RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


katy1503 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 12:03:25)

bok cure!¨

Ja i dalje imam mucnine, jutros na poslu malo i povratila ali zanemarivo ...
ali danas sam umorna za poluditi, ne mogu drzati glavu ..
razmisljam da odem malo ranije s posla[sm=smiley13.gif]

i mene muce mucnine uglavnom navecer ...
sad kad si spomenula zatvor, prisjetih se da nisam bila vec dva dana ali ne osjecam jos nista ...
ne jedem nesto previse, a izgleda da izade s druge strane vani sta treba ...

Sunshine,meni frendice kazu da probas s onim Donat mg, da pomaze.
Sretno na pregledu, javi kako je proslo.
Svi smo s tobom!

Ja svoj sljedeci imam 20.03, ko ce docekati [sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 12:46:30)

Cure žao mi je što vas mučnine toliko muče[sm=smiley13.gif]Meni je u prve 2
trudnoće bilo katastorfa od mućnina,ali nisam povraćala,sad jako malo ih imam,više da nemam
Sunny nadam se da si gotova s pregledom i da je sve ok[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]Javi se čim uspiješ
Što se tiče zatvora ni ja ne idem 2-3 dana,a možda i više[sm=smiley13.gif]ali me to baš i ne smeta nesta.




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 14:51:04)

katy u kojem si tjednu? ja 17.3. imam sljedeći pregled [sm=smiley1.gif] ja i ti još dosta moramo čekati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 15:09:15)

Ja idem 06.03 na pregled
sunny gdje si?




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 15:41:44)

ti još malo čekaš [sm=smiley36.gif]




Sunshine28 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 17:36:57)

Evo me....ma patnja ziva :(
Gin. Vidjela samo gestacijsku i skoro da mi je vec rekla da.nista od toga ali me poslala vaditi betu uz napomenu da ako je ispod 500 da nema beba sanse...
Mi otisli odmah u bolnicu, cekali, plakali....kada ono beta 15404,7!!!!!! Javila gin. Ona kaze da je to dobro i da odemo u subotu ponovno pa ako se udupla valjda je sve ok....a ja se pitam tko je tu lud?!! Tolika beta a plod se ne vidi?!!




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 18:32:40)

Sunshine nemoj se ništa brinuti,ako je beta tako velika [sm=smiley1.gif] samo smireno i bit će sve u redu. Nemoj misliti na najgore. Drži se !!!




lidac0605 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 18:50:21)

Sunshine,mislim da ti dr.ili nema baš neki uzv aparat i da zato nije niš ni vidla,puno ti je do aparata kad je još mala trudnoća ili baš i nije neki stručnjak za uzv...beta ti je odlična,nema da nije dobro nekaj..probaj otić još nekom drugom na uzv sebi za smirenje...bit će to ok [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 20:02:46)

Hej Sunny dobro si me bila zabrinula,a vidim nije ti bilo lako,al bitno da je beta velika[sm=bravo.gif],u subotu ce se sigurno uduplati,mislim da se bas mora uduplati da bi bilo sve ok.Onda se opet slijedeci tjedan moras javiti gin ili sta ti je rekla?




Sunshine28 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 20:38:14)

i ja mislim, odnosno nadam se da je do gin. aparata, cijela joj je ordinacija malo "shabby-chic"[sm=jezicek.gif]

ali salu na stranu, bas mi i nije svejedno...[sm=smiley13.gif]

beta se mora cca. uduplati....znam ja proceduru, dok smo pokusavali dobiti Em prosli smo isto to 3-4 puta..... tak da sve između cca. 28 i 35 tisuća u subotu bi bilo ok...valjda ce i biti....

gin. mi je rekla da joj u subotu javim sms-om kolika mi je beta pa cemo vidjeti, ali narucena sam ionako redovno u utorak poslijepodne (u siječnju se narucila jer me brinulo sto su mi se skratili ciklusi) pa ako je beta dobro kontam da ce mi reci da dodem u utorak da pogleda...ali ako ni u tom slucaju ona ne bude vidjela nista idem privatniku....vec sada su mi zivci pretanki...




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 20:56:01)

znam da je zeznuta situacija, ali nemoj se živcirati i sekirati jer to ti može samo odmoći. Ne znam koliko vjeruješ u Boga,ali pomoli se i Bog će ti pomoći vjeruj mi [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:08:08)

Ma mora biti ok kad je vec sad beta tako visoka.A sto kazes odi i kod.privatnika ako ti opet nebude vidjela nista.




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:10:14)

A koji si ti sad tjedan,negdje 7-8?




Alex62 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:10:20)

Drage trudnice.. pridružujem vam se i ja. Tek sam 5 tjedan, i termin bi mi po mojem trebao biti 1.11.
Plaši me to što nemam simptome, osim potrebe za mokrenjem. Dva testa u utorak su pokazala [sm=rozacrtici.gif]
Brinem li se previše? [sm=smiley13.gif]




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:21:35)

dobrodošla [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

ja nisam uopće imala simptome do 6. tjedna, tako da nemaš brige [sm=smiley36.gif]




Alex62 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:32:28)

Hvala ti, sva sam na iglama [sm=smiley22.gif] Jesam ja jedina kojoj se ne spava, tim gore, ja uopće ne mogu spavati. [sm=zmeden.gif]




endless -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:54:18)

Evo i mene malo :)

Prvo da pozdravim Alex62 :) dobrodošla!

