cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: Žene pomoraca

  
clock-img

12.05.2010, 22:11

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

MaTanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

12.05.2010, 23:05

clock-img

MKata

pencil-img

500

MaTana...nije ti lako...ja se nekako tješim da je sad na 4 mjeseca, a ne na 6 kao ranije.
I mi smo već dugo zajedno i ja sam mislila da će s vremenom biti lakše, ali imam osjećaj da je sve teže, a pogotovo sad uz user posted image . Sva sreća pa je mali sada i još ne kuži...jedino što će mu tata biti stranac kad dođe pa će morati proći neko vrijema da se upoznaju.

Jedva čekam deveti mjesec...

clock-img

12.05.2010, 23:11

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

neće mu biti stranac - daj mu telefon da prića ( da čuje njegov glas), pokazuj mu slike...
Kolika ti je beba?
Moja je imala 6 mj. kad je on otišao, a godinu kad se vratio, on je stigao kasno navećer, ujutro se probudila pogledala ga u krevetu i samo rekla ej i grlila se sa njim - nije bilo nikakvih faza privikavanja, iako sam ja mm dugo pripremala na to da ga ona možda neće prepoznati, da će biti stranci...
Jedino nam je dugo trebalo da je odviknemo kad netko kaže gdje je tata da ona stavi ruku na uho - kao da prića na telefonuser posted image user posted image
Na kraju je sve ispalo super... Sad za ovaj put vam javim reakcije u 11. mjesecu, ali sad je veća...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

12.05.2010, 23:11

clock-img

leilany

pencil-img

9082

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

13.05.2010, 09:09

clock-img

MKata

pencil-img

500

Ma naš kikić je tek dva mjeseca, taman će s 6, kad se mm vrati, poznati neke ljude, a u svakom slučaju znati strance i one koji su stalno s njim. Al dobro, vjerujem da će se brzo naviknuti.

clock-img

08.06.2010, 12:38

clock-img

DIMSI

pencil-img

3

Drage cure,

Evo i mene..moj mužić je bio igrom slučaja cijelu trudnoću samnom i porod..za 4 dana odlazi na brod na 4 mjeseca, a bebica ima 10 dana.. Em sam user posted image jer mi on odlazi, em mi je teško što ostajem s malom bebicom sama u stanu.. Čitam vaše postove pa se tješim da i ja to mogu kao i mnoge žene pomoraca...al je teško..suzice naviru, a znam da nesmijem radi bebice biti user posted image ...

clock-img

08.06.2010, 13:23

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: DIMSI

Drage cure,

Evo i mene..moj mužić je bio igrom slučaja cijelu trudnoću samnom i porod..za 4 dana odlazi na brod na 4 mjeseca, a bebica ima 10 dana.. Em sam user posted image jer mi on odlazi, em mi je teško što ostajem s malom bebicom sama u stanu.. Čitam vaše postove pa se tješim da i ja to mogu kao i mnoge žene pomoraca...al je teško..suzice naviru, a znam da nesmijem radi bebice biti user posted image ...


dimsi draga a nemaš nikoga ko bi mogao biti s tobom...ko bi ti pomogao...Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

08.06.2010, 13:57

clock-img

DIMSI

pencil-img

3

Imam svekrvu i svekra koji mi mogu pomoći poslije posla, ali mene strah noći kada su bebice najviše nemirne a mi najumorniji...

clock-img

08.06.2010, 17:49

clock-img

novamama

pencil-img

8532

dimsi, moji su imali po mjesec dana kad bi odlazio mm...
kad sam bila sama sa oliverom nije mi bilo toliko teško kao sada, kad je tu i roza, pa su to dvije male bebe, svaka sa svojim potrebama...

ne brini se za noć, brzo ćete vi uloviti ritam..
i plači ako ti je teško, samo onaj ko to prolazi može te razumijeti..

drž'se dragauser posted image

i dobrodošla nam na rruser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

10.06.2010, 22:35

clock-img

MKata

pencil-img

500

DIMSI user posted image

Evo našeg tate nema već mjesec dana. Prvi tjedan mi je bio najgori, a sad smo se već privikli na to da smo sami... Jako sam sretna što mi user posted image spava po noćipa se i ja uspijem odmoriti, a ponekad i preko dana odkunjam s njim. user posted image

Nekako se tješim da će mi i ova još tri mjeseca proći ovako brzo...iako mi se deveti mjesec čini još jaaaaako daleko...


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

clock-img

10.06.2010, 22:57

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Drzite mi se cure, sve znam.
Tesko je ali nije ni to za svaku zenu a ni svaka to ne moze podnijeti!
Zato smo posebne!user posted image

clock-img

11.06.2010, 13:08

clock-img

DIMSI

pencil-img

3

Moj dragi kreće noćas u tri na 4 mjeseca..kufer stoji u hodniku, a meni grč u trbuhu.. Danas se i on rasplakao da neće biti tu kada malena izađe u prvu šetnjicu.. Prokleti su ti novci po koje ide..

clock-img

11.06.2010, 13:11

clock-img

cuba

pencil-img

21489

IZVORNA PORUKA: DIMSI

Moj dragi kreće noćas u tri na 4 mjeseca..kufer stoji u hodniku, a meni grč u trbuhu.. Danas se i on rasplakao da neće biti tu kada malena izađe u prvu šetnjicu.. Prokleti su ti novci po koje ide..



