RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (3.6.2014 17:30:06)

Bebac kad je termin [sm=bravo.gif] napokon? Dugo radite na bebici?
Crazy ja podigla to vec [sm=smiley36.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (4.6.2014 16:38:23)

termin je cca 30.12 al po meni kasnije..sutra bas idem na drugi pregled pa cemo viditi sta kaze.. trudili smo se podosta dugo 1g 4mj. taman kad se nismo ni najmanje nadali je uspilo ...
slepam se pod jesenske bebe jer nas je malo zimskih jos,a tamo ima mojih trudilica pa eto :-)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (4.6.2014 16:51:10)

Bebac bas mi je zao sta ste se toliko dugo mucili ali mi je jako drago sta ste uspjeli pa cete konacno imat [sm=duda.gif] ,, meni je to uspjelo eto iz prve zato se nekad i posramim gledajuci kako drugima ide tako tesko ,, puno puta citam vas trudilice ali nikad nemam hrabrosti ista napisati jer mi je to tesko za citat skoro svaki puta se rasplacem [sm=smiley13.gif]
Citala sam i neki tvoj post prekid dugogodisnje veze,, jesi sad sa tim novim deckom ili muzem ili? [sm=smiley1.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (5.6.2014 21:07:17)

draga tea pokusala sam vec jucer odgovoriti ali mi nije dalo...
da...proslo je vremena ali bitno da smo usojeli...
jesam da sa tim novim(vec starim) deckom hahaha...bude muz uskoro ...
meni je jako drago kada netko uspije iz prve ili jako brzo...ali ne volim kada mi neke koje odmah ostanu trudne kazu SAMO OPUSTENO,NAMA JE ODMAH USPJELO A NI PLODNI DANI NISU BILI...
to je samo njihova sreca jer neznaju sta su ciljani odnosi,mjerenje BT i sve druge popratne tegobe...




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (6.6.2014 11:20:26)

Bas mi je drago sta si sa tim novim tj starim deckom buducim muzem [sm=smiley36.gif] pisala si da ne znas kako ce tvoji reagirat na sve to? Pa kako je proslo?
Da ima stvarno svakakvih ljudi,,mi jesmo eto ciljali plodne dane da ne fulamo par dana za redom smo pokusali i eto stvarno iz prve [sm=smiley1.gif] drago mi je da je i vama uspjelo jer to je stvarno dugi period mora da si vec bila koma [sm=smiley13.gif] imam i ja prijateljicu koja pokusava eto vec pet godina i sve je u redu sa obadvije strane ali eto nece,, bilo mi je jako zao je gledat kad se "trljala" o moj trbuh da joj malo prenesem trudnocu,,eto rasplakala sam se ah i ti hormoni [sm=smiley13.gif]
A i bog svakakvim ljudima podari dijecu onima koji to uopce ne znaju cjenit ,, draga bebac kako se ti osjecas u trudnoci? Da li te prate mucnine?




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (7.6.2014 17:56:59)

na pocetku kako ko...al sam odlucila da necu raditi iste greske kao i sa prijasnjim deckom tako da me to nije previse zamaralo... sada sve stima... sa njegovima i zivimo trenutno i sve super...
ja ssm do ovog pon bila super osim sta me zeludac bolio kad bi sta pojela...onda sam se razbolila bila pod temp i na cajevima i juhi i od onda povracam...kako koj dan... evo jucer nisam a danas sam koma cjeli dan ...tek malo prije sam uspila ispovratit malo kiseline...jucer se malo umorila,cistila app,imali radnike na rucku,pa ravno za kopar i eto danas sam cjeli dan u krevetu,malo prije izasla van do psa i vec sam opet u kuci..ja vas sve pratim kolko tolko na ljetnim i proljetnim bebama :)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (8.6.2014 10:04:42)

Bebac bas mi je drago sta ti se sve poslozilo i sta si sretna [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Odmaraj se sto vise mozes nemoj pretjerivati sa nicime cuvaj to cudo maleno [sm=smiley1.gif] zelim ti da ti brzo produ sve grozne tegobe [sm=smiley1.gif]




senada89 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (11.6.2014 18:28:42)

pozzzzz,zanima me da li imaju kakvi bonusi za trudnice u bosni i hercegovini,da li neka zna




Ulala -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (20.6.2014 16:40:26)

Evo da javim cure, od svih mi je sve stiglo, cak mi je i Nivea odgovorila i poslala uzorke razlicite, jos se samo Konzum ceka, stvarno svi drugi su me iznenadili koliko brzo posalju sve zo, a ja nikad nisam vjerovala da oni to stvarno salju [sm=smiley36.gif]. Novalac me cak dva puta iznenadio pa mi bez ikakvog objasnjena jedan lijepi bodoc poslali, sve u svemu zadovoljna sam, nije to nista puno, ali kad mi volimo iskoristit sve sto mozemo i imati za nedaj Boze