Sunshine, pokušaj biti što opuštenija, znam koliko doktori znaju potrgati živce i otežati stvar, ali možda čak i najbolje da odeš k privatniku, ja sam baš danas izvršila prijepis kod privatnog ginekologa, idući tjedan idemo "službeno" potvrditi trudnoću [sm=bravo.gif] Ginekolog je na glasu, pa se nadam da sam odabrala najboljeg.
Samo opušteno i smireno :) sve smo tu uz i za tebe.

I usput. meni se nekako čini da moja dječica, u slučaju trudnoće, meni ne stvaraju neke probleme, niti povraćam niti sam povraćala, niti imam kakvih problema, ali evo danas kako sam ustala mi se pojavila glavobolja [sm=zmeden.gif] i dok sam riješila prijepis kod ginekologa, došla sam kući i jednostavno sam klonula, počelo mi se vrtjeti u glavi i stavila sam malca spavati i ja skupa s njim, dobra dva i pol sata smo odspavali i nakon toga mi je dalje sve okej...
Nekako mi se čini da mi se opet tlak jako snizio, tako mi je i u prvoj trudnoći bio jako nizak, ali mislim da je sad još niži.
Kakvi su prirodni ljekovi za niski tlak???

Držim fige svima da mučnine čim prije prođu i da bude sve sa našim smotuljcima uredu [sm=smiley27.gif]




Alex62 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (26.2.2015 21:58:27)

Hvala [sm=zz_happy.png]
Koji si tjedan?




BUMBI -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 9:14:14)

Alex dobrodosla[sm=smiley1.gif]Povecava se lista[sm=bravo.gif]
mislim da nemas razloga za brigu i da je jos rano za simptome,ima jos vremena.Ja sam isto samo u pocetku morala cesce na wc i cice me bolile.
endless nadam se da neces vise imati takve glavobolje,ali ako imas slobodno popij Lupocet.A za tlak ti neznam,iako i ja imam nizi.
Ako netko zna nek napravi listu s popisom i terminima[sm=smiley1.gif]




Sunshine28 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 10:12:14)

hvala vam na podrsci [sm=smiley27.gif]vidjet cemo sutra, nema druge nego cekati.....
bumbi po mojoj kaluklaciji (ciljano smo ganjali ovulaciju) ja bi trebala biti u 7. tjednu, ali postoji mogucnost da sam eventualno u 6., manje od toga nikako, jednostvano nije bilo keksa pa je tehnicki nemoguce.....
gledala sam, ova beta odgovara mom izracunu, ali sta je je - trebao bi se bez problema vidjeti plod u gestacijskoj [sm=zmeden.gif]
nisam pametna.....

Alex dobro dosla....5. tjedna je rano za neke posebne simpotome, ali to sto moras cesto piskiti taman odgovara tvojoj situaciji...sto se nespavanja tice cula sam da zene u trudnoci lovi nesanica....ali kod mene skroz drugacije....sada mirujem, ali svjedno odspavam sa Em poslje rucka 2 sata i vec u 22 sam mrtva umorna, legnem, zaspim i probudim se najranije u 8h[sm=jezicek.gif]kada sam bila trudna sa Em bilo je jos gore, mislim da sam prvi dio trudnoce prespavala [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

endless drzim fige za pregled, da ti se sve vidi i da se ni u kojem slucaju ne patis kao ja![sm=smiley13.gif]

za glavobolju ti Bubmbi dobro kaze - Lupocet moze....mene kada jako boli, kao jucer nakon cijelog cirkusa, popijem onaj sumeci Lupocet 1000 i prilegenm na miru pola sata i prode bez problema, kao da sam brufen uzela [sm=smiley20.gif]
za tlak nemam pojma, imam o uvijek nizak, ali nikada nisam uzimala nikakve ljekove....samo pijem kavu i mazem malo cokolade [sm=smiley1.gif]




Sunshine28 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 10:14:47)

sto se liste tice, ja mogu improvizirati, samo mislim da bi bilo bolje da svi obave prve preglede i od gin. dobiju sluzbene termine....




katy1503 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 10:27:37)


IZVORNA PORUKA: Atina282

katy u kojem si tjednu? ja 17.3. imam sljedeći pregled [sm=smiley1.gif] ja i ti još dosta moramo čekati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Atina,usla u 9.tjedan...
Danas sam ostala doma,dodatni dan odmora dobro ce doci...

Sunshine,koji.si.ti tjedan?... Drzim fige.da.se beta udupla....




Atina282 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 10:34:33)

ja i ti smo u isto tjednu, ja ću sad za 2 dana u 10. tj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Sunshine28 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 11:06:11)

ja mislim da sam u 7. tjednu, ali obzirom na situaciju mozda sam i u 6. iako sumnjam....




Alex62 -> RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci (27.2.2015 12:27:17)

Je li normalno bojati se baš jako? užasno me strah da ću izgubiti svoju mrvicu, čitam koliko su spontani česti, mislim da zbog toga i ne mogu spavati.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>