besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


bebac24 -> besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (21.5.2014 20:31:01)

Drage trudnice i mame molila bih vas ako bite bile od volje da ovdje pišete di,kako i kada možemo doć do nekakvih besplatnih uzoraka vezanih za trudnoću i bebe.
Isto tako di se sve možemo učlaniti da dobijemo kakav poklon paket i popuste.
Smatram da je u današnje vrijeme dobro znati ovakve informacije.
Hvala vam unaprijed [sm=smiley1.gif]




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (21.5.2014 22:08:12)

Bebac24 eto ja sam besplatno narucila : Bebimil radosnicu,samo tako upises i ispunis podatke i u par dana ti posalju
Onda sam se uclanila u Novalac i dobila slincek sa zirafom
Onda imas Hipp njima posaljes mail sa nekim upitom i posalju ti brosure i neke testere ovisi cime raspolazu u to vrijeme
Onda imas kod ginekologa odredenih ili u ljekarnama trazis paket Evo me tu dobijes isto neke sitnice,a kasnije Sretna beba kad se dijete rodi trazis
Onda imas dm kod njih odes i trazis za trudnice paket dobijes platnenu torbu,knjizicu sa popustima,dvd i upises neke svoje podatke i podatke kad ce se beba rodit jer do 2god djetetove starosti salju pokloncice i knjizice s popustima na adresu a kada ti se dijete rodi onda dobijes paket pampersica
Onda imas konzum tamo ako se uclanis do 31.5 imas godisnju pretplatu besplatnu na casopis Bebe i isto dobijes pelene i brosure i knjizicu cini mi se
Onda imas muller tamo trazis knjizicu s popustima za trudnice dobijes je i ispunis osobne podatke
I ja sam jos Musteli i Nivei jucer poslala upit na mail da li imaju kakve testere za bebe pa cemo vidjet [sm=smiley1.gif]
Ako se jos cega sjetim ili nadem svakako se javim[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




chocolate -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (22.5.2014 22:15:13)

Tea što si pisala Musteli i Nivei..? Jesu ti odgovorili što?




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (23.5.2014 10:04:44)

Chocolate jos nista bas sam ljuta [sm=zz_furious.gif]
Pisala sam im da li raspolazu kakvim testerima za bebe da bi voljela probat,a kad pises mail s upitom musteli oznacis u vezi cega ces ih pitati,pa tako ima i za to "zahtjev za uzorcima" i jos im poruku napises ali eto jos nista niti od jednog niti od drugog [sm=zmeden.gif]




chocolate -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (23.5.2014 21:18:47)

A valjda će odgovoriti..
Ja sam hippu isto pisala, i za dan dva su mi odgovorili i onda poslali hrpu svakakvih uzoraka i kremica, čajeva, žličica, brošura, naljepnica za auto, ma svašta nešto..




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (23.5.2014 21:32:16)

Chocolate i ja sam od hippa isto sve to dobila 2 puta,,seka im je drugi puta pisala i bas me iznenadila poklonom tako da sam isto to dobila i cajeve i kreme i naljepnice i jednu narandastu i jednu ljubicastu zlicicu [sm=bravo.gif] nadam se da ce mi odgovoriti,javim ti ako odgovore [sm=smiley36.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (24.5.2014 9:26:31)

curke kako dobite 2 puta od hippa na koju foru? i kada ste dobile te pakete? ja prosli tjedan i dobila jednu zlicicu dvije vrecice cajeva za dojilhe traje do 1.2015 tako da neznam dal cu ga uspit probat posto je tremin 30.12 ,naljepnicu i brosure...nikakvu kremicu :-(




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (24.5.2014 9:34:01)

Bebac ja sam poslala hipp-u i par dana poslije je poslala moja seka za mene na istu adresu,ako zivis s muzem posalji u njegovo ime ili na adresu tvojih roditelja poslat ce ti,, kremicu nisi dobila jer njome sigurno nisu raspolagaki tada inace bi ti poslali [sm=smiley1.gif] ja sam svoje dobila prije 5 tjedana negdje a sestra prije 3 tjedna




Ulala -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (25.5.2014 15:54:40)

Tea sve sto si napisala, na sve sam poslala zahtjev pa cemo sada vidjeti sto ce doci.[sm=smiley36.gif] Zanima me u kojem roku ti dode ta radosnica, te od novalca i hipp-a?




