RE: proljetne bebe 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


trudnica1983 -> RE: proljetne bebe 2016. (1.9.2015 15:04:31)

čitajući postove počinjem se pitat ima li koja trudnica koja nije u rizičnoj skupini ili smo se mi baš našle? danery sretno sutra [sm=bravo.gif]




Pchelitza -> RE: proljetne bebe 2016. (1.9.2015 15:42:45)

Sretno Deanery. Ako Sam dobro racunala po tvom termini tebi ni se sutra onda moglo vidjet I srceko. Jeeeej. Po mojoj racunici moj Termin je 13.5. Tak da bum se Ja Jos nastahovala do tad. Sutra I Ja planiram svojoj Dr. A onda se jedan Dan Moran javit u bolnicu zbog povijesti jelte. Javi sutra kak je proslo. Drzim palceve![sm=duda.gif]




Pchelitza -> RE: proljetne bebe 2016. (1.9.2015 15:44:45)

Ja se samo nadam da cemo Sve skupa Sve to proci po skolski, samo uz malo vise strahova I kontrolica zbog nasih proslosti.




trudnica1983 -> RE: proljetne bebe 2016. (1.9.2015 16:25:51)

onda san ja debelo isprid vas. termin mi je 5.4. budući da je carski, računam negdi oko Uskrsa, možda čak i oko rođendana, a i nebi tila rodit za blagdane. josipa san rodila u noći sa sub na ned i iskustvo je bilo grozno. bila sam zadnja tu noć i jedna od doktorica mi je između ostalog rekla da je vikend i da bi ona do ponoći kući (ja došla oko 9.ipo, oko 10 bila u rađaoni u subotu navečer. Josip se rodio u 3.15., ali se piše 2.15 jer se prominija sat [sm=smiley1.gif])




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (1.9.2015 22:17:09)

ma uff,kakav moj dr uzv ima,ako se bude išta vidjelo,bit će to uspjeh [sm=smiley36.gif]
meni važno da potvrdi [sm=nosecka.gif] i otvori mi bolovanje,zasad koristim sobodne dane....




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 8:14:58)

dakle budna od 6 [sm=smiley5.gif][sm=zaspan.gif] otpratila svoje u vrtić i na posao,i kad sam ponovno zaspala,eto ti našeg dede...našao nabijati sjekiru na novo držalo....[sm=smiley7.gif][sm=zz_banghead.gif]
beš mi sve,kakve ideje ima blesave,pada mi na um jedino nadimak perzej perverzej [sm=jezicek.gif]
i da stvar bude još bolja,netko se već nakalemio na vrata i zvoni li ga zvoniiiii...a mene neeeeeeemaaaaaaaa [sm=smiley36.gif]
ne pada mi na pamet izlazit ko čupava mara uspavaćici,ajd što sam tek ustala....al noge mi ko u vukodlaka,moram okljaštrit antragu prije vizite gos'n picologu,pa nema baš smisla da na uranak plašim po avliji [sm=smiley36.gif]
nervozna saaaaam,baš me zanima što će reći...




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 12:06:26)

eto mene [sm=smiley1.gif]
vidi se vrećica,treperi nešto u njoj [sm=bravo.gif] kaže doc srce,ali da još u petak dodem da bolje vidimo,da se treba odvojiti od opne vrećice...
sve u svemu dobro izgleda,uzv je ipak malo noviji [sm=smiley36.gif]
nalazi pape super,nema hematoma ni kakvih smetnji...
i dalje mirovanje uz duphastone,mogu malo van na dvorište na sunceeee [sm=bravo.gif]




trudnica1983 -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 12:34:09)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] i ja bila jutros kod svoje i rekla mi je da biram kod kojeg ću gin.




lidac0605 -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 13:30:21)

Bravo,Danery za malu [sm=duda.gif] i srčeko [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]...sad će sve bit za 5 [sm=smiley1.gif].I kolko je na kraju trudnoća?Odgovara tvojoj računici ili?




Pchelitza -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 14:04:20)

Bravo Danery! Znači dobro sam računala, nemaš pojma koliko mi je drago! [sm=bravo.gif]

Evo mojih novosti-jutros išla privat vadit betu i još čekam nalaz. U međuvremenu otišla svojoj ginekologici koja mi se čudila kaj sam došla jer je prerano da mi ona protvrdi, ali mi je ipak dala uputnice za bolnicu i patologiju. U međuvremenu mi je užasna muka i metalan okus u ustima,ali pojavio se spotting[sm=smiley19.gif]. E sad, pitanje je je li to samo manjak progesterona, lažna m ili će ipak biti biokemijska. Ako se krvarenje ne pojača, sutra put bolnice, drž te fige![sm=zmeden.gif]
Ako ostane, definitivno ću morat na bolovanje a mislila sam da ću ovu ipak neš normalnije zdurat.




