RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021. (7.9.2022 13:39:25)

Pozdrav žene, majke, kraljice! [sm=smiley36.gif]

Dal su krenule nove pobjede? Kako ste mi? Kako vaši mališani? Ne mogu reći bebe jer kad vidim kako su već veliki pa to više nisu ni približno bebe. [sm=smiley1.gif]

Mi smo krenuli s privikavanjem u jaslice i svaki dan je sve gore. [sm=smiley24.gif] Prvi dan dok sam cijelo vrijeme bila unutra s njom je bila dobra i malo se igrala. Jučer je lijepo čak i sama papala, ali kad je skužila da me nema krenuo je plač koji je s vremena na vrijeme prestao (kroz 15 min), a danas je jedva htjela ući unutra i čim sam ja otišla ona je plakala i grcala u suzama nekih 40 min i nije htjela ni jesti od plača. [sm=smiley13.gif]
Znam da moraju proći tu fazu i čak mi nije kao s M (s njim sam i ja svaki dan plakala) jer znam sve kako ide i već sam pomalo otupila pogotovo na njezin plač jer i doma ona većinu vremena samo plače i cendra i drži mi se za nogu (a sve potrebe su joj zadovoljene ... ne znam dal je to do curica ili u čemu je problem, ali šizim kad ona krene). [sm=zmeden.gif]

Inače, prije mjesec dana se napokon pustila i počela i hodati i mogu reći da je dosta stabilna osim kad isprobava trčanje pa onda nekad padne. Govor je još 0 bodova. Zove samo mama, tata, ali i to ne kuži koga zove nego viče nešto od toga da dobi našu pažnju. Još uvijek pijemo bocu mlijeka tijekom noći, ali se nadam da će i to s vremenom prestati.

M je krenuo u 2. razred i za sad je zadovoljan. D ide u vrtić i jedva je dočekao da vidi svoje prijatelje. [sm=smiley1.gif]

Ja sam još uvijek nekako preopterećena sa svime i baš me brine kako će biti kad se vratim na posao. [sm=zmeden.gif] Inače, od ovog PMS-a sam počela imati valunge i ubrzano kucanje srca i sad ne znam dal je to samo rezultat stresa ili je to početak prvih simptoma menopauze (čitala sam malo i vidjela da mogu krenuti čak do 10g prije nego menopauza nastupi). Dal se vama kad dešava išta slično? Inače, imam mengu svakih 40-tak dana što je za moj PCOS super. Nakon svake trudnoće mi je ciklus sve bolji i bolji. [sm=smiley36.gif]

Javite se malo kad stignete da čujem kako ste mi! [sm=smiley1.gif]




katy1503 -> RE: Zimsko-proljetne bebe 2020/2021. (29.9.2022 7:45:38)

Jutrooo!!!

Evo i kod nas prosao ovaj 9 mjesec...
K krenula u 1.razred, odusevljena jos uvijek, svida joj se sve i samo tako da nastavi. 27.09 smo slvili veliki 7.rodendan i tak je zrela u glavi da me sve strah...

Mala L je u vrticu, s njom privikavanje proslo odlicno, jede spava, nema plakanja kod ostavljanja... dijete za pozeljezi i totalna suprotnost brata i sestre - živa je za poluditi, jede ko termit a ima 10 kg, visoka je, penje se, trci, kopira brata a to nikad ne bude dobro - koliko je puta ta usnicu razbila prestala sam brojati.... zubi nam izlaze, donje 4rke, osjetimo sve ...

L je prica za sebe,, 3,5g, vozi bicikl bez pedala, skace di stigne, zeza sve oko sebe - ovo mi je najizazovnije razdoblje , to izmedu 3 i 4 godine ajme meni...

Ja radim, promijenila poziciju, bas gustam...
SAmo nek ovako sve nastavi i dalje....

kako ekipice vase, djecica?
Pinky, kod tebe isto veselo vidim .. jel L bolje prihvatila vrtic sad?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]