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (26.5.2014 8:50:12)

Ulala radosnica ti stigne za 3-4 dana kao i hipp a od novalaca za 2 tjedna [sm=smiley1.gif]




Ulala -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (27.5.2014 8:46:48)

Pitam jer sam općenito ne povjerljiva prema zadarskoj pošti [sm=smiley36.gif] Jel radosnicu samo pošalju, ništa ne obavijeste na mail da su zaprimili zahtjev? Jer vidim da mi je hipp uredno odgovorio. A tea jesu tebi odgovorili na mail nivea i must.?




ikaaa -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (27.5.2014 11:48:55)

ja sam uglavnom sve vrlo brzo dobila......i bebimil radosnicu,hipp, novalac ali od glupog konzuma još uvijek nisam ništa dobila a prošlo već mjesec dana...... morat ću se obraćunti s njima i samo da me puknu malo jači trudnički hormočeki....doći će te pelene i brošure kad tad...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (27.5.2014 12:17:03)

ja jos uvjek dobila samo od hippa...
a pdosli tjedan se uclanila u dj.klub u konzumu i pise da se do 31.5 dobi i godisnja pretplata. a casopis bebe...sta vi mislite o tom? oce to dolazit na adresu ili?




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (28.5.2014 9:39:11)

Curke sto se tice konzuma on vam je malo spor treba mu sigurno 7 tjedana da posalje,,daa i slat ce te casopise bez brige
Ulala da radosnicu samo posalju nista ne obavijeste ,, ma vraga su mi odgovorili eto ma ni ne moraju [sm=zz_furious.gif]





dada2101 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (28.5.2014 21:09:47)

cure samo da vam javim da smo mi vecinu stvari poslali i dobili a i od nivee smo dobili naljepnicu za auto par kremica za guzu dva samponcica za kosu kemijsku mislim da je bilo i za tusiranje za bebe i to je to...ali nisu nista odg na mail samo sam dobila doma poslije dosta vremena ja san vec bila i zaboravila na to...a od mustele nista ni odgovor a ni testere...




victory -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (29.5.2014 21:08:35)

curke, čitam vas malo. i molim savjet..što im pišete?? šta da upitam hipp da dobijem te testeriće?? :)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (29.5.2014 21:28:15)

Victory mene ti je nasa chocolate uputila u to i rekla sta je ona napisala pa sam i ja [sm=jezicek.gif] znaci pitaj ih da li jos uvijek djele one spomenare da si vidjela to kod prijateljice i da bi i ti htijela ako imaju i ako ti mogu malo vise reci o djecjim kupkama i slicno ,, [sm=smiley36.gif] jest da su te spomenare djelili 2010 god ali ko da je to bitno hiih uglavnom brzo ti stigne odgovor [sm=smiley1.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 9:00:56)

evo mi dobili nekakve testerice od nuxe obicne kremice za lice i parfem (nevezano za bebe) a jucer stigla radosnica od bebimila:-) :-)
hippu napises dali imaju kakve testerice za bebe i trudnice pa ti posalju zlicicu,cajeve i brosurice ,ovisno sa cime raspolazu,bebimil ima na stranici za radosnicu pa to samo ispunis... ni ei sam poslala isto upit ali nema odgovora...
probat cu i nuku poslat i svim tim proizvodacima... pa mozda jos nesto stigne :-)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 10:17:15)

Bebac sta si nuxe-u pisalaa?? [sm=smiley1.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 11:53:09)

tea draga bome ne sjecam se...mislim da sam se registrirala ili sam samo pod uzorke poslala svoju adresu i eto stiglo je,ali jos neznam sta jer tek danas idem doma to uzet...
ako ne u mail samo napises da si zainteresirana za njihove proizvode i da bi voljela isprobati uzorke ako ih imaju i to je to :-)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 12:17:23)

Bebac poslala sam vec nesta pa budemo vidjeli da li ce mi ista odgovorit ili poslat [sm=smiley36.gif] jel se sjecas nakon koliko vremenski su tebi poslali te uzorke ?




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 12:32:11)

neznam kad sam kome pisala ali u roku 2 tjedna je doslo sigurno...hipp nakon par dana,bebimil isto..




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (31.5.2014 13:33:45)

Oki hvala draga za hipp znam ja sam dva paketa dobila i radosnica mi je stigla za tri dana ,, ako se tko jos cega sjeti samo neka kaze hii [sm=smiley36.gif] bebac jesi nam i ti u blazenom stanju ili?




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (2.6.2014 19:15:14)

super da paketici stizu :-)
tea jesam jesam trenutno u ne blazenom nego bolesnom stanju,sa grloboljom i temperaturom ali inace vec 10 t trudna napokon :-)




CrazyPuppet -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (2.6.2014 19:20:03)

ja našla ovo :)

http://www.familyservice.hr/




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>