RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


nela86 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (13.3.2013 9:48:08)

Evo da i mi napisemo nase stanje...kad sam bila 27tjedana, bilo je +11... ni ja a ni ostali ne mogu skuziti gdje su te kile, samo mi se busa primjeti, ostalo je sve na svom mjestu ok i grudi su malo nabuujale [sm=smiley36.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.6.2013 21:45:52)

dobila preko 20,izbibila o i tako već 2 godine,užas




dadls -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.6.2013 21:49:45)

Za prvo se ne sjećam koliko sam izgubila ali za drugo u plusu 23kg i izgubila 9kg




Sardun -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.6.2013 22:48:30)

S prvom trudnoćom dobila za 21 kg ostalo 5 kg za skinut sa drugom trudnoćom dobila 17 i opet ostalo još 5 za skinut. Tako da sam u plusu 10[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




marina289 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.6.2013 11:42:35)

ja u 34. tjednu, +13 za sad.... :/ moglo je i bolje.. probava losa. pijem jogurte, puno vode, jedem voce i opet nist. bit ce bolje :)




ribicatt -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (6.7.2013 8:35:17)

Imam jedno pitanje, cini mi se da sam malo premrsava s obzirom na tjedne trudnoce. Naime zapocela sam sa 49kg/165cm kao i prvu trudnocu,medutim sad sam 28+2 i imam tek 52-53kg,od toga beba ima oko 1300tako je procjena jucer na kontroli. Ugl prvi put sam ukupno dobila 8kg do kraja trudnoce,a sad imam jos samo 3mj i malo me brine dal je to ipak neki problem il to ima veze time sto se krecem dosta,radimo si kucu i puno sam u pokretu,sitne grade...
Ima li jos koja da je imala tako malo kila? (samo trbuh i cice rastu :) drugo nista)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]