RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (13.12.2018 11:47:26)

Aaaaaaaaa, sad tek vidim! Mini Bav iskrene čestitke i urednu trudnoću ti želim!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Napokon nova trudnica na RR! Nadam se da će sad i druge cure krenuti s objavom svojih trudnoća. Leilani? [sm=smiley1.gif]

Tintin draga moja, u kojem si ti statusu? Ne sjećam se dal si što pisala - malo mi treba da polovim sve dok me nije bilo.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (13.12.2018 18:45:30)

Pinky, hvala!!
Cure, zaista vam želim jedno novogodišnje čudo. ❤️




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (14.12.2018 8:37:00)

Pinky, evo prije dva, tri dana sam pomislila na tebe!😉Gdje siiii?? Slabo se javljaš....😶




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.12.2018 20:22:53)

Hej svima, 
Jutros sam bila na pregledu opet. Bebica je velika 7mm i srčeko kuca, mikrobeba raste ❤️❤️❤️ trudna sam prema uzv 6+4, prema ZM 7+2. Znači O je bila kasnije.. 🙂 
Pusa svima i hvala vam na podršci do sada i lijepim riječima. ❤️




hipo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.12.2018 20:26:15)

Super belina! Bas se danas mislim do si nestala! Drago mi je za malo srce!Kako si ti? 




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.12.2018 20:41:36)

Ja sam dobro. Mučnine imam od kad sam saznala za trudnoću otprilike ali ne povraćam, samo postaju učestalije i javljaju se bez nekih pravila, često nakon što se najedem i ujutro.. U prvoj trudnoći također nisam povraćala. 
Žgaravica me zna uhvatiti, i dalje me lijeva strana zna zaboliti ali kad znam da nije ništa strašno lakše je podnjeti.
Osjećam da sam se udebljala jer mi je apetit povećan.😂 Uglavnom, dobro sam. 🙂




belina -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.12.2018 22:54:20)

Hipo mislis Mini Bav😂😂😂 ma vidi se ko misli na mene😂😂😘😘😘




hipo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (22.12.2018 5:55:32)

Ahaha da belina, mislila sam n anju 😂🤣😂
Mali bav, zao mi je zbog mucnine i zgaravice. To za apetit mi je poznato. Ja sam bila uzasno gladna prva tri mjeseca, stalno sam neko voće morala grickat. Ako ne bi neato pojela bilo bi mi muka. 




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (22.12.2018 19:36:18)

Mini bav bravo za srceko, uzivaj draga u blazenom stanju.Pinky draga falis, ja sam ti se malo odmorila nakon neuspjelih postupaka I sad sam trebala ici 07.01. U Split na dogovor za dalje, medjutim tsh mi je opet skocija, I imam polip u maternici moram na histeroskopiju, jer moja gin smatra da nema smisla ici u postupak dok to sve ne rjesim, eto ukratko od mene, kako si mi ti, kako tvoji frajeri




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (23.12.2018 7:13:41)

Mini Bav, bravo za ❤!




belina -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (24.12.2018 8:32:10)

Tintiin! Draga nasa!! Bas mi je zao sta to sve cujem... a ne znam sta bi ti rekla; korak po korak rjesavaj nema druge, a jebemu misa! Najvaznije da ti budes zdrava! Ljubi svoju S!
Evo ja cu vec unaprijed svima cestita Bozic i sretnu Novu godinu i zazelit vam sve sve najbolje, da se rodi puno zdrave djecice, da imamo puno novih zdravih i dosadnih trudnoca, puno lijepih razgovora, podrske i razumijevanja! Sretno svima moje drage ringerajke!




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (25.12.2018 11:22:45)

Mini Bav jako lijepe vijesti, sad samo mirno i neka bude sve dobro do kraja. Pusa!
Tintin zao mi je sto je situacija trenutno takva, ali neka sve samo rijesis pa ces i u postupak kako treba. A onda ti zelim da uspije od prve. Ljubim!
Svim trudnicama i trudilicama zelim sretan i blagoslovljen Bozic, uzivajte sa svojim najmilijima u blagdanima ❤🎉🎄✨





tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (26.12.2018 19:42:55)

Belina, Leilani hvala cure drage, ma tako ocito mora biti, bit ce to sve dobro, strpljen spasen :-) veliki zagrljaj




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (28.12.2018 12:06:27)

Tintin, ne znam koliko točno dugo vodiš bitku s hormonima, znam da je dugo jer od kad sam počela pisati prošlo je nešto manje od 2 godine, a ti si već pisala... Nadam se da će te jedna pozitivna beta razveseliti vrlo skoro.🙂🙂🙂 
Leilani hvala ti, stvarno se nadam da hoće, dan po dan.. 
Ne znam kako da brojim trudnoću, ako ćemo brojati prema zadnjem uzv sad sam 7+4, po ZM sam 8+2. Možda po UZV mjerama bolje? Lagano primičem polovici krizne faze, stvarno se nadam da se bebica lijepo smjestila i da ce biti sve ok. 






Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]