kad ga nema jedan dan ja sam sva splašena

svaka čast vama ženama koje to morateuser posted image
drži se i budi tu sa nama da te malo utješimo kad treba


potpisujem....draga nadam se da će ti vrijeme brzo proći...koliko ga sad neće biti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

10.05.2010, 10:52

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

mi nismo ikada bili toliko dugo razdvojeni. najviše po 10 dana...tada nije bilo malenog pa sam sa kumom ila svuda,dannoč,samo da ne budem sama....a proči če,draga...sa kikačima tako vrijeme proleti...a i mi smo ti ovdje,da malo ubiješ vrijeme user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

10.05.2010, 11:21

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

Mm nije pomorac i vjerujem da ti je teško, al moraš si nači raspored za svaki dan tako će ti vrijeme brzo proči. Mm radi tako reči cijeli dan tj. dođe doma rijetko rijetko kad u 15h i onda je sve ajd recimo dobro. Šetajte se, uvijek se nekoga sretne kad si vani. Vjerujem da ti je i kuhanje onda u drugom planu kaj se tebe tiće jedino kaj kikiću mora bit na vrijeme. Nije ti lako. al ovisi s koje strane gledaš no bitno je da su ti svi ok.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

10.05.2010, 11:21

clock-img

MKata

pencil-img

500

I meni je bilo nekako lakše kad sam ostajala kad sam bila sama. Sad mi je najteže bilo kad sam mm vidjela kako mu je bilo teško ostaviti nas, a sve zbog user posted image .  Dok nisam rodila i ja sam stalno negdje bila samo da mi vrijeme brže prođe...radila sam i tako...i sad mi idemo u šetnje, ali to je dva sata u danu, a i ne mogu s djetetom stalno negdje skitati.

Ostaje 4 mjeseca...nije to jako dugo, ali sad mi se čini kao vječnost!

clock-img

10.05.2010, 11:22

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
budi tu s nama..ako ti je tesko ovdje uvijek ima nekoga...

clock-img

10.05.2010, 12:08

clock-img

katy mama

pencil-img

838

moj muzic ne radi na platformi,ali je bio u Njemackoj!ja sam bila s njim do trudnoce,a onda je on osto,a ja se vratila svojima-privremeno,ali to privremeno je bilo 3 mjeseca!bila sam trudna,sama,setala,citala novine i osjecala se uzasno,ali proslo je hvala Bogu!sjecam se doso je jednom na 3 dana,aj bila su to najsretnija 3 dana,ali kad je krenuo user posted image user posted image user posted image user posted image

cuvaj se i vidjet ces proletit ce!sad je ljeto,lakse je nego zimi,zbog setnjica



_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

10.05.2010, 12:13

clock-img

MKata

pencil-img

500

I ja sam bila sama dok sam bila trudna, cijelo drugo tromjesečje i još jedan mjesec, ali mi to nije tako teško palo kao ovo sada. Jako mi je drago što je bio doma kad se user posted image rodio i ova dva mjeseca i jedva čekam da odem kod svojih jer će mi ipak biti lakše nego kad sam sama.

Cure, HVALA!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2010, 12:18

clock-img

lee

pencil-img

4135

mojoj bivšoj susjedi muž radi na brodu.kaže da se natrpala obavezama da ne misli na njega jer bi joj bilo jako teško.neznan kako ti je ali nedaj se, brzo če to proči.cure koje imaju takve muževe če ti znati reči više.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

10.05.2010, 12:31

clock-img

pako

pencil-img

2935

Moj mm ne radi na brodu i nikada nismo bili razdvojeni osim kad sam bila u bolnici dok sam rodila i to mi je jako teško palo tak da nemogu niti zamisliti da ga nema na duže vrijeme. Ali vjerujem da će ti vrijeme brzo proći,uživaj s bebicom i navrati češće k nama i prolaziti će vrijeme.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

10.05.2010, 14:32

clock-img

curice

pencil-img

10443

IZVORNA PORUKA: Bebys

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
budi tu s nama..ako ti je tesko ovdje uvijek ima nekoga...



