RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (12.10.2018 8:02:09)

Tintin, onda se pridruži u studenom!Baš bih voljela tvoj +😊Dobro sam, sad sam 14+5 i muka mi i je dalje.... 🙊Barem nema više hematoma.😃




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (12.10.2018 9:52:18)

Ha, mislim da je za proljece prekasno jer ako sam sad ostala trudna onda ce beba doci krajem lipnja! Al hvala na lijepim željama! 😂😂😘😘 Ja ne gledam ovulaciju jer nema mi svrhe. Ne bih ja mogla nagovoriti mm na seks ako se njemu neda. HiHiHi! 🙂 Prvi put kad smo radili na bebi sam mu jedan mjesec prigovorila da se premalo trudi pa je onda iduci mjesec bilo vise akcije i odmah sam ostala trudna. Eto, čista sreća i konstruktivna kritika 🤣




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (12.10.2018 16:31:18)

Snjeguljice jupi za hematom 🤗 Vec skoro 15 tj? Kako vrijeme leti 😀 Valjda ace uskoro i mucnine prestati. 
Lagrtha, ja sam misila na proljece 2020 da vec na veliko guras kolica 😊  Ali sad sam ponovo procitala tvoj post pa vidim da mislis iduce godine na proljece "naganjat" muza 😂, a ja mislila tek 2020 da krecete intenzivnije 😁 pa si mislim kako tako daleko 🤣 
Mi idemo iducu subotu na vjencanje u Slavoniju, prekopala sam cijeli ormar i nemam kaj obuci, nekak sam si bezvezna u svemu, a malo stiska s lovom ovih par mjeseci pa shopping ne dolazi u obzir 😣😣 Valjda bum nekaj iskombinirala. I naravno da mi bas tada treba doci M 😂😂 kako uvijek pogodi, imala sam ju i na dan svog vjencanja, tj.upravo taj dan je dosla. 🤣 ali od adrenalina ju nisam ni osjetila. 







Anoniman -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (13.10.2018 2:53:06)

Pozdrav cure!
Nova sam ovdje, a registrirala sam se iz razloga što me zanima je li koja od vas bila u slicnoj situaciji.
"Menstruacija" mi je dosla dan ranije od predvidene, to je bilo 11 dana nakon nezasticenog spolnog odnosa (drugi dan od ovulacije kako mi pise u aplikaciji). Stvar je u tome sto je trajala samo 3 dana (inace je 5) i sto je bila slabog intenziteta (doslovno sam mogla jedan ulozak imati sva 3 dana da bi bio pun), svjetlo crvene boje i imala sam lagane grceve 2 dana, ono tek toliko da su tu. Radila sam test za trudnocu taj 3.dan tog krvarenja i bio je negativan. Sta mislite jel moguce da sam trudna i kad bi bilo dobro ponoviti test, za koliko dana ili bi on vec bio +? Uzasno sam nervozna. Sto se simptoma tice neki su prisutni, ali ne znam jesam li ih umislila. Znam da sam non stop gladna 😂😂😂
Hvala na odgovorima.




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (13.10.2018 8:42:15)

Hm, ja bih rekla da nisi trudna cim je test negativan. 
Ja danas imam osjecaj kao da cu vec dobiti m iako je tek 22 DC. A mozda i dodje ranije...




Pavla -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (15.10.2018 15:36:55)

Lagertha, ima li kakvih vijesti ili i dalje odbrojavas? ☺




Pavla -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (15.10.2018 15:39:46)



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav cure!
Nova sam ovdje, a registrirala sam se iz razloga što me zanima je li koja od vas bila u slicnoj situaciji.
"Menstruacija" mi je dosla dan ranije od predvidene, to je bilo 11 dana nakon nezasticenog spolnog odnosa (drugi dan od ovulacije kako mi pise u aplikaciji). Stvar je u tome sto je trajala samo 3 dana (inace je 5) i sto je bila slabog intenziteta (doslovno sam mogla jedan ulozak imati sva 3 dana da bi bio pun), svjetlo crvene boje i imala sam lagane grceve 2 dana, ono tek toliko da su tu. Radila sam test za trudnocu taj 3.dan tog krvarenja i bio je negativan. Sta mislite jel moguce da sam trudna i kad bi bilo dobro ponoviti test, za koliko dana ili bi on vec bio +? Uzasno sam nervozna. Sto se simptoma tice neki su prisutni, ali ne znam jesam li ih umislila. Znam da sam non stop gladna 😂😂😂
Hvala na odgovorima.

Sto se dalje dogadalo? Jesi li ponavljala test?




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (15.10.2018 20:49:06)

Ne osjecam nista. Danas je tek 24 DC. Eto ak mi ne dodje do subote, radit cu test. Al nekak mislim da ce doci.