Dimsi draga šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jer nekakvih riječi utjehe i nemam osim da će ti vrijeme sa user posted image zbilja jako brže proći i da ćete opet zajedno guštati sa malim anđelom....
I ne zove se taj posao kruh sa sedam kora uzaluduser posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

28.07.2010, 13:31

clock-img

kontra

pencil-img

1

jeste se uhodali? user posted image
mi evo brojimo jos mjesec pa opet samujemo...

dakle, pozz od jos jedne ZP user posted image

clock-img

28.07.2010, 13:56

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Evo nama se bliži kraj polovice ugovora, znači još 3 mjeseca i tatica nam je tu!!!
Moram priznati da me je strah kako će to izgledati kad se on vrati jer se cura skroz navikla na ovakav život, taticu često spominje, nakon faze ljutnje i odbijanja svakog razgovora sa njim na telefon sada mu se javi i zove ga tata...



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

28.07.2010, 14:38

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Ooo Andjo moja draga otkada te nisam srela user posted image
Drago mi je da vam vrijeme tako brzo prolazi, vjeruj da ce Nikica tatu brzo prihvatiti nakon pocetnog soka, Kike je trebalo cc 7dana da pristane ostati sama sa njim.Nadam se da ce tvoja brzo se adaptirati jer ipak ima vise kontakata sa drugim ljudima a ne samo sa tobom kao moja....
Saljemo vam velikiii zagrljaj user posted image

clock-img

29.07.2010, 00:51

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Draga hvala, baš mi svi falite, nikako nestižem na raju kao prije, ova guza je jaaako zahtjevna odkad radim, kad dođem s posl asamo se njoj smijem posvetiti... katastrofa, a i na poslu je gužva pa nestignem ni tamo visit na raji...
Ps. Možemo i tebe primiti u klub, skoro nam je isto...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

12.08.2010, 14:19

clock-img

janad

pencil-img

18

pozdrav svima. evo slučajno naletila na ovu temu i odlučila se registrirat. ja sam isto žena pomorca. upravo jučer je prošao mjesec dana da je otišao. brojimo još6. user posted image imam jednog klinca,maloga gazdu od godinu i deset mj. kad se rodio tata nije bio tu,kao ni veći dio moje trudnoće. došao je kad je malac napunio tri mjeseca i ostao 8 mj. znači prvi ročkas smo bili bez njega a i drugi ćemo. blagdane ni ne brojimo. nijedene nismo bili zajedno. user posted image   teško je bez njega. posebno razumijem kad su klinci mali user posted image   pa buđenja noću,pa neznaš što mu je i sl. ja sam imala tu sreću da mi se mama doslovno preselila k meni jer sam imala probleme nakon poroda(carski). sad je ok,klinac je malo veći ali jedino je prestao zvati tatu otkad je otišao. to je samo ljutnja i nadam se da će brzo proći. drago mi je da sam našla ovu temu. puno vas pozdravljam i nadam se da me primate u klub.

clock-img

12.08.2010, 14:45

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

12.08.2010, 14:51

clock-img

leilany

pencil-img

9082

janad dobrodosla in tha club....i naravno da te primamouser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

12.08.2010, 15:38

clock-img

MaTana

pencil-img

4796

Dobrodošla u klubuser posted image user posted image user posted image ,
Sve što si napisala i ja mogu potpisati, moj je već 3 mj na brodu, još 3... i doma je, nije bio tu u trudnoći, na porosu ni na njezinom prvom rođendanu...
Isto tako se ljutila kad je otišao na brod tek odnedavno ga je ponovo poćela zvati...
Tako da razumijem sve što pišeš, i ja sam rodila na carski, samo meni nije došla mama nego moja sveki...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

clock-img

12.08.2010, 19:06

clock-img

sirenas

pencil-img

196

I moj je mužić pomorac ,čovjek nažalost s vremenom otupi,nauči se na takav tempo života,moj je nekada bio odsutan mjesecima,a sada je po 15 dana ,iskreno mnei i maloj i to je već puno,i uvjek se u tom periodu desi nešto nepredviđenouser posted image ,ili je bolesna ili su neki rođendani ,fešte,,,,, blagdani ,tako da vas u potpunosti razumijem.

clock-img

12.08.2010, 22:45

clock-img

janad

pencil-img

18

matana klinci su nam razlika oko njesec ipo. moj je otkad je tata otišao postao nerazvojiv od mene i malo tvrdoglaviji nego inače.  heheh to mu je na mamu. super je kad imaš takvu sveki.  moja user posted image   toliko o tome.  moj mali danas upalio dvd i gleda tatine slike pa pokazuje prstom ali neće ga zovne.  al dobro i to će proć. mužu je bilo užasno teško otići ovaj put jer se klinac bio više vezao za njega nego za mene.  hvala na dobrodošlici

clock-img

24.07.2011, 17:56

clock-img

dubi1983

pencil-img

2

bok..evo i mene sa tom temom....MM je otišao na 6 mj a ja ostala sa bebom od mjesec dana a još rodila na carski..nije mi bilo lakoni psihički ni fizički ali eto imala sam pomoć mame i seke pa me to držalo...ali znalo me uhvatit plač,ali svjesna sam da tako mora biti....user posted image user posted image

clock-img

24.07.2011, 18:13

clock-img

dubi1983

pencil-img

2

bok slabo se snalazim na ovoj stranici...a vidim da si online..help