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

clock-img

10.05.2010, 14:36

clock-img

cuba

pencil-img

21489

I moj mm je pomorac i jutros je otišao na 2 mjesecauser posted image user posted image user posted image user posted image ...tako da točno znam kako ti je i o čemu pričaš... i da najgore mi je bilo kad je prošli put iša jer je R ima misec dana user posted image user posted image user posted image ... dok ste sami to je druga priča ( i ja sam radila, išla na kave svaki dan, u shoping, kod svojih) a sad kad je user posted image sve je drukčije...al hvala Bogu moji su jako blizu pa sam više-manje kod njihuser posted image ..
A uostalom tu je i raja da te oraspoložiuser posted image user posted image user posted image !!


_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

10.05.2010, 16:54

clock-img

JASNA33

pencil-img

1164

mm nije pomorac a da jeste  neznam kako bi ja priživila razdoblje od  2 mj ili 4mj...mi smo bili razdvojeni najduže 5 danauser posted image user posted image a meni je to bilo ka 5 godina,kad ga nema niti mi se jede niti mi se spava nemam volje ni za što...kad radi noćnu smjenu ja sam pola noći budna...tako da vama drage moje žena od pomoraca skidam kapu

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

clock-img

10.05.2010, 17:09

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi smo skupa 6g i nikad nismo bili odvojeni više od dva dana, nemogu si to zamisliti, pogotovo sad s bebom
svaka vam čast žene user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

10.05.2010, 18:57

clock-img

twitty

pencil-img

3428

ja sam 11 godina u braku sa pomorcem user posted image
nikad se ne navikneš na odlaske i jedini način da se ne opterećuješ previše je da sebi stvoriš svoj život dok ga nema. mm je znao bit odsutan po 8-9 mjeseci tako da jako dobro znam šta govorim..
ako ti ikako mogu pomoć slobodno se javi...
sretno...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

clock-img

10.05.2010, 19:36

clock-img

MKata

pencil-img

500

8-9 mjeseci?!?!?! Ne znam kako bi to preživjela...pogotovo sada...
Znam da je najvažnije imati život kad ga nema i do sad je tako i bilo, znam da će i sada, ali teže...vjerujem da nam samo treba vremena da se priviknemo...

clock-img

10.05.2010, 20:34

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

tješi se da su pomorci prije navigali po godinu dana. sad ti dolazi i lijepše vrijeme pa samo van, van , šetnje i brzo će se vratit tatica.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

11.05.2010, 15:33

clock-img

novamama

pencil-img

8532

mtata je pomorac i znam mamine priče kako ga ne bi prepoznale kada bi došao domauser posted image ...no danas su druga vremena! uz skype, mobitele, videa i slično!

mm radi vani, 1,5 mjesec radi, 1 mj je doma, tako da znam što odvojenost znači...navikneš se s vremenom...znaš da to radi jer mora, radi vas svih skupa...
nadam se da se često čujeteuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

12.05.2010, 10:40

clock-img

leilany

pencil-img

9082

mkata user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.05.2010, 10:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

12.05.2010, 11:16

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Zar ste sumnjale da se neću javiti na ovu temu???
Moj je otišao na 6 mj. dolazi tek početkom 11.mj.... A kako se nosim sa time? Znaju cure na rajiuser posted image user posted image user posted image user posted image , Ovdje kukam i jaučem tako da raspodjelim opterećenje, malo ovdje, malo prijateljicama i to je to...
Kad sam sa malom pravim se da je sve ok, pokazujem joj slike i govorim to je tata, posao je na brod (več zna sada reći BODA) brzo će se vratiti i tata voli najviše svoju princezu...
Kad sam ostala trudna bio je doma samo moje prvo tromjesečje, ostala 2 i porod je bio na brodu, i razdoblje od njezinih 6 mjeseci pa do godine dana je propustio, sad će opet propustiti cijelo ljeto, ali po prvi puta ćemo zajedno slaviti rođenje naše bube.
Njemu je užasno teško, plaće svaki put kad ide, a i meni još teže....
Uvijek sam mislila da će s vremenom biti lakše, ali evo već deseta godina da smo zajedno i nije lakše, boli svaki put kad ide kao i prvi put kad smo se rastajali, ali kad bolje razmislim i bolje je tako, da ne boli značilo bi da mi nije stalo....
Svaki put kad zove obavezno dam bubi telefon barem minutu da mu sluša glas, to sam radila i kad je imala 6 mjeseci...
I da, nikad, ali baš nikad ne plaćem pred djetetom, čekam da zaspi i onda se isplaćem jer mi je tako lakše....
Malo sam odužila ali znam da me volite pa se nećete ljutiti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013