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (20.6.2014 16:54:09)

Ulala a sta ai napisala Nivei kad su ti odgovorili?? Ja poslala jos prije mjesec i pol i eto bas nista od njih [sm=smiley13.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (24.6.2014 21:36:24)

tea draga i meni je nivea odgovorila ali nakon sigurnih mjesec dana i sad cekam da dode paketic... imas newsletter njihov ako se ne varam i posaljem na mail da si trudna i zainteresirana za njihove proizvode i dali imaju uzorke...pa cekas i cekas odgovor.. a nisam znala da novalac salje bodi budem sutra pronjuskala po njihovoj stranici :-)




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (24.6.2014 21:43:34)

Bebac neki dan mi je stigao paket od Nivee,,nisu mi nis odgovorili samo su mi poslali [sm=bravo.gif] da ja sam od novalaca dobila bodi a moja seka je za mene isto se prijavila i dobila slincek [sm=smiley36.gif]




bebac24 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (26.6.2014 10:24:51)

bravo za niveu ja jos cekam... a za novalac uclanila sam se u njihov klub 22.5 sad isla viditi i jos nista nisam dobila... nakon koliko ste dobile od njih i sta ste napravile za dobiti?




Štefica -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.7.2014 13:42:54)

na što da pošaljem za hipp testiće.... [sm=zmeden.gif]
nemogu se nabš snac na njihovoj stranici [sm=smiley13.gif]




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.7.2014 13:49:43)

Bebac draga od Novalaca ce ti stic vec poklon ja sam svoj cekala mjesec i pol :)
Stefica upises na google Hipp i izbaci ti njihovu stranicu odma prvu i ides skroz do dolje i sitnim slovima ti pise kontakt :)




Vityca14 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (5.9.2014 20:34:54)

curke drage i zene jel mi moze koja reci osim family service paketa ima li jos uvijek nesto aktualno da se dijeli [sm=zz_bounce.gif]
pred sam porod sam,neradim pa kako sam doma vesele me te male stvarcice dok nam nedode onaj malo veci paketic kojeg ocekujemo vec par mjeseci [sm=smiley36.gif]




malamare1986 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (9.9.2014 19:04:34)

hej,curke,evo i mene malo k vama. ja sam 27 tj trudna i polako spremam stvarčice. učlanila sam se na sve kaj ste navele, poslala sam mailove na hrpu adresa jučer i dosad dobila odgovor samo od hippa da će nekaj poslati. danas sam poslala za chicco i odg su da imaju uzorke kremica,blazinica za trudnice i dudica i da će rado poslati ako pristanem platiti poštarinu kad stigne od 30 kn. Javim kad stigne i koliko su darežljivi.[sm=smiley1.gif]




malamare1986 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.9.2014 19:23:39)

Hej,evo mene opet,jučer stigao paket od hippa-2vrećice čaja,naljepnica beba u autu i žličica i 20ml ulja za bebu. Danas stigao paket od chicco-a 2*2blazinice za dojilje,2*50ml losiona za kupanje bebe,4 uzorka kreme losiona za bebicu i 2 physio soft dude varalice.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.9.2014 19:41:03)

Malamare i to si sve platila 39kn?? Super je to :))




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.9.2014 19:42:25)

30 ispravak [sm=smiley36.gif]




malamare1986 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (12.9.2014 19:48:45)

Ma to su poslali kao gratis jer sam im poslala mail,imaš prije u postu kako i na koji mail,ali je poštarina 30kn,šalju preko overseas expressa,stiglo je za 2 dana,ja zadovoljna.
mail je info@chicco,napišete da ste trudni,adresu itd. i da bi voljeli neki znak pažnje ili uzorak proizvoda i javit će vam se netko iz marketinga njihovog...ali morate odgovoriti na mail dali pristajete platiti poštarinu.




Tea2803 -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (15.9.2014 18:39:45)

Mare ma znam skuzila sam te jos u prvom postu samo kazem da si dosta toga dobila za 30kn postarine :)) super je to :))




maska -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (15.11.2015 0:35:09)

lijep pozz dali je koja mama dobila paket za bebu ove godinev 2015...a da nije iz dm-a.... :-)




deniSu -> RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudnice i bebe (7.9.2018 12:23:58)

Da li je ova tema jos uvijek aktuelna???? Trebala bi mi mala pomoc!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]