cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

RE: ...bez naše mrvice...

clock-img

26.05.2010, 07:02

clock-img

inna

pencil-img

2441

uspavana, znam kako ti je. Bit će lakše, ali nećeš nikada zaboraviti na malog anđela. Najvažnije da si daš vremena. Znam da si u početku ljuta, žalosna, zbunjena i s 1000 pitanja, ali na neke stvari, nažalost ne možemo utjecati. Ja sam svoju mrvicu izgubila prije gotovo 3 godine u 17. tjednu i dan danas me stegne u srcu kad se sjetim. Mariachi ovo je prekrasan post što si stavila. Cure drž'te mi se. Znam da naši anđeli budno bdiju nad nama.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

26.05.2010, 08:27

clock-img

tiny

pencil-img

1247

draga moja,i ja znam kako ti je sad,i ja sam izgubila 2 puta svoje mrvice male,znam da boli,ali s vremenom ce ti biti lakse,samo imaj vjere u Boga i on ce ti pomoci,meni je.

clock-img

26.05.2010, 16:35

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image  drži se

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

26.05.2010, 19:23

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

hvala vam!!! user posted image

ja se danas osjećam mnogo bolje... kad radim nešto korisno, jer nisam osoba koja može sjediti/ležati...i ne raditi ništa...
pa trošim dane, i smišljam što kuhati, pa kuham...
a danas me mm izveo u grad u kupovinu...
imali smo u planu prošli tjedan otići kupiti neke stvarčice (malo veće,nisu baš stvarčice)... našli smo na internetu ono što smo htjeli, ali smo trebali otići pogledati i vidjeti...
i u dvije trgovine kupili što smo trebali - radni stol i radnu stolicu...po super cijenama...

moram priznati da sam nakon tih sat vremena bila umorna, i super mi je došlo doći doma dignuti noge i odmarati...
ali je bilo lijepo izaći malo među ljude...

puse!!

i m600, seko, hvala ti na svemu!!! ZLATNA SI!! the best!!!! user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

26.05.2010, 19:31

clock-img

Anoniman

super! user posted image

ja sam se uhvatila raspoređivanja dječje robe...
mm je izveo cure van...
život ide svojim tokom user posted image

kiss

clock-img

26.05.2010, 19:37

clock-img

dajra

pencil-img

30

da život ide dalje,poslije gubitka onog najdražeg ništa nije isto..ali mora se naprijed.I sama sam preživjela missed ab sa 8 nedjelja trudnoće i strašno je bilo,mislim psihički.Sad je dva i pol mjeseca od toga i još uvijek stalno mislim..ali ne gubim nadu.Idemo dalje,kažu kad Bog jedna vrata zatvori druga ti otvori...svima puno sreće u ispunjenju svoga sna user posted image user posted image

clock-img

01.06.2010, 13:56

clock-img

MKata

pencil-img

500

Ja sam imala prvi spontani u 12t, a drugi u 8, a i s ovom trudnoćom je u početku bilo pitanje što će biti. Koliko god puta i kad god se dogodi toliko je teško da misliš da nećeš moći disati... I nikad ne zaboraviš... user posted image
Ali, život ide dalje, vjeruješ da će biti dobro, da ćeš, kada bude pravo vrijeme za to, dobiti svoju user posted image ...uzdaš se u Boga i vjeruješ da on ima pravi plan za tebe.
Ja sam dočekala svoju user posted image i sve se odmah čini lakše, ljepše i bolje...

Zato šaljem user posted image user posted image user posted image jer znam kako ti je...


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

clock-img

03.06.2010, 14:50

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

hvala ti!!
a znam da zaboraviti neću nikada, ali znam da će nam Bog pokloniti user posted image kad dođe pravo vrijeme za to...



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.