cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Štrikanje, pletenje

  
clock-img

01.11.2009, 14:57

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Zna li to netko i da li itko danas jos strika ili plete?

Ja bih to voljela znati....cak sam nasla i on-line skolicu user posted image
 
http://sistersofpretty.bloger.hr/post/nauci-plesti/1094312.aspx 


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

01.11.2009, 15:12

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Nekad sam to učila u školi i znala sam. Imala sam čak i jedan plavi šal koji sam sama isplela. A sad nemam pojma, možda bi i išlo lako kad bi mi netko malo uputio.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

01.11.2009, 15:21

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ja znam strikati i vesti , heklati neznam to baku nikada nisam pitala i znam goblene raditi sa seme willerove. isto.
moras naci starije zene idi na trznicu tj. pijacu ili kak kazete tamo ces naci zena koje ce te uciti..u to sam sigurna ili ak nadjes nekoga tko to radi pitaj. ma to zna jako puno ljudi...to nije problem...
sretno...user posted image

clock-img

01.11.2009, 15:57

clock-img

zaba

pencil-img

5626

znala sam heklati,štrikanje mi je bilo too much.A moja mama zna sve,petlja s pet igli i gleda tv,nevjerojatno.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

01.11.2009, 17:57

clock-img

evanda

pencil-img

1385

Wow, kako superiška stranica!
Ja jako volim plesti, obožavam taj osjećaj mirnoće dok pletem.....mada zadnjih mjeseci nisam ništ završila......sad se malo "sladim" kad Dječak zaspe i kad nisam preumornauser posted image ( čitaj: već dvije godine pletem torbu, ali ide, ide, bit će za koji dan)user posted image

clock-img

01.11.2009, 18:44

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

Moja sveki to zna, počela je ponovno prije mj dana i napravila mi je šaluser posted image Ja sam isto počela, samo mi treba vremena da se malo uhodam. Uvijek me to zanimalo, moram si isplesti pravi stolnjak.

clock-img

01.11.2009, 19:09

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

neznam,nikad nisam imala volje za touser posted image

clock-img

01.11.2009, 19:19

clock-img

komarac1

pencil-img

587

I ja već dugo tražim nekog tko zna štrikat da mi pokaže i eto tako sad jedna frendica koja radi u dućanu specijaliziranom za te stvarčice vezane uz pletenje organizira tečaj štrikanja ovaj mjesec. user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.11.2009, 19:28

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja cu probati uz ovaj linkic samo da kupim igle i vunicu....i nadjem jos i za to vremena user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

02.11.2009, 07:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

02.11.2009, 08:07

clock-img

elle1

pencil-img

1378

moja mama jos uvijek to radi,baka isto,ali mene eto to ne zanima nimalo....nekako mi dosadno.ali budem i ja naucila jednog dana,sta cu moramuser posted image

clock-img

02.11.2009, 08:09

clock-img

mami 36

pencil-img

689

Štrikati znam mada oko kroja za glavu ima svakakakvih egzibicijauser posted image ,a heklanje prema šemama.Nažalost sve u zastoju kraj Sare,fali mi jako jer me to baš opuštalo

clock-img

02.11.2009, 10:46

clock-img

Irena

pencil-img

98

I štrikam i heklam...

Obnovila tu vještinu od kad sam rodila...Kad mi mala spava a ja nemogu heklam ..

Več sam joj napravila dva deblja pulovera i veliku dekicu...

clock-img

02.11.2009, 10:50

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Štikat znam al nisam odavno, sad baš mislim da bi mogla nešto svom 5-eku (samo ne znam kad). Heklat obožavam: kapice za curkice, baby - papučice, miljeiće i sl. Šivanje bi voljela usavršit, al isto ne znam kad. A dok othranim ove svoje jednog dana, i penzija dođe, doći će i unučići...kad ću ja opet moći hobirati u miiiruuuu???

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

02.11.2009, 10:56

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

štrikam, heklam, šijem... sve znam samo nemam vremena za to...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

27.12.2009, 13:32

clock-img

komarac1

pencil-img

587

Jel napravio tko šta možda da se malo pohvalite!!!!?
Od onog tečaja nije ništa bilo jer nije bilo dovoljno zainteresiranih! Navodno nas se sad dovoljno skupilo pa bi počeo sredinom prvog, al tad mi stiže Noa pa ništa! Pokazala mi frendica kak to ide pa pletem svoj prvi šal! Pun je rupa user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.12.2009, 13:34

clock-img

evanda

pencil-img

1385

IZVORNA PORUKA: komarac1

Jel napravio tko šta možda da se malo pohvalite!!!!?
Od onog tečaja nije ništa bilo jer nije bilo dovoljno zainteresiranih! Navodno nas se sad dovoljno skupilo pa bi počeo sredinom prvog, al tad mi stiže Noa pa ništa! Pokazala mi frendica kak to ide pa pletem svoj prvi šal! Pun je rupa user posted image user posted image user posted image


Ma bravo za tebe!user posted image
Tako se najbolje nauči plesti-pletući....
Samo naprijed, do kraja šala rupe će biti rupice....

clock-img

27.12.2009, 13:39

clock-img

komarac1

pencil-img

587

Nadam se! Al baš je zabavno i opušta! Još da dobro ispada bilo bi još bolje! Al doći će i to!

clock-img

27.12.2009, 14:21

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ja nekad goblene radila, ništ drugouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.12.2009, 14:29

clock-img

troubled

pencil-img

7104

znam plesti i kukičati, ali rijetko to prakticiram...
kroz život sam svašta splela...
u četvrtom osnovne sebi sam iskukičala vuneni prsluk s uzorkom za tri dana i bila jako ponosna na njega, a učiteljica je rekla da mi je sigurno to mama user posted image , to je nepravda koje se do danas sjećam user posted image
prošli ponedjeljak sam uzela kukicu nakon 5 godina user posted image i splela u jedno popodne šal za kojim su se sve moje velike cure toliko pomamile da su mi pod bor zamotale još vune user posted image
sve tri su rekle da žele učiti, pa mislim da će za koji dan i kod mene tečaj user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

27.12.2009, 14:32

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Ja nemam pojma, a tko zna možda jednog dana naučimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

27.12.2009, 19:10

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja sam cvrsto odlucila da cu nauciti.....kad budem trudna user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

27.12.2009, 19:12

clock-img

dominik

pencil-img

7965

ja sam to znala, ali nikad mi nije bod bio jednake zategnutosti...negdje je ispalo onak mekse a drugdje zgusnuto i zategnutouser posted image onda sam uzela od dede stroj za strikanje i sal gotov za manje od sat vremenauser posted image

clock-img

27.12.2009, 19:18

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ja znam plesti i heklati/ kukičati ali samo jednostavne ravne bodoveuser posted image
kada sam bila trudna za zvrkića sam napravila jednudekicu velićine za u krevetić
samo sam fulala bojuuser posted image roza je bila i isto sam je koristila

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

28.12.2009, 11:10

clock-img

komarac1

pencil-img

587

Ja sam isto htjela isplesti dekicu al sam pre kasno počela učiti!

Zadnji članci

article-img