Pchelitza -> RE: proljetne bebe 2016. (2.9.2015 14:14:14)

stigla beta - 421,5 - s time da sam ostala trudna 21.8. znači u 3+5 p ami se čini da je to dobro
tsh-3.08 - to nije dobro, trebao bi padati i biti ispod 2,5 kolko znam




Mamina mazaa -> RE: proljetne bebe 2016. (3.9.2015 8:21:12)

pozz drage moje :D Evo ja sam usla u 8 sedmicu trudnoce [sm=bravo.gif] Nakon godinu i 3 mj pokusavanja [sm=smiley1.gif] Danas me je prehlada uhvatila toliko da nisam otisla na posao,pa me pomalo i strah [sm=zmeden.gif] temperatura mi je 37,2,imam ponekada bolove pri dnu stomaka mada mi je ginekolog rekao da je to normalno jer je kod mene materica zavaljena prema kicmi. Meni moj ginekolog jos uvijek nije rekao kaada mi je termin poroda,ali nadam se da ce mi uskoro i to saopstiti :D lijep pozdrav




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (3.9.2015 10:08:59)

Pchelitza,beta je dobra koliko se ja u to kontam [sm=smiley1.gif]
a za štitnjaču ti ne znam [sm=smiley13.gif] moželi ti to liječnik izregulirati novom dozom/promjenom lijeka?
što se spottinga tiče...ne mora biti da će loše završiti,i ja sam ga uvijek imalaoko 6.-7.tj.,mirovanje,duphastoni i to je pomoglo...
čudi me kako ti doktorica nije predložila bolovanje baš radi tvoje anamneze [sm=zmeden.gif] kakav posao radiš?
mamina mazaa,[sm=bravo.gif] za dugo očekivanu [sm=nosecka.gif] ,nek ti bude ugodna i dosadna [sm=smiley36.gif] tako su i meni poželjeli [sm=smiley36.gif]




trudnica1983 -> RE: proljetne bebe 2016. (3.9.2015 13:36:40)

mamina mazaa, ja sam 9tt, a termin mi je oko 5.4. tako da, vjerojatno tjedan iza mene ako si u 8 t




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 10:17:36)

mda,dakle eto mene opet [sm=smiley36.gif]
ponovili uzv,sve pravilno,srce dobilo pismenu potvrdu da kuca [sm=bravo.gif]
ofkors da mi se ipak pojavio neki blago smećkasto-rozi iscjedak unatoč duphastonima,to mi je stara boljka...tako da mirovanje prelazi u cjelodnevno peglanje kreveta i plahti [sm=smiley13.gif]
teško mi to pada jer me cura moja stalno zivka da bi se igrala malo sa mnom,da idemo van,kod nje u sobu i sl...
osim toga,spopala me mučnina,užas,sve mi slatkasto smrdi,muža tjeram od sebe kad se istušira,uuuuumirem od "mirisa"...upravo skidam sve po spisku babama po komšiluku koje suše veš na štrikovima u dvorištu,sve do jednog omekšivača osjetim i stomak mi u grlu stoji [sm=smiley11.gif][sm=sad.gif]




lidac0605 -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 10:24:39)

[sm=bravo.gif] Danery,bitno da kucka [sm=smiley27.gif]
A bemu i spotting...miruj i čuvaj [sm=duda.gif]




Mamina mazaa -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 12:26:05)

Drage moje jeli normalno krvarenje iz nosa...do sada mi nikada u zivotu nije krenula krv na nos i jutros mi se to desi,ponekada osjetim kao neko ziganje oko pupka to traje koju sekundu i prestane,da li je to za zabrinuti se ili :S Kod ginekologa sam narucena u utorak tek [sm=smiley13.gif]




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 13:12:20)

o da,to ti je u trudnoći normalno,meni je nekad znalo malo curnuti,ali ništa strašno...i ako ti se nos začepi ili počne curiti,isto je normalno,sve se sluznice u tijelu mijenjaju i bolje su prokrvljene,pa može biti svašta...
ne brini se [sm=smiley1.gif] lezi i odmaraj,utorak će brzo...znam kako si nestrpljiva,ja sam vidjela u srijedu da je sve ok,pa jedva dočekala danas opet [sm=smiley36.gif]




Pchelitza -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 18:27:19)

Evo da se I Ja nabrzinu javim.u bolnici sam.drze me na promatranju dok se ne uvjere da je ok zbog povijesti.bolovanje otvoreno.dobila dufastone I krevet I sad cekam.




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (4.9.2015 18:52:52)

drž' se,Pchelitza,neka sve provjere pa si mirna....vjerujem da nije lako,ali vrijedit će [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (6.9.2015 6:22:42)

Mda,eto i ja osvanula u bolnici,sinoc prokrvarila,na uzv se bebac jos vidi,dobro izgleda,veli doc da je u jajniku jednom bila cista pa je pukla,bit cu par dana na odjelu....ajd bar ce provjeriti hormone,raditi briseve....pozz vam svima,drzite se [sm=smiley1.gif]




lidac0605 -> RE: proljetne bebe 2016. (6.9.2015 7:40:52)

O,Bože...[sm=smiley13.gif]
Čuvaj se,Danery i tu malu mrvicu,nek sve bude u redu...




Mamina mazaa -> RE: proljetne bebe 2016. (6.9.2015 20:10:19)

Da li je normalno osjetiti po nekada bol u desnom bubregu? Nekada osjetim blagu bol koja traje po jedno minutu pa prodje i tako se ponovi par puta u toku dana :S




maja89 -> RE: proljetne bebe 2016. (7.9.2015 8:49:41)

Pozdrav!

Evo, da se i ja pridružim forumu..bila kod ginekologice, trudnoća potvrđena, za sad sve uredno, termin 17.04.2015.




danery -> RE: proljetne bebe 2016. (7.9.2015 10:01:29)

Uf,dakle izvjestaj: krvarenja nema vise,radili briseve,cekam nalaz....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>