cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Čišćenje pečnice

clock-img

11.02.2009, 20:49

clock-img

anne

pencil-img

8091

S čime čistite pečnicu?
Mojoj bi trebala jedna velika generalka!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

11.02.2009, 21:01

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

MM to radi jer je to jedini posao na svijetu koji ja ne zelim raditi. Mrzim cistiti pecnicu. Fuj, bljak user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

11.02.2009, 21:11

clock-img

mara27

pencil-img

713

fuj, fuj, bljak...
moja je orenje pa ima neki program za samočišćenje, ali ili sa deterđentom ili sa kvasinom, rijetko sa nekim agresivnim sredstvom...
....samo kad je u jako  gadnom stanju.....user posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

clock-img

11.02.2009, 21:19

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ja imam odlično sredstvo za pećnicu.našpricam,ostavim neko vrijeme i voila samo prebrišem.čisto kao suza..user posted image nikakvo ribanje,ništa..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

11.02.2009, 21:23

clock-img

dominik

pencil-img

7965

mm kuhar to radi sa permetalom...samo obavezno rukavice i napomena da se pripazi jer se pjena kad otopi masnocu pretvori u tekuconu pa da ne iscuri po kuhinjskom podu ko nama prvi putuser posted image

clock-img

11.02.2009, 21:36

clock-img

Ira_

pencil-img

1603

Mr. Muscolo sprej za pećnice. Nasprejam i ostavim 20 minuta. Samo dobro isperem bez ribanja, jer nema potrebe ribati. Pjena bude smeđa nakon tih 20 minuta.

clock-img

11.02.2009, 21:43

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: Lady3

ja imam odlično sredstvo za pećnicu.našpricam,ostavim neko vrijeme i voila samo prebrišem.čisto kao suza..user posted image nikakvo ribanje,ništa..



Nije valjda tajna? Reci mi. Ja bi prala s permetalom ali mi je jako jak.


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

11.02.2009, 22:33

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Arfom za pećnice, našpricam, ostavim i operem. Definitivno jedan od omrženijih poslova.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

11.02.2009, 23:01

clock-img

Lady3

pencil-img

7201


IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Lady3

ja imam odlično sredstvo za pećnicu.našpricam,ostavim neko vrijeme i voila samo prebrišem.čisto kao suza..user posted image nikakvo ribanje,ništa..



Nije valjda tajna? Reci mi. Ja bi prala s permetalom ali mi je jako jak.




nije...zove se Well done hladni odmaščivać,preporučujem ga toplo svima.čini stvarno čuda..ja ga kupujem kod sebe u trg.ali šef nabavlja iz nekog trg.centra u Zgb-u..metro,getro pogledajte u tim većim centrima..user posted image Ja sam se preporodila otkad ga imam..čisti i druge stvari...u spreju je tj raspršivač.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

11.02.2009, 23:05

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

uf na to sam osjetljiva...moja se sjaji kao da je tek kupljena a stalni je u pogonu!!!

Nabavila iz Mađarske sredstvo baš za rol....kad mi nestane moram nači izvor iz Mađaronije ...prelijem...ostavim da odstoji i nakon sat dva samo malo zribam i poslije s arfom još spoliram...ma picikato!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

11.02.2009, 23:13

clock-img

piggy

pencil-img

6299

mrzim čistiti pečnicu,inače isto koristim permetal al mi je strašno jak

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

11.02.2009, 23:46

clock-img

Candy

pencil-img

9948

Baš sam ju jučer ribala user posted image ...Ali,još je nova pa je bilo lagano za očistiti...Nisam imala nikakvo sredstvo,samo sam masnoću skinula s toplom vodom i deterdžentom za suđe i sve mi je super otišlo...blješti kao nova user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

clock-img

14.04.2009, 12:30

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

ja sam isto kupila neki sprej u dm-u... pošpricaš, ostaviš par minuta i pobrišeš poslije.
I za sad je ok..
jedino je mali problem što na vrhu imam grijače (za gril) s unutranje strane..pa trebam jako paziti da sve obrišem poslije prskanja...

al kad pečem nešto što pršti, onda poklopim..pa je manje posla za čistiti

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

12.07.2015, 22:18

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Jedan i jedini i najbolji Permetal za pecnicu od Labuda.Zaista cini cuda i vrijedi svake kune. Nisam ni znala za njega dok nisam bila trudna pa mi je zaova dosla ocistiti pecnicu i to kupila. Mozda je malo jak ali bar ocisti s njim cistim i napu.

clock-img

14.07.2015, 11:15

clock-img

vandax

pencil-img

859

I ja isto s Permetalom, a moram priznati da ju ne glancam baš redovito.

clock-img

14.07.2015, 14:02

clock-img

zima1995

pencil-img

191

Imam neki iz Lidla, već dugo. Čim ga potrošim kupujem Permetal, da se i ja uvjerim u njegovu učinkovitost. Inače, čistim pećnicu jednom mjesečno i ne bude nikad strašno uprljana user posted image

clock-img

19.11.2021, 10:36

clock-img

elizabethbrown

pencil-img

11

I always keep the oven clean immediately after use and use Permetal for that. Permetal makes the oven very clean.