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (18.10.2018 20:53:19)

A Snjeguljice draga bas su mi proletili tvoji tjedni, ka da si jucer ugledala plusic, super za hematom, neka ga nema vise, uzivaj u trudnoci I hvala na podrsci.Leilani  hvala na bodrenju, isto bi ja volila da prije mene ti ugledas plus.Cure pozdrav svima, kod mene jos nista od akcijanja, a virujte mi ja I ne polazem neke nade, s obzirom da nisam sad u zadnje postupke uspila zatrudnit sa vracenim plodom pa mi ovako prirodno sve izgleda nemoguca misija, al eto ja cu se I dalje trudit pa sta bude. Nekako si u glavi slazem da cu imati Jedno ali vrijedno, vise od icega bi volila da S ima sestru ili brata, ali sta cy moram I sama sebe pripremit da mozda toga I ne bude. Ja sam isto presretna I zivim za nju.Pusa svima




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (20.10.2018 13:06:20)

Tintin hvala ti draga. A mozda bas kad se najmanje nadas dođe. Bas mi neki dan prica moja teta, imali su sina i htjeli su drugo i nikako pa nikako i pomirili se s tim i nakon 4 godine ona ostala trudna kad se vise uopce nije nadala i u 39-oj rodila jos jednog sincica. 
Lagertha jesi piskila? Nestrpljivo cekam i nadam se da ces nas razveseliti. 




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.10.2018 9:04:35)

Moja stigla, ajde bar po redu i rasporedu ako nista drugo... 




Pavla -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (21.10.2018 18:39:07)

Zao mi je Leilani sto nije uspjelo. Nadam se da ce nam iduci ciklus svima biti pun plusica. 😊 Lagertha, kakva je situacija kod tebe?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (22.10.2018 8:37:40)



IZVORNA PORUKA: Leilani

Moja stigla, ajde bar po redu i rasporedu ako nista drugo... 



😥 Žao mi je, draga.😔




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (22.10.2018 14:38:59)

Zao mi je Leilani draga :-(




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (22.10.2018 21:11:38)

Meni je jos dosla u utorak. 😂 Ovaj ciklus mi se opet skratio na 24.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (23.10.2018 7:00:28)

Hvala vam cure 😘
Lagertha  bas mi je zao 😔




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (13.11.2018 8:27:02)

Pa gdje ste, cure? Nema niti jedne...😔




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (14.11.2018 12:01:49)

Nema! Evo ja cekam neku akciju oko plodnih dana da se imam cemu nadati. Jos uvijek ne radimo na bebi 🤪 Al svaki dan nam je toliko buran s ovim malim, da stvarno ne znam kako bi s jos jednom bebom! Valjda se to poslozi? 




hipo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (14.11.2018 13:46:50)

Lgertha, bolje o tom ne mislit. Moja je logika, prezivjeli su drugi pa budemo i mi. 




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (14.11.2018 14:01:09)

Tko zna, mozda moj muz nije onda ni lud sto ne zeli vise... ono danas proljev i povracanje. Mijenjaj posteljinu, tri put presvlaci pelenu+bodi+hlace, zadnji put je procurilo do carapa i zaprljalo papucice. I onda pomislim, sta da on nije spavalica i da nije htio zaspati nakon nocnog povracanja u pol 4... Ili da je jos tu jedna beba koja isto ima virozu... sad bi bila ko zombi!




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (15.11.2018 8:40:52)

Lagertha, zato je bolje kad je razlika veća. Lakše je izvoditi takve egzibicije po noći kad je dijete veliko. S bebom onda nije tako teško. 
Evo mene muči malac. Kad rodim imat će nepune tri godine, 2. i 9 mj. Ima ispade koji su normalni, sastavni dio dječjeg sazrijevanja, to sam već prošla s E, premda se ne sjećam tog najbolje, i mislim da će ga to još držati i biti gore, a ja nemam živaca i strpljenja kao prvi put. Još sam i trudna pa su tu hormoni. Užad što mi se sve mora po glavi. 
Prije mi je smetalo što je razlika 5 g između moje djece, a sad mi se čini premala... 😱




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (15.11.2018 8:42:13)

Htjedoh reći da mi se čini ova druga razlika premala... 😵




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (5.12.2018 20:26:26)

Cure vidim da je tema zamrla pa da ju dignem malo.

Imamo plus!!!!!!!!!!! Potpuno prirodan jednostavan plus! Nakon 2 godine!!!!! Sa njegovim smanjeno pokretnim spermijima i mojim disablansom i policisticnim jajnicima PRESRETNA SAM!!!!!! ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Molim Boga samo da sve bude ok. 
Kasni mi 5 dana, bole me cice imam iscjedak vodenasti, i lagane grceve u jajniku i u maternici, nadam se da nije nista lose... i prije 4 dana sam bila na okupljanju i popila par pica od kojih mi nije bilo dobro, to mi je bio simptom i prve trudnoce! Plus ko kuca, test napravljen prije sat vremena!!!! Imam jos jedan, njega cu ujutro ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (6.12.2018 6:28:54)

Mini Bav, jao koje božićno čudo! 😍 Pa stvarno poklon za ispod bora! 🙆Divno! Čestitke!!! 😘😘😘




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2018. (6.12.2018 7:51:43)

Prekrasno,čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]!Bome sv.Nikola je lijepi poklon donio [sm=smiley32.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_skip.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>