cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Što obući na 2. vjenčanje

clock-img

19.01.2009, 15:17

clock-img

skoma

pencil-img

15

Bokić svima... imam jedan veliki problem.... jednom sam već bila udana... crkva i sve što ide s tim... zatim sam se rastala i sada se opet udajem ali samo kod matičara, roditelji, kumovi i ja i moj dragi. Sad me muči... ŠTO OBUĆI???  S obzirom da je vjenčanje 28.3. a ja sam sada već u 26. tjednu trudnoće... mora li biti baš bijela haljina ili može neka tunika i tajice.... jer sa svojim trbušćićom.... hm... a i nije to da su svatovi, to je samo večerica.... CURE PLIZ HELP

clock-img

19.01.2009, 15:21

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Ja bih na tvom mjestu obukla neku zgodnu svečanu trudničku haljinu, po mogućnosti nježne boje npr. bež, kad bi imala još i malo čipke bilo bi super. Staviš neku zgodnu pripadajuću špangu u kosu i bit ćeš predivna.
sretno.user posted image

clock-img

19.01.2009, 15:21

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

HI HI I JA SAM SE DRUGI PUTA UDAVALA TRUDNA.OBUKLA SAM SLJOKASTU SREBRNASTU HALJINICU S POJASOM ISPOD PRSA DO KOLJENA PA SE TRBUSCIC N9IJE VIDIO A HAKJINA JE BILA DOVOLJNO SVECANA A NE VJENCAICA

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

19.01.2009, 15:22

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Obuci ono u čem ti misliš da ćeš dobro osijećati! Važno je kako će te se vi zabaviti! Ne brini!

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

19.01.2009, 15:26

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Meni se rodica udavala drugi put i bila je trudna 6mj obukla je prljavo bijelu haljinicu do koljena a gornji dio je bio ukrasen cipkom i takve nijanse cipelice i nesto u kosi.
Tako mozes i ti nades neku lijepu haljinicu njezne boje i detaljima je upotpunis i biti ces super.

clock-img

19.01.2009, 15:28

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Obuci ono u cemu ces se dobro osjecati...
Ja sam se prije 3 mjeseca vjencala kod maticara, imala crnu tuniku, tajce, i preko bijelu vesticu i bijelu torbicu...

clock-img

19.01.2009, 15:38

clock-img

skoma

pencil-img

15

MISLITE NA JE OK BIJELA TUNIKA I BIJELE TAJICE I BIJELE ČIZME???

clock-img

19.01.2009, 15:40

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Mislim da ces tada moci i neke balerinke jer je to kraj treceg mjeseca al sve ovisi kako ce kod vas vrijeme,mi ode mozemo balerinke pocet dosta rano nositi.

clock-img

19.01.2009, 15:42

clock-img

skoma

pencil-img

15

IMAŠ PRAVO... MA IMAM JA I BIJELE CIPELICE JOŠ OD PRVOG VJENČANJA... hvala curke... 

clock-img

19.01.2009, 16:35

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: Dajana

Ja bih na tvom mjestu obukla neku zgodnu svečanu trudničku haljinu, po mogućnosti nježne boje npr. bež, kad bi imala još i malo čipke bilo bi super. Staviš neku zgodnu pripadajuću špangu u kosu i bit ćeš predivna.
sretno.user posted image



Potpisujem!

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

19.01.2009, 19:32

clock-img

dami

pencil-img

2750

IZVORNA PORUKA: ejmama

Obuci ono u čem ti misliš da ćeš dobro osijećati! Važno je kako će te se vi zabaviti! Ne brini!




Upravo tako, ja sam se udavala drugi put isto trudna i nisam se bacala u troškove. Nas je bilo 7 na svadbi(samo večera) i svi smo bili ležerno obučeni, nikakve ceremonije.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

19.01.2009, 23:25

clock-img

njanja

pencil-img

8766

pa baš je u zadnje vrijeme u modi neka "trudnička" roba...tipo širokih haljinica gore rezanih ispod prsiju....pogledaj malo u naf naf-ja sam tamo probavala haljinice dok nisam bila trudna i rekla sestri kad sam se vidjela: kada budem truna i htjla izgledati trudno, doći ću u naf naf user posted image

 
ali takvih haljinica ima svugdje....
 
važno da si ti i tvoja bebolina u trbuhu dobro osijećate u čemu god bila.....
 
sretno i čestitke!!!


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img