cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

...bez naše mrvice...

  
clock-img

25.05.2010, 09:53

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

drage moje,
kao što već znate u petak smo izgubili našu mrvicu....
Naša radost je trajala nepuna dva tjedna...

Ja sam u petak ujutro počela jako krvariti, završila kod ginekologa...koji je nažalost vidio da ploda više nema... poslao me u bolnicu na odjel... pa kiretaža...pa noć u bolnici...

sad sam doma...odmaram...
prošlo je već par dana i osjećam se bolje... zahvaljujući svim prekrasnim ljudima koji su uz mene, tu za mene!!

ginekolog veli da postoji velika šansa da se plod od početka nije dobro razvijao, jer je on na prvom uzv-u pomaknuo termin poroda jer se plod činio manji, ali vjerojatno već onda nešto nije bilo ok... ali je sve to skupa bilo premalo i prekratko da bi se nešto vidjelo.

Ovo iskustvo ne želim nikome...

ali znam da postoji Bog na nebu koji zna zašto se ovo moralo dogoditi baš nama. I kao što mi je i Mariachi rekla..imamo svoje anđele na nebu.
Možda je još teško.. zaboravit neću, ali ćemo se dalje boriti.

Idući tjedan ćemo s ginekologom dogovoriti da napravimo neke pretrage u ovom roku kad se moramo paziti (neka 3, 4 mjeseca)...da bi spriječili ako postoji nešto na što možemo utjecati...

a mm i ja ćemo brojiti dane do dolaska naše nove mrvice, i čekati svoj novi poklon od Boga.

Cure moje-hvala vam na svemu!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

25.05.2010, 09:57

clock-img

Anoniman

drži se, draga user posted image user posted image user posted image
ovog anđelčića nećeš nikada zaboraviti, samo će s vremenom Bog izlječiti rane i manje će boljeti.
a on će ti izmoliti jednog zdravog i veselog u zamjenu user posted image

ljubim te...

clock-img

25.05.2010, 09:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.05.2010, 09:59

clock-img

njanja

pencil-img

8766

draga uspavana, jako mi je žao što je tako moralo biti...

želim ti mir u srcu, da se što lakše nosiš sa gubitkom i da što prije dođe nova beba.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

25.05.2010, 09:59

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

a mm i ja ćemo brojiti dane do dolaska naše nove mrvice, i čekati svoj novi poklon od Boga.


žao mi je ali ne gubi naduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

25.05.2010, 10:01

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

hvala vam!!baš ste zlatne, sve od reda user posted image

a bez brige,nećemo gubiti nadu... znam da nas negdje u budućnosti čeka naše zlato!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

25.05.2010, 10:04

clock-img

Bebys

pencil-img

10225



user posted image

clock-img

25.05.2010, 10:04

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

samo se drzi draga....samo se drzi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2010, 10:05

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

BEBICA ANDJEO

user posted image

clock-img

25.05.2010, 10:06

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image

clock-img

25.05.2010, 10:13

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: uspavana

hvala vam!!baš ste zlatne, sve od reda user posted image

a bez brige,nećemo gubiti nadu... znam da nas negdje u budućnosti čeka naše zlato!!



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

25.05.2010, 10:34

clock-img

osobno

pencil-img

2730

Ako prolaziš nevolju i žalost, Bog naš Otac, ti poručuje; "Što si žalosna dušo moja i potištena" (Ps 42). Ja sam pripravio put za pomoć.
Izdrži, tj. čekaj i očekuj pomoć. Ona će sigurno doći.
Da, ja ti već sada kažem, da ćeš veselim srcem zahvaljivati za to što te sada muči.
Zato počni već sada moliti: Zahvaljujem ti, da u očekivanju tvoje pomoći mogu ići naprijed.
Tada ćeš zaista moći utješen ići dalje, ususret danu kada ćeš iskusiti pomoć.
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

25.05.2010, 10:53

clock-img

mami 36

pencil-img

689

user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2010, 10:57

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

znam kako se osječaš pa ti zato šaljem hugiće da tebi bude barem malo lakše
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

25.05.2010, 11:02

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

žao mi je...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

25.05.2010, 11:06

clock-img

Anoniman

Malo OT...

sinoć sam molila za utjehu
i pred očima mi se pojavilo
Izaija 54, 6-10






Izaija 54,6
Jest, k`o ženu ostavljenu, u duši ucviljenu, Jahve te pozvao. Zar se smije otpustiti žena svoje mladosti, pita Bog tvoj.

Izaija 54,7
"Za kratak trenutak ostavih tebe, al` u sućuti velikoj opet ću te prigrliti.

Izaija 54,8
U provali srdžbe sakrih načas od tebe lice svoje, al` u ljubavi vječnoj smilovah se tebi," govori Jahve, tvoj Otkupitelj.

Izaija 54,9
"Bit će mi k`o za Noinih dana, kad se zakleh da vode Noine neće više preplaviti zemlju; tako se zaklinjem da se više neću na tebe srditi nit` ću ti prijetiti.

Izaija 54,10
Nek` se pokrenu planine i potresu brijezi, al` se ljubav moja neće odmać` od tebe, nit` će se pokolebati moj Savez mira," kaže Jahve koji ti se smilovao.

< Poruku je uredio Mariachi -- 25.5.2010 11:14:03 >

clock-img

25.05.2010, 11:09

clock-img

novamama

pencil-img

8532

uspavana, mariachi i pepi - drage moje cure, mislim na vas svaki dan i vjerujem...vjerujem da će se sve posložiti i da će vam biti kako želite...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

25.05.2010, 11:11

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: novamama

uspavana, mariachi i pepi - drage moje cure, mislim na vas svaki dan i vjerujem...vjerujem da će se sve posložiti i da će vam biti kako želite...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala ti, srce si!user posted image

clock-img

25.05.2010, 11:17

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

user posted image  Što kaže Cvrčak, u takvim situacijama ne znam što reći.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

25.05.2010, 11:18

clock-img

leilany

pencil-img

9082

uspavanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

25.05.2010, 11:18

clock-img

curice

pencil-img

10443

IZVORNA PORUKA: ZVRK

znam kako se osječaš pa ti zato šaljem hugiće da tebi bude barem malo lakše
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



drži se,glavu gore,doći će i vaše zlato
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

clock-img

25.05.2010, 11:33

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Uspavana jako mi je žaouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

25.05.2010, 11:54

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

25.05.2010, 11:54

clock-img

pako

pencil-img

2935

Draga uspavana stvarno mi je jako žaouser posted image ,drži se i misli pozitivno koliko god možeš,Bog ima neki razlog zašto se to dogodilo iako mi to nerazumijemo ali moraš ići dalje, tvoj anđeouser posted image će te čuvati. 
nadam se da ćeš ubrzo imati svoju bebicu u naručju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

25.05.2010, 11:55

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Draga drži se i iskreno od srca ti želim malenog anđela i vjerujem da će doći. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

Zadnji članci

article-img